ARMS - мир военной симуляции
» Меню

  НАЧАЛО

  ПРАВИЛА

  ИГРОВЫЕ СТОРОНЫ

  ИГРЫ

  ГАЛЕРЕЯ

  ФОРУМ

  ВОЕНКОМАТ

22 серпня 2017р. відкрите, загальнопроектне тренування "Засідка"
19.Aug.2017 03:44 - от Myroslav
Тренування загальнопроектне та відкрите*, по протоколам та методам армій NATO, в рамках підготовки до Київської гри. Тобто для всіх членів проекту незалежно від сторони. Особливо для тих, хто збирається на гру в Києві в вересні. До-речі, нарешті тут роздам шеврони гри "Повстання Реднеків"**

Бійці сторони СНР, які повинні були здати рапорт по своїм діям на грі "Повстання Реднеків" і не зробили це, не допускаються до всіх заходів проекту, в тому числі до цього тренування, до того часу, поки не зроблять те, що від них чекає товариство.


Початок тренування: 19:30 22.08.2017р.
Місце проведення: Юніт, зал НАТО.
Спорядження: Майте блокнот та ручку.
Тема: Методика здійснення пересування підрозділу в умовах лісі. Організація бівака в умовах лісу. Засідка (найоб'ємніша частина). Невеликий спіч від Пітона.

Застереження: До кінця розгляду п.6 тренування, навіть безалкогольне пиво під забороною!!! Ніякого алкоголю!!!План тренування:

1. Вступна частина: доведу, що тема вибрана невипадково! На грі в Києві буде сила-силена хлопців з "Білого Вовка", і треба вивчити ті протоколи/методи дій для нашого зведеного підрозділу, які нам можуть знадобиться, щоб наш ККД був максимальний. Навіть якщо командира відправлять на мертвяк, щоб всі мали шаблони дій, розуміли їх, розуміли чому саме так треба робити. А не вмикали страйк-фрістайл.

2. Метод пересування підрозділу в лісі. Роз'яснення відповідальності кожного бійця в колонні під час руху.

3. Організація бівака в умовах лісу.

4. Моделі організації ближньої засідки, з схемою та зарисовкою.
4.1. - "лінійна" засідка
4.2. - "L" подібна засідка
4.3. - "V" подібна засідка
4.4. - модель "засідка у Яру"
4.5. - "T" подібна засідка
(останні 2 моделі до-відома, щоб знали про них, але зайвим голови не забивали)

5. Протокол дії бійця у випадку якщо підрозділ попав в ближню засідку.
Теорія вже викладена в темі минулого, практичного тренування: http://airsoft.od.ua/index.php/airso...20981&start=10
тут все розписано - просто обговоримо питання які виникли

6. Якщо буде час - методи збору рюкзака на рейд, бо "Повстання Реднеків" показало, що з цим реальні проблеми
(Цей пункт якщо буде час в нас (тут багато треба часу) і натхнення в мене бо мій рюкзак розібран, збирати його нехочетьсяґетьвообще ). Хоча залишати це як елемент Дарвінізму в проекті - зрада))

7. Виступ Пітона на тему "Концепції розвідку проекта A.R.M.S.".

8. Роздача шевронів гриP.s.
Чому засідка, а не ті теми які пропонувались деякими членами проекту:
Тому що нас замало буде проти "Білого Вовку", сили не рівні, додає пікантності гри наявність в них 4 БПЛА, декількох тепловізерів, військового транспорту, знання місцевості та т.і. Тому треба діяти по завітам Мао та УПА: Засідки, партизанщина, приховані дії.


*Тренування відкрите. Тобто кожний з одеських страйкболістів, кому буде цікава тема тренування може прийти послухати, попитати, познайомитись.
Умова одна тільки для адекватних людей - в нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів" та т.і.


** Для довідки тим хто питав: пам'ятні шеврони ігор, в середньому, робились в проекті раз на рік після якоїсь значної гри. Наприклад в післявоєнний час, в 2016р. це був шеврон гри - "Операція Ренесанс", в 2017р. - "Повстання Реднеків". Регламента їх носіння нема, вони просто нагадують вам про гру та показують іншим скільки років Ви приділили цьому хобі, бажаєте - носіть на снарязі, бажаєте - на будь-якому одязі/формі.
1 Ответ | 59 Просмотров
График мероприятий на 2017 год
01.Aug.2017 02:12 - от SuffiX
01-02.07.17 - игра в Киеве
08-09.07.17 - игра в Одессе
22-23.07.17 - тренировка

12-13.08.17 - тренировка
26-27.08.17 - тренировка

09-10.09.17 - игра в Киеве
23-24.09.17 - тренировка

07-08.10.17 - тренировка
21-22.10.17 - тренировка

04-05.11.17 - игра
18-19.11.17 - тренировка

02-03.12.17 - тренировка
16-17.12.17 - тренировка
0 Ответов | 104 Просмотров
09-10.09.2017 Диверсанти. День 2.
01.Aug.2017 01:45 - от SuffiX
Перший день був важким для сил опору. Супортивник діяв рішуче на випередження та пошкодив джерело палива, вивіз в цех та утилізував частину боєприпасів, а іншу частину замінував та знищив.
У відповідь диверсанти знеструмили селище Лебедівка та лікарню у ньому. Не дочекавшись своєчасної допомоги в лікарні померло 2-є з 3-х поранених бійців регулярних військ у зв'язку з відключенням систем життєзабезпечення.

Чи зможуть повстанці оговтатись після такого нищівного удару? Час покаже...


Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_2017-08-01-01-18-02.png
Просмотров: 21
Размер:	2.96 Мб
ID:	5865

Правила: ARMS-Project за виключенням можливості відбору зброї та спорядження у сторони супротивника.

Полігон: На схід від с. Лебедівка (основна ігрова зона 12х7 км з можливістю відступу кожній із сторін ще на 6 км в обидві сторони).

Група протидії — має єдиний камуфляж, добре організована та оснащена легкими броньованими машинами, засобами повітряної та радіо розвідки.

Диверсанти - на даний момент не мають єдиного камуфляжу, але встигли віджати декілька одиниць техніки у місцевого населення.

Старт гри 09.09.2017 об 11:00 з опорних пунктів сторін. Завершення 10.09.2017 по зідзвону командирів сторін але не раніше 12:00.

Деталі місії та розташування мертвятників сторін у закритих розділах форуму сторони.

Участь у грі безкоштовна, але організатори не надають участникам ні транспорт для доставки на полігон, ні аренду спорядження, ні воду, ні іжу. Сторони можуть на свій розсуд збирати внески на централізоване забеспечення витратними матеріалами.

Для реєстрації на гру необхідно надіслати мені (SuffiX) в приват заявку згідно форми написаної в розділі сайту ARMS ВОЕНКОМАТ http://arms-project.org.ua/index.php?pageid=join
Реєстрація персональна по кожному гравцю. Командири команд можуть надіслати заявки на всіх участників одним листом. Розподіл сторін та кількість участників не буде відома до кінця гри.
Ті хто реєструвався на минулу гру не потребують повторної реєстрації.

У цій темі дозволяєется лише обговорення загальних питань по грі. Усі деталі задач кожної сторони будуть доведені командирами сторін у закритому розділі.
3 Ответов | 217 Просмотров
13 серпня 2017р. Тренування сторони СНР
30.Jul.2017 21:36 - от Myroslav
Початок тренування: 13 серпня 2017р. 10:00
(щоб виспались ті хто хотів приїхати одразу з Ozonівського Афгану);
Кінець тренування - біля 18:00, кому буде потрібно поїхати раніше поїде, але про це пишіть завчасно, щоб розуміти як вас навантажувати з найбільшою ККД та як на вас розраховувати.
Збір учасників: 09:20 Дорожня розв'язка (круг) між 7км та с. Прилиманське, поворот в бік до Овідіополя.

Полігон: Великодолинське лісництво, перенос полігона, обумовлений тим, що наступна гра проекту буде на півночі: ліс, болото, підлісок, просіки, лісні дороги в нікуди та т.і. - все чого на півдні мало). Треба трошечки "перепрошитись" під це.

Форма одягу: Мілітарі

Спорядження: Беріть все як на гру.

Це тренування тільки для сторони СНР. Знаю, що час до гри в Києві лине, через це рішення прошу вибачення у сторони AMRF,- СНР треба попрацювати над помилками, бо якщо не зробимо це "по гарячих слідах" брифінги та рапорти після "Повстання Реднеків" будуть майже безкорисні. Ми ж для вас хлопці стараємось, піднімаємо свою якість як супротивника)) До Києва ще встигнемо.

План тренування:

1. Легке фізо (по-перше треба подивитись хто як над собою попрацював після гри, які висновки зробив для себе, по-друге, знов таки для розуміння як швидко можна перекинути підрозділ з точки А в точку В "в лісі"). :shock:
Вправа виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, час рахується по останньому з цієї групи, і тільки для статистики.
(Ті хто має обмеження по здоров'ю, фізо не займаються, але будуть навантажені в організації та традиційним іншим способом - розумовим.) - Мирослав

2. Здача правил для тих кому потрібен міжрегіональний допуск - Мирослав, ГошаАрмада.

3. Стройовий огляд, щоб зрозуміти які цілі в спорядженні досягнуті, які пропозиції були виконані, які ні. Перевіряють всі ком. груп - Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка, Ратмір.

4. Правила поводження із особистою зброєю, щоб не косплеїти ВСУ)) - Арчер

5. Зв'язок (Невербальне спілкування та, робимо акцент, на радіозв'язку)
(це одна з проблем, для вирішення якої треба серйозні доопрацювання підрозділом судячи з рапортів після "Повстання Реднеків"), теорію розішлю командирам груп - Мирослав.

6. Тактика/Бойове злагодження підрозділу та окремих бійців - всі командири по черзі: Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка, Ратмір.
(Вправи такі ж самі, акцент на помилках з гри, плюс добавимо деякі типи розгортання під київський полігон. Звичайне бойове розгортання вже норм. виходить, не можна стояти на місці.
Підрозділом будуть керувати всі командири груп по черзі, щоб бійці звикали не тільки до одного командира.

6.1. Також потренуємо розвідку (група Армада), хлопці на нас повчаться робити засідки якщо встигнемо пошук - Мирослав, ГошаАрмада,

6.2. Окремим пунктом буде керування підрозділом умовними сигналами .
(Це те що не вистачало в бою з "Танком"))) - Мирослав.

7. Підводимо підсумки.

Відповідальних ком. груп прошу підготуватись.

Є питання - зв'язуйтесь, все розповім.
До зустрічі
1 Ответ | 152 Просмотров
20 липня 2017"Повстання Реднеків"-брифінг/робота над помилками
14.Jul.2017 13:29 - от Myroslav
УВАГА!!!

В 19:00, в четверг 20 липня 2017р., відбудеться брифінг-робота над помилками сторони СНР.

Вже відійшли від емоцій, поділилися фаном між собою - треба все розібрати.
Поки не зроблена робота над помилками, поки ми їх не вимовили в слух, не розібрали абсолютно все - операція "Повстання Реднеків" не буде вважатись закритою. Ще раз наполягаю, в норм. арміях, коли не їде "бойова операція" чи тренування, командир - це менеджер, а не "щось недоторкане в погонах" - кожен з Вас може мені задати питання, чому були саме такі накази, чому я приймав саме такі рішення, чи може ви бачили, що ККД підрозділу було б вище, якщо б зробили по-іншому. Це торкається і Гоші, і Ратміра, і Арчера в час коли вони керували, всі дадуть відповіді. Але я також спитаю з кожного, а питань в мене багато. Чесно кажучи, не розділяю (рос.) "шапкозакидательского настроения" в підрозділі через виконання головного завдання, нема чого святкувати! Це нічого не значить. Ми втратили третину підрозділу, ще третина залишившихся поранена! В реальному житті, ми б заї?ся по поминкам їздити; на відновлення боєздатності підрозділу знов треба було б стільки ж часу, скільки витратила сторона перед грою! Підрозділу треба було б звикати навіть до нового командування! Причому ті хто вже мають підготовку, замість навчатися новому, топталися б на місті через те, що третина нові люди і їх треба навчити, зробити бойове злагодження та т.і. Саме неприємне - ми втратили 3х з 4х місцевих (з Одеси) командирів сторони!! (3х КАРЛЛ!! Мирослав, Гоша, Ратмір) - та підрозділ закінчував операцію, згідно "табелю о рангах" сторони, під підпорядкування ком. з Києва Суффикса, а допомагав йому ком. з Дніпра Кол. по факту керували люди, які багатьох із своїх (тимчасових) підлеглих, бачили перший раз! Добре, що це були катакомби - а якщо степ? Вони його тікі на картинках бачили!!!

Треба все розібрати - щоб це не повторювалось, кожна гра це тренування, а його треба робити з користю, тому:

Всім командирам груп, всім бійцям хто "загинув" чи був "поранений", незалежно від того скікі Ви є учасником проекту, а також всім кому я наказував особисто на мертвяці чи в повідомленнях та всім іншим за бажання до 12:00 середи 19 липня 2017р. написати рапорта про свої дії, та надіслати мені або на цьому форумі, або на моє мило miroslav.ua@gmail.com. Контроль на ком. груп, повідомте мене про те що ви всім передали цю інф. (Крім Арчера, з Гвардією я сам разберусь). Хто не зробить, розцінюю як умисний саботаж, не допущу до тренувань та ігор.

Пищіть все, що вважаєте важливим, від критики командування до того скікі яєць вам натерло! Особливо зверніть увагу в рапорті на момент "смерті " чи "поранення". Все що прийде в голову пишіть. Тут нема неважливої інф. Всі проблеми від недомовок, як між людьми так і перед самим собою. Ми підрозділ, наша ціль - виконання завдання з мінімальними втратами, отримання нових навичок, рефлексів та самовдосконалення в "нашій темі", без самокритики в цьому питанні ніяк.

Приклад:
Мемфіс однією чергою, вибиває весь підрозділ в накдаун, (руки є, "дихалка" норм, але один хук в Голову і тіло вже на підлозі) через мою ліквідацію - норм. відпочивший після маршу підрозділ, без керування! Арчер - на нашій базі біля входу в катакомби, взагалі про це не знав! Добре що бійці хутко зорієнтувалися та передали Суфу, що він виконує обов'язки командира, а Суф зі мною щойно проводив рекогносцировку... а якщо ні? без керування, це не підрозділ, а осередки спротиву "противнику". Питання - чого я поперся без прикриття на дальній радіус оборони?...

Можу запросити когось зі сторони, щоб критикував зі свіжим поглядом та без емоцій, особливо командирські дії. Буду просити свого вчителя з батальону, полковника Сєвєра. Його натівська школа, буде нам в нагоді.
Тому не дивуйтесь комусь новому на брифінгу. І що незнайома людина може роздати трохи "тактичних лящів" для допомоги в самовдосконаленні


P.s.
Але... все-таки,- це був першій бій свіжесформованого підрозділу після "Операції Ренессанс", не все так погано, всіх чекаю. Сам буду в 18:00 на місті з картами.
Після брифінгу, повторюю після!! Якщо ще буде працювати Юніт та нас не попросять... можно і попиву, відмітити перший загальний вихід.
1 Ответ | 236 Просмотров
25.06.17р. Тренування в рамках підготовки до гри 08-09.07.17
06.Jun.2017 18:28 - от Myroslav
Початок 09:30 25.06.2017р.
Форма одягу: мілітарі
Спорядження: беріть все як на гру.

Всі хто не приїхав на тренування 11го червня, можуть все здати та наздогнати цього разу, те що ви пропустили на тренуванні, наздоженете в процесі тренування - буде невеличка вступна частина від мене, а у "бойових умовах" чи на "розборі польотів після бою" підкаже товариство, чи хтось з командирів. Нічого важкого нема, початковий рівень нормального піхотного підрозділу, рівень якого був досягнутий/чи перевірений за 6.5 годин тренування.


План тренування 25 червня 2017р.:

1. Легке фізо (знов таки для розуміння як швидко можна перекинути підрозділ з точки А в точку В).
Вправа виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, час рахується по останньому з цієї групи, і тільки для статистики - Мирослав.
(Ті хто має обмеження по здоров'ю, фізо не здають, але будуть навантажені іншим способом, розумовим.)
Ще раз тут ніхто нікого не за?бує, вже писав, що наполягаю та намагатимусь щоб кожний боєць використовувався з максимальним йому доступним ККД, а обов'язок командирів, допомогти цей коефіцієнт корисної дії підняти. Без за?бування. Як в нормальному підрозділу, сучасної армії світу. Без фізо ККД не визначити.

2. Здача правил для тих кому це ще потрібно, всі хто їх не здали знають це.
Здача проходить через декілька хвилин після того як добіг до плацу ваш підрозділ, одразу як пульс трішечки знизиться, щоб вже міг нор. розмовляти, але не настільки щоб боєць оговтався повністю (це робиться не для за?..бу, чи тупого армійського гумору, як писали мені до тренування деякі не приїхавші люди,- якщо у вас є питання по плану тренування, чи навіть в момент виконання якоїсь вправи, спитайте для чого ми це робимо? я як той хто вас цим "навантажує" поясню все, це навіть мій обов'язок, будь-яку свою дію, не робіть висновки самі.), так от це робиться після фізо, щоб дійсно розуміти, що коли боєць отримає допуск в проект, він буде знати та користуватися правилами на 100 відсотків, навіть у найекстрімальниших умовах в які може попасти на грі. Тільки так, бо це фільтр якості гравців, за який декілька людей несуть відповідальність.
(Для тих хто обмежений по фізо - не хвилюйтесь все буде чесно для всіх, і без фізо для вас.)

3. Стройовий огляд перевіряють - Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка.
Командири обходять кожного бійця всіх підрозділів, перевіряють які пропозиції та зауваження на огляді 11.06.17р. по спорядженню усунені.
Та повторно знайомляться з кількістю механ (щоб розуміти щільність вогню, який може здійснити підрозділ за 1хвилину бою) та і взагалі всього спорядження кожного бійця для планування та аналізу.

4. Зв'язок - Мирослав
Радіо зв'язок та невербальне спілкування

5. Бойове злагодження підрозділів та окремих бійців - всі командири по черзі: Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка.
(Вправи такі ж самі як 11.06.17р., але вже боєм будуть керувати всі командири підрозділів по черзі, щоб бійці звикали не тільки до одного командира. А ті хто через якісь об'єктивні причини не прибув на тренування підрозділу,
зможуть наздогнати підрозділ в тактичному розумінні поля бою, розуміння свого місця, в різних умовах, та взаємодії з товарищами).
Після кожної вправи-бою, як і на попередньому тренуванні - розгляд та аналіз бою який пройшов, щоб не одна помилка не пройшла мимо.

Якщо є питання - чекаю в лічку.Полігон: Кубанка, збір на плацу

Початок 09:00 25.06.2017р. По запізненню думаю всі зрозуміли - не питання, але буде доведення розуму через руки.
Форма одягу: мілітарі
Спорядження: беріть все як на гру.

P.s.
Час іде. Тренуватися треба. Боротьба триває...
4 Ответов | 523 Просмотров
» Август 2017
В П В С Ч П С
3031 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 12
Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2
Русский перевод: Lazek и zCarot.

Часовой пояс GMT +3, время: 07:14.
Материалы, представленные на сайте, относятся исключительно к спортивной игре.
Использование этих материалов с целью документального подтверждения какой либо незаконной деятельности невозможно, так как все содержимое сайта - всего лишь фантазия его разработчиков.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением посетителей. Администрация не несет ответственности за материалы, размещенные посетителями.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot