ARMS - мир военной симуляции
» Меню

  НАЧАЛО

  ПРАВИЛА

  ИГРОВЫЕ СТОРОНЫ

  ИГРЫ

  ГАЛЕРЕЯ

  ФОРУМ

  ВОЕНКОМАТ

25.06.17р. Тренування в рамках підготовки до гри 08-09.07.17
06.Jun.2017 18:28 - от Myroslav
Початок 09:30 25.06.2017р.
Форма одягу: мілітарі
Спорядження: беріть все як на гру.

Всі хто не приїхав на тренування 11го червня, можуть все здати та наздогнати цього разу, те що ви пропустили на тренуванні, наздоженете в процесі тренування - буде невеличка вступна частина від мене, а у "бойових умовах" чи на "розборі польотів після бою" підкаже товариство, чи хтось з командирів. Нічого важкого нема, початковий рівень нормального піхотного підрозділу, рівень якого був досягнутий/чи перевірений за 6.5 годин тренування.


План тренування 25 червня 2017р.:

1. Легке фізо (знов таки для розуміння як швидко можна перекинути підрозділ з точки А в точку В).
Вправа виконується не на час, у складі свого підрозділу чи групи, час рахується по останньому з цієї групи, і тільки для статистики - Мирослав.
(Ті хто має обмеження по здоров'ю, фізо не здають, але будуть навантажені іншим способом, розумовим.)
Ще раз тут ніхто нікого не за?бує, вже писав, що наполягаю та намагатимусь щоб кожний боєць використовувався з максимальним йому доступним ККД, а обов'язок командирів, допомогти цей коефіцієнт корисної дії підняти. Без за?бування. Як в нормальному підрозділу, сучасної армії світу. Без фізо ККД не визначити.

2. Здача правил для тих кому це ще потрібно, всі хто їх не здали знають це.
Здача проходить через декілька хвилин після того як добіг до плацу ваш підрозділ, одразу як пульс трішечки знизиться, щоб вже міг нор. розмовляти, але не настільки щоб боєць оговтався повністю (це робиться не для за?..бу, чи тупого армійського гумору, як писали мені до тренування деякі не приїхавші люди,- якщо у вас є питання по плану тренування, чи навіть в момент виконання якоїсь вправи, спитайте для чого ми це робимо? я як той хто вас цим "навантажує" поясню все, це навіть мій обов'язок, будь-яку свою дію, не робіть висновки самі.), так от це робиться після фізо, щоб дійсно розуміти, що коли боєць отримає допуск в проект, він буде знати та користуватися правилами на 100 відсотків, навіть у найекстрімальниших умовах в які може попасти на грі. Тільки так, бо це фільтр якості гравців, за який декілька людей несуть відповідальність.
(Для тих хто обмежений по фізо - не хвилюйтесь все буде чесно для всіх, і без фізо для вас.)

3. Стройовий огляд перевіряють - Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка.
Командири обходять кожного бійця всіх підрозділів, перевіряють які пропозиції та зауваження на огляді 11.06.17р. по спорядженню усунені.
Та повторно знайомляться з кількістю механ (щоб розуміти щільність вогню, який може здійснити підрозділ за 1хвилину бою) та і взагалі всього спорядження кожного бійця для планування та аналізу.

4. Зв'язок - Мирослав
Радіо зв'язок та невербальне спілкування

5. Бойове злагодження підрозділів та окремих бійців - всі командири по черзі: Мирослав, Арчер, ГошаАрмада, Льоня-Ізбушка.
(Вправи такі ж самі як 11.06.17р., але вже боєм будуть керувати всі командири підрозділів по черзі, щоб бійці звикали не тільки до одного командира. А ті хто через якісь об'єктивні причини не прибув на тренування підрозділу,
зможуть наздогнати підрозділ в тактичному розумінні поля бою, розуміння свого місця, в різних умовах, та взаємодії з товарищами).
Після кожної вправи-бою, як і на попередньому тренуванні - розгляд та аналіз бою який пройшов, щоб не одна помилка не пройшла мимо.

Якщо є питання - чекаю в лічку.Полігон: Кубанка, збір на плацу

Початок 09:00 25.06.2017р. По запізненню думаю всі зрозуміли - не питання, але буде доведення розуму через руки.
Форма одягу: мілітарі
Спорядження: беріть все як на гру.

P.s.
Час іде. Тренуватися треба. Боротьба триває...
4 Ответов | 230 Просмотров
11.06.17р. Тренування,підготовки до гри/здача правил
05.Jun.2017 12:20 - от Myroslav
Тренування в рамках підготовки до гри: Південна операція: «Повстання Реднеків»
Для сторони AMRF та всіх хто не визначився - для вас просто усна здача правил проекту, все. Але можете прийняти участь в тренуванні.

Полігон: Кубанка, збір на плацу
Початок 09:00 11.06.2017р.
Форма одягу: мілітарі
Спорядження: беріть все як на гру.

Для сторони СНР та для всіх хто бажає себе спробувати в роботі підрозділу наступне:

Для розуміння чому саме буде такий план тренування, пояснюю для чого все це:
До гри на проекті A.R.M.S., треба ставитись як до справжньої бойової операції, бо по-іншому не буде сенсу взагалі в цьому проекті.
Перед будь-якою операцією треба мати уявлення хто на що здатен,
хто що може виконати, та хто має яке спорядження, та як їм користується.
Не можна ставити бойову задачу якщо не розумієш на що здатен конкретний боєць, конкретний сержант та його підрозділ. Так як життя бійців в проекті 1не і використати його потрібно з максимальним КПД, як в бойових умовах. А в бойових умовах ставити важку задачу для непідготовленої людини це злочин, а для підготовленої легке - командирська помилка.
Боєць в свою чергу повинен розуміти "точки входу та виходу з завдання", його сенс та як зв'язатися з командиром!

План тренування:
1. Здача правил для тих кому це потрібно
2. Стройовий огляд (командири обходять кожного бійця всіх підрозділів для розуміння яке є спорядження) - перевіряють Мирослав та ГошаАрмада
3. Легке фізо (для розуміння як швидко можна перекинути з точкі А в точку В) підрозділ,
вправа виконується не на час (тренувати його пізно), а задля статистики швидкості. - Мирослав та ГошаАрмада
4. Бойове злагодження підрозділів та окремих бійців.
5. Зв'язок.
Дата регистрации до 24:00 09.06.2017 (повідомте мене в лічку)
Вказати обмеження по здоров'ю.
7 Ответов | 249 Просмотров
1-2.07.2017 - Диверсанти. День 1.
01.Jun.2017 19:40 - от SuffiX
За даними місцевих жителів у лісах на півночі умовної країни почали з'являтися невідомі люди зі зброєю у камуфляжі без розпізнавальних знаків.

Ймовірно вони планують атакувати об'єкти інфраструктури, щоб дестабілізувати ситуацію в регіоні та підготувати плацдарм для повномасштабного наступу основних сил.

За тривогою для протидії диверсійним групам були підняті загони регулярних військ та резервістів, що складалися як із досвідчених військових так і відчайдух, що вирішили дати відсіч ворогу.

Їм була поставлена задача - не допустити руйнування об'єктів інфраструктури та просування диверсійних груп далі вглиб країни, знайти та знищити основні осередки базування ворога.


Правила ARMS-Project за виключенням можливості відбору зброї та спорядження у нових участників проекту на першій грі.

Полігон: Хотянівка-Ровжі (на схід від Києвського водосховища) з акцентом на центральну частину між селами Лебедівка та Нижня Дубешня (основна ігрова зона 12х7 км з можливістю відступу кожній із сторін ще на 6 км в обидві сторони).

Орієнтовна механіка гри буде як в минулому сезоні, але цього разу все буде із застосуванням широкого спектру засобів технічної розвідки, техніки та обов'язковими додатковими задачами на кожен ігровий день:
Як це було минулого разу: http://arms-project.org.ua/forum/showthread.php?t=4398

Група протидії — має єдиний камуфляж, добре організована та оснащена легкими броньованими машинами, засобами повітряної та радіо розвідки. Диверсанти - на даний момент не мають єдиного камуфляжу, але встигли віджати декілька одиниць техніки у місцевого населення, захопили склад артилерійського озброєння та купити пару побутових БПЛА.

Старт гри 1.07.2017 о 10:00 з мертв'яків сторін. Завершення 2.07.2017 по зідзвону командирів сторін але не раніше 12:00.

Деталі місії та розташування мертвятників сторін на перший день у закритих розділах форуму сторони.

Участь у грі безкоштовна, але організатори не надають участникам ні транспорт для доставки на полігон, ні аренду спорядження ні воду ні іжу.

Для реєстрації на гру необхідно надіслати мені (SuffiX) в приват заявку згідно форми написаної в розділі сайту ARMS ВОЕНКОМАТ http://arms-project.org.ua/index.php?pageid=join
Реєстрація персональна по кожному гравцю. Командири команд можуть надіслати заявки на всіх участників одним листом. Розподіл сторін та кількість участників в кожнії не буде відома до кінця гри.
Прохання усіх старих участників проекту також заповнити заявку повторно! Там з'явились нові поля.

У цій темі дозволяєется лише обговорення загальних питань по грі. Усі деталі задач кожної сторони будуть доведені командирами сторін у закритому розділі.
6 Ответов | 869 Просмотров
8-9 липня 2017р. Південна операція: «Повстання Реднеків»
07.Apr.2017 11:59 - от Myroslav
08-09 липня 2017р.

Полігон: Україна, Одеська обл. Межлимання - система шахт Межлимання - Кар'єр

Організатори:

Від проекту A.R.M.S.: Myroslav, Білий - (Гвардія)
Від проекту "Метро 2033": Кузя, Ed.

Точки старту, повну задачу - отримають командири сторін проекту, в особистому повідомленні або у роздрукованому виді, як кому.

Початок гри - ранок 08.07.2017р.
Рамки на виконання завдання до 10:00, 09.07.2017р. Після гри "туристів повеземо на Море"
Правила: ARMS (редакція від 11.06.2013) тобто поки без лазертагу.

Допуск на гру:
Реєстрація: в Київі та Дніпрі до командирів сторін. В Одесі, півдні України, та взагалі для всієї країни до мене в лічку.
Гравці, які не здавали правила ARMS, допускаються через усну здачу, приймає здачу командир сторони за яку гравець
виявив бажання грати.
Довоєнні учасники проекту, будуть перевірятися вибірково командиром сторони за яку учасник проекту виявив бажання
грати (стосується і учасників війни на сході, як всі, без виключень).

УВАГА!!!:
Гра частково, для кожного може зачепити катакомби, чи інші підземні захисні споруди.
Роздруківки мап систем шахт, евакуаційних та ігрових - я надам командирам сторін після реєстрації гравців.
Всі карти які ви здобудете в процесі гри або які я роздам перед грою, підлягають знищенню після гри по домовленості з хлопцями з "Метро 2033".
Контроль за виконанням покладається на командирів сторін.

Піротехніка, або гази сльозоточивої дії - дозволені тільки в межах діючого Законодавства та правил проекту - для використання тільки в степу,
так сказати в стихії проекту A.R.M.S. В катакомбах чи інших підземних захисних спорудах використання вище зазначеного - заборонено.
Така умова використання полігону - його власниками, нашими союзниками з орг. составу проекту "Метро 2033". Це їх "дім" і ми в ньому гості, правила їх.
Тобто - в окопах, підготовлених позиціях тощо, все можна як завжди.
Як тільки ви в катакомбах/бункері чи навіть на вході в них - використовувати не можна.

(Перекладаю на мову учасників проекту з мого улюбленого полку НГУ - не можна добути на вашому відмороженому, нелюдському КМБ,
чи в іншому місті ящик "терена" та зробити "геноцид" на грі в катакомбах!!!)


УВАГА!!!:

В катакомбах заборонено проходити/підходити туди де щось огороджено кіперною стрічкою, заборонено наближатись до стрічки ближче ніж на 1м.,
це ваша безпека: по-перше, огороджені будуть небезпечні ділянки, їх небагато; по-друге якщо щось трапиться там (за кіперною стрічкою)
вас шукати ніхто не буде. За 1-2 дня до гри організатори облазять всі ходи-проходи, всю систему, та відмітять кіперною стрічкою небезпечні місця та
місця куди не можна іти, зроблять мітки щоб ви могли зрозуміти де ви та таке інше - для вашої безпеки. Якщо не порушувати цього правила, все буде добре.
І якщо навіть загубишся тебе знайдуть за годину максимум.

Евакуаційна мапа.
Легенда мапи:
Червоним - позначені кіперні стрічкі.
Зеленим - головні входи в систему.

Вложение 5779
Тобто за червоне заходити не можна
В цій системі можна ходити в повний зріст. Коридори системи достатньо широкі та високіЗ усіма командирами сторін досягнута джентльменська домовленість - не забирати як трофеї евакуаційні мапи, вони у всіх однакові,
та служать для того - щоб дістатися до мертвяка.


P.s.
Хоча організатори переконані еволюціоністи, та вважають: якщо людина не намагається не вляпатись в халепу та себе навмисно наражає на неприємності -
то її гени не повинні передаватися далі, це природний відбір, але якщо не здогадаєтесь самі -

РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ:
Для пересування під землею: Каску (на голові), ліхтарик з батареями на 2-3 доби, хім.світ/свічка - для вашої безпеки.
Причому окрім тактичного ліхтарика точно потрібен налобний, але це ваша справа.
Для комфорту під землею: 5 пар шкарпеток та теплий спальник

Внесок за полігон чи гру традиційно відсутній.

Мертвяк: уточнимо після узгодження з лісником
(орієнтир: група виправляючогось штрафбату, з головуючим - Суперсоніком, яка і охороняє мертвяк).

Для ознайомлення з духом проекту Метро 2033:
... [Читать дальше]
23 Ответов | 1 993 Просмотров
I.Операция "Ренессанс" 01-02.10.2016; II Страйк-Фест
10.Mar.2014 23:15 - от Myroslav
I Название: Операция "Ренессанс" 01-02.10.2016; II Страйк-Фест

Мужчины, спустя 2 года заморозки нашего проекта, надеюсь мы движемся к его возрождению, ренессансу. Вопрос уместности и актуальности игры нарастал, и собственно вот:

Полигон: Украина, Одесская обл. Межлиманье - Карьер - аэродром «Кремидовка».

Место и время сбора (на месте и на полигоне): информация у командиров сторон.
Командиры сторон:
СНР Miroslav (Одесса), SuffiX (Киев)
AMRF - Reve (Одесса), Mario/Медведь (Киев).

Внимание!!!
по договорённости координаторов, на этой игре будет произведено повторная, пилотная проба след. правила:
Если вас заметили некомбатанты (местное население, крестьяне в поле, особо внимательный водитель пролетающей мимо машины - кто угодно) ваш командир, незамедлительно, обязан сообщить ваши точные координаты организатору, оргинизатор затем их сообщит вашему противнику.


Мертвяк общий: ориентиры - плац, желтый автобус, его координаты:
N 46'44'07.8
E 030'42'58.5
График (начало и конец игры): игра стартует 01.10.2016 по мере прибытия каждой стороны на полигон.
Временные рамки на выполнение задачи до 07:00 02.010.2016
Правила: ARMS (редакция от 11.06.2013)
Взнос: отсутствует п 1.2.3. действующих правил проекта

мертвяк будет охраняемый, с каждой машины по 15грн. водителю автобуса.
Как доехать от Кубанки на мертвяк, фото ниже
Для приезжих трансфер на полигон.

Допуск на игру:
Лица, не сдававшие правила ARMS, допускаются через устную сдачу, принимает сдачу командир стороны за которую игрок изъявил желание играть.
Довоенные участники проекта, будут проверяться выборочно командиром стороны за которую участник проекта изъявил желание играть.

Страйк-Фест 02.10.2016...
По окончанию мероприятия, трансфер к морю и отдых в кругу друзей.
Планируется после игры полномасштабный суточный Фест: шашлык, выступление рок-группы, море.
Взнос на фест около 200грн. + - ближе к мероприятию

Короткая информация (канва):

Вырезка из местной газеты:
«Погранзаставы, на которых несут службу бойцы ЮРА/СНР периодически атакуются неустановленными лицами. Наши журналисты, из проверенных источников установили, что бойцы ЮРА/СНР готовятся отразить возможную агрессию A.M.R.F. на южный регион. База береговой охраны и комплексы ПВО находятся под усиленной охраной. В связи с тем, что проводиться эвакуация семей военнослужащих, можно сделать вывод, что боеготовность подразделений ЮРА/СНР поднята до уровня «военная опасность»
49 Ответов | 8 711 Просмотров
График мероприятий на 2014 год
05.Jan.2014 16:36 - от SuffiX
5-6.04.14
19-20.04.14 С пересекающимися сюжетами между регионами

1-4.05.14 Карпаты - рейд (если удастся организовать)
17-18.05.14
31-1.05.14

14-15.06.14
28-29.06.14 Одесская ежегодная

12-13.07.14
26-27.07.14

09-10.08.14
23-24.08.14 Киевская ежегодная

06-07.09.14
20-21.09.14

04-05.10.14
18-19.10.14

01-02.11.14 Крым ежегодная (Горный преферанс)
15-16.11.14
29-30.11.14

13-14.12.14
27-28.12.14
8 Ответов | 4 867 Просмотров
» Июнь 2017
В П В С Ч П С
28293031 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2
Русский перевод: Lazek и zCarot.

Часовой пояс GMT +3, время: 16:52.
Материалы, представленные на сайте, относятся исключительно к спортивной игре.
Использование этих материалов с целью документального подтверждения какой либо незаконной деятельности невозможно, так как все содержимое сайта - всего лишь фантазия его разработчиков.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением посетителей. Администрация не несет ответственности за материалы, размещенные посетителями.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot