ARMS - мир военной симуляции
» Меню

  НАЧАЛО

  ПРАВИЛА

  ИГРОВЫЕ СТОРОНЫ

  ИГРЫ

  ГАЛЕРЕЯ

  ФОРУМ

  ВОЕНКОМАТ

10-11 лютого 2018р. тренування з TCCC
12.Feb.2018 02:31 - от Myroslav
Тренування з Tactical Combat Casualty Care або в народі С-A-B-C протоколу.
Захід відбувся для тих хто вже мав більш-менш якесь поняття про вище згаданий протокол. А також для тих, до кого, встиг дотелефонуватися зранку 10го лютого (інструктор з'явився із столиці раптово)..
Надалі учасники цього тренування будуть інструкторами для всіх членів проекту A.R.M.S. які ще не почали вивчати тактичну медицину.

Як обіцяв, світлини починаються з мого "улюбленого" пневматорексу (як і куди клеїти ліпку х..ню та кути колоти глу) і далі за змістом, хто був все зрозуміє що чого і як:
2 Ответов | 289 Просмотров
24 грудня 2017р. південне, загальнопроектне тренування
08.Dec.2017 04:22 - от Myroslav
Загальнопроектне, планове тренування, для всіх сторін проекту A.R.M.S.

Полігон: "Коса"
(Чому не наш традиційний полігон "Плац"?
Бо не зрозуміла погода наприкінці грудня, треба наявність асфальту неподалік) щоб не відміняти захід в останній момент по технічним причинам.)

Початок тренування:
24 грудня 2017р. о 11:00
(тренування розпочинається так пізно, бо Глєбус з ранку тільки завершує свої заходи на цьому полігоні які розпочнуться ще 23 грудня, щоб не заважати один-одному)

Кінець тренування - біля 18:00, кому буде потрібно поїхати раніше поїде, але про це пишіть завчасно, щоб розуміти як вас навантажувати з найбільшою ККД та як на вас розраховувати. Потім застілля - виставляються за ДН Гоша та я.

Форма одягу: Мілітарі

Спорядження: Беріть все як на гру.

План загальнопроектного тренування на 24 грудня 2017р.:

1. Легке фізо (знов таки для розуміння як швидко можна перекинути підрозділ чи якусь його частину з точки А в точку В, як покращились результати з останнього тренування, та треба знати результат хлопців з АМРФ). - Мирослав
Вправа виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, час рахується по останньому з цієї групи, і тільки для статистики - Мирослав.
(Ті хто має обмеження по здоров'ю, фізо не здають, але будуть навантажені іншим способом, розумовим.)
Ще раз тут ніхто нікого не за?бує, вже писав, що наполягаю та намагатимусь щоб кожний боєць використовувався з максимальним йому доступним ККД, а обов'язок командирів, допомогти цей коефіцієнт корисної дії підняти. Без за?бування. Як в нормальному підрозділу, сучасної армії світу. Без фізо ККД не визначити.

2. Здача правил для тих кому це ще потрібно, всі хто їх не здали знають це. - Мирослав, Гоша, Альфапітон.
Здача проходить через декілька хвилин після того як добіг до плацу ваш підрозділ, одразу як пульс трішечки знизиться, щоб вже міг нор. розмовляти, але не настільки щоб боєць оговтався повністю (це робиться не для за?..бу, чи тупого армійського гумору, як писали мені після тренувань які пройшли,- якщо у вас є питання по плану тренування, чи навіть в момент виконання якоїсь вправи, спитайте для чого ми це робимо? я як той хто вас цим "навантажує" поясню все, це навіть мій обов'язок, будь-яку свою дію пояснити, не робіть висновки самі.), так от це робиться після фізо, щоб дійсно розуміти, що коли боєць отримає допуск в проект, він буде знати та користуватися правилами на 100 відсотків, навіть у найекстрімальниших умовах в які може попасти на грі. Тільки так, бо це фільтр якості гравців, за який декілька людей несуть відповідальність.
(Для тих хто обмежений по фізо - не хвилюйтесь все буде чесно для всіх, і без фізо для вас.)

3. Стройовий огляд перевіряють - Мирослав, Гоша, Льоня-Ізбушка, Альфапітон, Умка, Мемфіс.
Командири обходять кожного бійця всіх підрозділів, перевіряють які пропозиції та зауваження на огляді який був на попередньому тренуванні усунені. Та через те, що тренування буде для всіх сторін знайомляться із спорядження один одного та і друг з другом. Приклад - якщо Мемфіс не знає що за спорядження є в Хірурга, він не зможе розуміти який наказ він може йому надати у випадку якщо всі ком. "загинули" і Мемфіс залишився командиром.

Наголос при огляді буде зроблен на кількості механ у бійців (щоб розуміти щільність вогню, який може здійснити підрозділ за 1 хвилину бою) та і взагалі всього спорядження кожного бійця для планування та аналізу.

4. Зв'язок - Мирослав
Радіо зв'язок та невербальне спілкування
Теорію скину командирам, особливо зверніть увагу на невербальне спілкування.

5. Бойове злагодження підрозділів та окремих бійців - всі командири по черзі: Мирослав, Гоша, Льоня-Ізбушка, Альфапітон, Умка, Мемфіс.
(Вправи такі ж самі що вже тренували практично та вивчали на теоретичних заходах в Юніті. (розгортання підрозділу в бойові порядки, засідки, якщо залишиться час - бівак) але "боєм" будуть керувати всі командири підрозділів по черзі, щоб бійці звикали не тільки до одного командира. А ті хто через якісь об'єктивні причини не прибув на минулі тренування зможуть наздогнати підрозділ - в тактичному розумінні поля бою, розуміння свого місця в різних умовах, та взаємодії з товаришами).

Після кожної вправи-бою, як і на попередньому тренуванні - розгляд та аналіз бою який пройшов всіма учасниками, щоб не одна помилка не пройшла поза наші очі.

Далі - гулянка про яку я писав вище..
7 Ответов | 678 Просмотров
04 вереся 2017р. тренування, брифінг по грі в Києві
02.Sep.2017 20:07 - от Myroslav
План тренування:

I Фаза: "Допуск" 18:20 - 19:30.
(Буду в Юніті з 18:20 , кому потрібен допуск приходьте якомога раніше, щоб зекономити час на тренування, в кого є допуск приходити одразу на 19:30 є бажання, ідеї можна і раніше ваша справа. Після тренування, якщо комусь потрібно буде 2га спроба)


1.1. Отримання допуску на всеУкраїнський ігри проекту A.R.M.S. для A.M.R.F.
1.2. Отримання допуску для СНР, приблизно аналогічна процедура, але це не співбесіда як в A.M.R.F.

Тренування:

II Фаза 19:30 - 20:10 : "Повтор теорії з тренування 22 серпня 2017р. "
(Інф. буде подаватися більш стисло, щоб не гаяти час.)

2.1. Вступна частина: Така ж як була, щоб зрозуміли навіщо це треба доведу,- що теми вибрані невипадково! Що на грі в Києві буде сила-силена хлопців з "Білого Вовка", і треба вивчити ті протоколи/методи дій для нашого зведеного підрозділу, які нам можуть знадобиться, щоб наш ККД був максимальний. І навіть раптом командира відправлять на мертвяк, щоб всі мали шаблони дій, розуміли їх, розуміли чому саме так треба робити. А не вмикали страйк-фрістайл.
___

Далі.. ( Перевірмо чи не даремно я голос саджав на минулому тренуванні. Так як інф. в нижче зазначених пунктах II фази, для багатьох членів проекту буде повтор. Далі будуть допомагати ті, хто був на тренуванні 22 серпня, особливо ком. груп та розвідка. Хлопці, будете доводити до особового складу теорію, - поки комусь не поясниш, сам норм. не зрозумієш, ком.груп зрозуміють що Ви знаєте методи/протоколи/шаблони/алгоритми дій. Да і люди з різних сторін будуть мати можливість не тільки познайомитись, а і поспілкуватись. Так як багато тих, хто тільки в прицілі привода один одного бачили. )

2.2. Метод пересування підрозділу в лісі. Роз'яснення відповідальності кожного бійця в колонні під час руху.

2.3. Організація бівака в умовах лісу.

2.4. Моделі організації ближньої засідки, з схемою та зарисовкою.
2.4.1. - "лінійна" засідка
2.4.2. - "L" подібна засідка
2.4.3. - "V" подібна засідка
2.4.4. - модель "засідка у Яру"
2.4.5. - "T" подібна засідка
(останні 2 моделі до-відома, щоб знали про них, але зайвим голови не забивали)

2.5. Протокол дії бійця у випадку якщо підрозділ попав в ближню засідку.
Теорія викладена в темі минулого, практичного тренування 13 серпня 2017р.: http://airsoft.od.ua/index.php/airso...20981&start=10
тут все розписано - просто обговоримо питання які виникли.

Наголошую - це дуже важливий пункт тренування, в умовах того ландшафту та для задачах які нас чекають в Києві.
Від злагодженості дій підрозділу по-цьому методу, залежить не те що боєздатність, а життєздатність підрозділу!
Обов'язково перечитайте його самі, щоб не витрачати загальний час в Юніті. Практика показує - цей пункт можна годинами обговорювати.III Фаза 20:10 - 20:50 : " 2га частина теорії по протоколам та методам армій NATO, в рамках підготовки до Київської гри, яка ще не було доведена" а саме:
ння.
3.1. Короткочасна зупинка підрозділу. Її цілі, алгоритм дій, варіанти подій в яких її треба робити.

3.2. Організація пункту збору. Його цілі, алгоритм дій, варіанти подій в яких його треба робити.

3.3. Організація бази. В умовах часу, ландшафту та задачах які нас чекають в Києві, варіанти подій в яких її треба робити.

3.4. Деякі пункти не вкажу, по-перше треба нам всім затвердити план дій, щоб не перегрузити вас зайвою теорією, по-друге це відкритий форум... не будемо допомагати умов. "противнику"


IV Фаза 20:50 ~ 21:50 : "Попередній брифінг до гри "Займання спротиву".

4.1. Доведення задачі підрозділу. (Cуф казав, що може трішки уточнити задачі до кінця цього тижня.)

4.2. Алгоритм життєвонеобхідних методів/дій, які будемо робити 100%во, незалежно якій план дій затвердимо.

4.3. Доведення попередніх 3х варіантів плану, для нашого основного завдання.

4.4. Обговорення ідей, пропозицій, ланцюгів рішень тощо,- по плану дії від особового складу.

4.5. Затвердження основного ланцюга дій в плані (так сказати затвердимо скелет плану, який ще доопрацюємо детально до фінального брифінга )V Фаза "Підсумки" ~21:50 ~ 22:15

5.1. Виступ Пітона на тему "Концепції розвідку проекта A.R.M.S.". (тема лазертагу та її складові)

5.2. Роздача шевронів гри.

5.3. Отримання допуску хто не встиг до 19:30
В мене час... [Читать дальше]
3 Ответов | 721 Просмотров
22 серпня 2017р. відкрите, загальнопроектне тренування "Засідка"
19.Aug.2017 04:44 - от Myroslav
Тренування загальнопроектне та відкрите*, по протоколам та методам армій NATO, в рамках підготовки до Київської гри. Тобто для всіх членів проекту незалежно від сторони. Особливо для тих, хто збирається на гру в Києві в вересні. До-речі, нарешті тут роздам шеврони гри "Повстання Реднеків"**

Бійці сторони СНР, які повинні були здати рапорт по своїм діям на грі "Повстання Реднеків" і не зробили це, не допускаються до всіх заходів проекту, в тому числі до цього тренування, до того часу, поки не зроблять те, що від них чекає товариство.


Початок тренування: 19:30 22.08.2017р.
Місце проведення: Юніт, зал НАТО.
Спорядження: Майте блокнот та ручку.
Тема: Методика здійснення пересування підрозділу в умовах лісі. Організація бівака в умовах лісу. Засідка (найоб'ємніша частина). Невеликий спіч від Пітона.

Застереження: До кінця розгляду п.6 тренування, навіть безалкогольне пиво під забороною!!! Ніякого алкоголю!!!План тренування:

1. Вступна частина: доведу, що тема вибрана невипадково! На грі в Києві буде сила-силена хлопців з "Білого Вовка", і треба вивчити ті протоколи/методи дій для нашого зведеного підрозділу, які нам можуть знадобиться, щоб наш ККД був максимальний. Навіть якщо командира відправлять на мертвяк, щоб всі мали шаблони дій, розуміли їх, розуміли чому саме так треба робити. А не вмикали страйк-фрістайл.

2. Метод пересування підрозділу в лісі. Роз'яснення відповідальності кожного бійця в колонні під час руху.

3. Організація бівака в умовах лісу.

4. Моделі організації ближньої засідки, з схемою та зарисовкою.
4.1. - "лінійна" засідка
4.2. - "L" подібна засідка
4.3. - "V" подібна засідка
4.4. - модель "засідка у Яру"
4.5. - "T" подібна засідка
(останні 2 моделі до-відома, щоб знали про них, але зайвим голови не забивали)

5. Протокол дії бійця у випадку якщо підрозділ попав в ближню засідку.
Теорія вже викладена в темі минулого, практичного тренування: http://airsoft.od.ua/index.php/airso...20981&start=10
тут все розписано - просто обговоримо питання які виникли

6. Якщо буде час - методи збору рюкзака на рейд, бо "Повстання Реднеків" показало, що з цим реальні проблеми
(Цей пункт якщо буде час в нас (тут багато треба часу) і натхнення в мене бо мій рюкзак розібран, збирати його нехочетьсяґетьвообще ). Хоча залишати це як елемент Дарвінізму в проекті - зрада))

7. Виступ Пітона на тему "Концепції розвідку проекта A.R.M.S.".

8. Роздача шевронів гриP.s.
Чому засідка, а не ті теми які пропонувались деякими членами проекту:
Тому що нас замало буде проти "Білого Вовку", сили не рівні, додає пікантності гри наявність в них 4 БПЛА, декількох тепловізерів, військового транспорту, знання місцевості та т.і. Тому треба діяти по завітам Мао та УПА: Засідки, партизанщина, приховані дії.


*Тренування відкрите. Тобто кожний з одеських страйкболістів, кому буде цікава тема тренування може прийти послухати, попитати, познайомитись.
Умова одна тільки для адекватних людей - в нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів" та т.і.


** Для довідки тим хто питав: пам'ятні шеврони ігор, в середньому, робились в проекті раз на рік після якоїсь значної гри. Наприклад в післявоєнний час, в 2016р. це був шеврон гри - "Операція Ренесанс", в 2017р. - "Повстання Реднеків". Регламента їх носіння нема, вони просто нагадують вам про гру та показують іншим скільки років Ви приділили цьому хобі, бажаєте - носіть на снарязі, бажаєте - на будь-якому одязі/формі.
5 Ответов | 706 Просмотров
График мероприятий на 2017 год
01.Aug.2017 03:12 - от SuffiX
01-02.07.17 - игра в Киеве
08-09.07.17 - игра в Одессе
22-23.07.17 - тренировка

12-13.08.17 - тренировка
26-27.08.17 - тренировка

09-10.09.17 - игра в Киеве
23-24.09.17 - тренировка

07-08.10.17 - тренировка
21-22.10.17 - тренировка

04-05.11.17 - игра
18-19.11.17 - тренировка

02-03.12.17 - тренировка
16-17.12.17 - тренировка
0 Ответов | 658 Просмотров
09-10.09.2017 Диверсанти. День 2.
01.Aug.2017 02:45 - от SuffiX
Перший день був важким для сил опору. Супортивник діяв рішуче на випередження та пошкодив джерело палива, вивіз в цех та утилізував частину боєприпасів, а іншу частину замінував та знищив.
У відповідь диверсанти знеструмили селище Лебедівка та лікарню у ньому. Не дочекавшись своєчасної допомоги в лікарні померло 2-є з 3-х поранених бійців регулярних військ у зв'язку з відключенням систем життєзабезпечення.

Чи зможуть повстанці оговтатись після такого нищівного удару? Час покаже...


Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_2017-08-01-01-18-02.png
Просмотров: 130
Размер:	2.96 Мб
ID:	5865

Правила: ARMS-Project за виключенням можливості відбору зброї та спорядження у сторони супротивника.

Полігон: На схід від с. Лебедівка (основна ігрова зона 12х7 км з можливістю відступу кожній із сторін ще на 6 км в обидві сторони).

Група протидії — має єдиний камуфляж, добре організована та оснащена легкими броньованими машинами, засобами повітряної та радіо розвідки.

Диверсанти - на даний момент не мають єдиного камуфляжу, але встигли віджати декілька одиниць техніки у місцевого населення.

Старт гри 09.09.2017 об 11:00 з опорних пунктів сторін. Завершення 10.09.2017 по зідзвону командирів сторін але не раніше 12:00.

Деталі місії та розташування мертвятників сторін у закритих розділах форуму сторони.

Участь у грі безкоштовна, але організатори не надають участникам ні транспорт для доставки на полігон, ні аренду спорядження, ні воду, ні іжу. Сторони можуть на свій розсуд збирати внески на централізоване забеспечення витратними матеріалами.

Для реєстрації на гру необхідно надіслати мені (SuffiX) в приват заявку згідно форми написаної в розділі сайту ARMS ВОЕНКОМАТ http://arms-project.org.ua/index.php?pageid=join
Реєстрація персональна по кожному гравцю. Командири команд можуть надіслати заявки на всіх участників одним листом. Розподіл сторін та кількість участників не буде відома до кінця гри.
Ті хто реєструвався на минулу гру не потребують повторної реєстрації.

У цій темі дозволяєется лише обговорення загальних питань по грі. Усі деталі задач кожної сторони будуть доведені командирами сторін у закритому розділі.
15 Ответов | 2 464 Просмотров
» Март 2018
В П В С Ч П С
25262728 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2
Русский перевод: Lazek и zCarot.

Часовой пояс GMT +3, время: 09:45.
Материалы, представленные на сайте, относятся исключительно к спортивной игре.
Использование этих материалов с целью документального подтверждения какой либо незаконной деятельности невозможно, так как все содержимое сайта - всего лишь фантазия его разработчиков.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением посетителей. Администрация не несет ответственности за материалы, размещенные посетителями.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot