ARMS - мир военной симуляции
» Меню

  НАЧАЛО

  ПРАВИЛА

  ИГРОВЫЕ СТОРОНЫ

  ИГРЫ

  ГАЛЕРЕЯ

  ФОРУМ

  ВОЕНКОМАТ

02 лютого 2019р. атестація членів проекту.
05.Jan.2019 17:18 - от Myroslav
Дата проведення заходу 02 лютого 2019р. 18:00 Юніт, нижній поверх.

Питання на атестацію та типовий білет нам надали - нижче по тексту, мовою оригіналу.

Як в довоєнні часи:
1. Атестація письмова і якщо комісія не може розібрати ваш почерк - це ваші особисті проблеми. Не зрозуміли написаного - відповідь не зарахували.
2. На відповіді дається одна година. Член комісії на білеті, ставить час початку (коли ви отримали білет) та кінця атестації (коли здали білет) кожному індивідуально.
3. Замість прізвища чи позивного вам, на отриманому білеті поставе код - спеціально запрошена, нейтральна людина не з комісії. Код унеможливлюватиме впливання вашого авторитету чи "строку служби" в проекті на результат іспиту. Призначений вам код поставлять на білеті після того як ви його здасте, разом з часом кінця атестації.

Типовий білет:

Врем нач.____ Время окончания ____ Кол. страниц____ Код_____

Блок 1
1. Игровым водителем игрового транспорта (кто им считается? какие функции выполняет?):
2. Ранением считается попадание в:
3. Минимальная дистанция ведения огня из стрелкового игрового оружия в соответствии с нормами скорости вылета шара с дульного среза:
4. Убитым считается участник в следующих случаях:
5. Правила поведения на мертвяке:

Блок 2
- При стрельбе минометными/артиллерийскими выстрелами, а так же подствольными гранатометами каково должно быть отклонение направления выстрела от горизонтали?:
- Минимальный вес реплики каски:

Блок 3
Механизм "эвакуации":
________

Питання які можуть бути в білетах:

1. Убитым считается участник в следующих случаях:

2. Ранением считается попадание в:

3. Количество шаров в магазинах должно составлять:

4. Нормы максимальной скорости вылета шара с дульного среза стрелкового игрового оружия по категориям:

5. Ответственность игроков за взятое снаряжение:

6. Минимальный вес реплики каски:

7. Минимальный вес реплики бронежилета:

8. Механизм "эвакуации":

9. Ваши действия при попадании в живот:

10. Минимальная дистанция ведения огня из стрелкового игрового оружия в соответствии с нормами скорости вылета шара с дульного среза:

11. При стрельбе минометными/артиллерийскими выстрелами, а так же подствольными гранатометами каково должно быть отклонение направления выстрела от горизонтали?:

12. В случае возникновения возгорания во время игры, участники обязаны:

14. Ножевой бой - это:

15. Настоящий водитель игрового транспорта: (кто им считается? какие функции выполняет?) :

16. Как может быть уничтожена игровая техника?:

17. Ваши действия при поражении ноги выше колена:

18. Ваши действия при поражении кисти (расписать, что вы обязаны сделать, а что нет):

20. Ваши действия при поражении руки выше локтя:

21. В каких случаях и кем подается команда: «Мертвые уходят»:

22. Разрешается ли имитация живыми убитых?:

23. При условном получении тяжелого ранения участник обязан моментально:

24. Дополнительная емкость для переноски шаров – это:

25. Опустошать дополнительную емкость от утяжелителя разрешается только после:
2 Ответов | 997 Просмотров
25-26 травня 2019 Операція "All-in"день третій, post scriptum...
23.Nov.2018 19:00 - от Myroslav
Дата: 25-26 травня 2019
Регіональний захід: Операція "All-in" день 3й, post scriptum...
Організатори: Мирослав, Мемфіс та Білий.
Мертвяк: найпівнічніші вхід в катакомби полігону «Коса», координати:
N 46'42'57.2
E 030'34'46.1

Операція "All-in" день 3й, post scriptum..." буде логічним продовження попереднього всеУкраїнського заходу проекту "Операція:"All-in" день 2й, 13год. в Бенгазі", а це означає, що почнемо з того ж місця де закінчили.

На що скидаємось та скільки?:
На атестації 16.05.2019 всіма присутніми членами проекту була узгоджена домовленість, що на проведення цієї гри скидаємося по 200грн.
Це витрати Білого на трансфер на полігон та розвезення всіх по полігону. Все що залишиться витрачаємо на кухню для афтепаті після гри.
Закупками провіанту також займається Білий.
Після ігровий (наголошую на першому слові) алкоголь тягніть самі хто який бажає.

Таймінг заїзду на полігон:
Щоб запобігти випадковому чи умисному перерахуванню кількості противника, і не наламати гру - всі учасники гри прибудуть на мертвяк в різний час по нижче наведеному графіку:
08:00 25.05.19 на мертвяк заїжджають представники AMRF
09:15 25.05.19 весь особовий склад AMRF вже в автобусі, Мемфіс перевіряє пов'язки на очах, автобус розвозить бійців по полігону з закритими очима.
09:30 25.05.19 на мертвяк заїжджають представники ОСП
10:30 25.05.19 (час може трохи скорегуватись, в залежності як повернеться транспорт) весь особовий склад ОСП вже в автобусі, Гоша перевіряє пов'язки на очах, автобус розвозить ОСП по полігону з закритими очима.
Від моменту як вас висадили з автобуса і до моменту коли вам ваш командир повідомить про початок гри, вам заборонено відходити від місця висадки з автобуса більше ніж на 50 метрів.
Про початок гри, командирам сторін буде повідомлено одночасно в смс. Як тільки розвезуть представників ОСП.

Обов'язкова умова участі:
- Всі хто будуть приймати участь в грі повинні мати з собою пов'язку на очі. Для того щоб коли вас будуть розвозити на ваші точки старту, ви не бачили в які єб..ня вас вивезуть з мертвяка (точки збору перед грою), і одного чи з кимось висадять в степу, відомо тільки хворобливій фантазії водія автобусу. Хто забуде пов'язку на очі, для того в організаторів буде чорний сміттєвий мішечок на голову))
- Коли вас висадять, можете користуватися будь-якими способами орієнтування, всіма можливими гаджетами, компасом, "святим" всезнаючим гуглом, покликати сірі, можете зателефонувати мамі, дружині, в поліцію, написати на якомусь пагорбі великими літерами SOS, щоб вас побачили в БПЛА коли почнуть шукати після кінця гри; можете написати щось більш оригінальне і привабити цивільних: бошкі, фен, соль та свій номер телефонна, можете написати брудні лайки на організаторів і бути впевнені що ваз знайдуть, колись)) і т.і.

Двигун гри та задачі:
(Задачі логічні для суперників, так як вони витікають з результатів минулої гри, тому відкриті. Більш детальні задачі, якщо вони будуть, отримають командири сторін)

Інформація для всіх:
1. Борт здійснив аварійну посадку, а ні польовий командир ОСП (далі об'єкт), а ні ті хто вижив після посадки не в курсі хто контролює дану територію, також їм не відомо де їх союзники чи противники.
2. Всі учасники традиційно до точки висадки доставляються на орг-транспорті з закритими очима та рандомно.
2.1. Логічно, що не рандомно починає гру виключно розрахунок ПЗРК який умовно уразив евакуаційний літак та розпочав гру. Але вони не будуть знати до початку гри де "впав" літак.
3.Транспорт:
3.1. Ігровий транспорт сторін, якщо хтось буде його використовувати, також почне гру рандомно.
3.1.1. Заздалегідь до заходу будуть методом жеребкування вибрані контрольні точки старту для кожного ігрового транспорту.
3.1.2. Після оголошення про початок гри, ігровий водій розкриває "нажеребкований" ним конверт, ігровий транспорт як уражений (згідно п.6.5.5. правил) добирається до вказаної в конверті контрольної точки старту, з неї доповідає командиру своєї сторони про те де він знаходиться і тільки після цього починає гру.
4. Як завжди, родзинкою південних ігор є джентельменська домовленість: якщо вас побачили місцеві жителі, ви повідомляєте противнику свої координати та кількість вашого загону))
(або спробуйте пояснити місцевим чому вам треба потикати в них гумовим ножем))) В нас же є правила як треба поводитись з некомбатантами)) )
5. Гра буде проходити до 11:00 26 травня 2019р. Пропоную після гри, як завжди невеликий пікнік.
6. Це сиквел, тому гра буде проходити на тому ж полігоні.

Інформація для AMRF:
7. Задача AMRF: захопити об'єкт та евакуювати його. В повній мірі завдання вважається виконаним якщо об'єкт залишився живим. І тоді на наступній... [Читать дальше]
1 Ответ | 1 469 Просмотров
01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони ОСП
21.Oct.2018 02:38 - от Myroslav
ХХ* жовтня 2018р. відбудеться традиційний після-ігровий збір сторони ОСП для "розбору польотів" наших дій під-час гри Операція:"All-in", день другий.
*(по даті проведення цього заходу, повідомте коли кому зручніше)

Для тих хто спитає - навіщо все це, що за "затяги"?:
Емоцій вже трохи втихли, в Юніті всім проектом догуляли афтогейм, обмінялися враженнями від гри - настав час з чистою головою розібрати той вір подій, помилок, рішень, обставин та...головне результат сторони ОСП. А без самокритики після цієї гри ніяк. Сподіваюсь на відвертий діалог. До того часу поки ми не виявили, не визнали та не вимовили в слух всі наші помилки, поки не проаналізували "як це все відбулося???" - інші заходи для сторони ОСП нема сенсу робити. Колись писав і ще раз наполягаю, в норм. арміях світу коли не йде "бойова операція" чи тренування, командир - це менеджер, а не "щось недоторкане в погонах при посаді" і на цьому "розбір польотів" кожен з вас зможе мені задати питання: що за х..я сталася?, як так вийшло?, чому приймав саме такі рішення?, це якась змова?, це було рекламна акція для AMRF?)) і т.п. Також всі зможуть поділитись думками які б рішення/накази були б доречніші з вашої точки зору в тих обставинах та якими діями можна було б добитися кращого результату для сторони. Але я також спитаю з кожного, питань багато. Шкода деяких союзників не буде..

Увага!! Для детального "розбору польотів" всім бійцям сторони ОСП, до 12:00 28 жовтня 2018р. написати звіт/рапорт (назвіть як хочете) про свої дії, дії підрозділу, дії командира - як ви все це бачили та надішліть мені в лічку на цьому форумі, або на моє мило miroslav.ua@gmail.com
Хто не підготує звіт, розцінюю як умисне саботування теоретичної та практичної підготовки сторони, і як наслідок не допущу до майбутніх заходів проекту.

Місце проведення: Юніт, зал S.T.A.L.K.E.R.
Мета: робота над помилками, які були допущені під час гри Операція:"All-in", день другий (розбір польотів).
Спорядження: блокнот, ручка, ваш звіт.
Таймінги:
- Почнемо з складання правил, кому треба: буду на місці з 19:00, за пів години опитаємо бажаючих.
- Початок (розбору польотів): о 19:30
- Кінець: приблизно о 22:30.

План заходу:
1. Звіт по грі від командира сторони, а також його відповіді на питання від бійців сторони ОСП.
2. Кожен з учасників гри, по-черзі, зачитує свій звіт і надає відповіді на питання всіх присутніх.
3. Підводимо підсумки


Що писати в звіті?:
Тут нема неважливої інф., пищіть відверто як все було, пищіть перше що прийде в голову про все що хотіли б змінити в діях /групи/командира/своїх. Почніть з критики командування, а закінчить своїм станом здоров'я після гри, навіть вкажіть яке спорядження вам натерло і що саме! Детально розпишіть момент "смерті " та "поранення".

P.s.
Якщо хтось з сторони AMRF хоче бути присутнім, без проблем, приходьте - в пошуках помилок немає що приховувати.
7 Ответов | 1 660 Просмотров
13-14 жовтня 2018р. загальнопроекта гра в Одесі.
21.Jul.2018 19:25 - от Myroslav
13-14 жовтня 2018. Операція:"All-in", день другий

Полігон: Україна, Одеська обл. Межлимання - Кремидівка
Організатори: Electric, Білий, Myroslav.
Мертвяк: найпівнічніші вхід в катакомби полігону «Коса», трохи згодом дам координати для немісцевих.
Рекомендовані мапи: L-36-038, L-36-050
Гра Операція:"All-in", день другий - пройде за мотивами фільму: «13 годин: Таємні воїни Бенгазі» реж. Майкл Бей 2016р.

Мертвяк та особливості заїзду на нього:
Мертвяк / він же загальнопроектна точка збору учасників гри: N 46'42'57.2 E 030'34'46.1
Щоб всім дати можливість пограти, стандартну процедуру "наряд на охорону мертвяка" на цій грі відміняємо, наймаємо охоронця на добу. І щоб зекономити на охоронцях та щоб після гри зустрітися в одному місті для святкування Дня Захисника України, як я вже писав, точка збору перед грою/мертвяк буде один для всіх. Всім учасникам гри з інших регіонів незалежно від сторони, бо все-одно всі екіпажі змішані, прибути на точку збору не пізніше 07:00 13.10.18.
Щоб запобігти випадковому чи умисному перерахуванню кількості противника, і не наламати гру - всі інші учасники гри прибудуть на мертвяк в різний час по нижче наведеному графіку:
В 08:00 13.10.18 Електрик відведе з мертвяка всіх представників сторони ОСП інших регіонів - на час очікування прибуття сил ОСП півдня.
В 08:15 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники AMRF півдня та об'єднуються з AMRF півночі.
В 09:15 13.10.18 весь особовий склад AMRF вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить бійців по полігону імітуючи десантування.
В 09:30 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники ОСП півдня, та об'єднуються з представниками ОСП півночі.
В 10:00 представники ПВК збираються на плацу полігону Коса, готуються до гри, споряджаються, а їх командир "Демчік" тримає зв'язок з Електриком та прибуває на мертвяк одразу після його дозволу, коли він вивезе представників ОСП з точки збору.
В 10:30 13.10.18 (час може трохи скорегуватись, в залежності як повернеться транспорт) весь особовий склад ОСП вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить ОСП по полігону на свій розсуд.
Про початок гри, Електрик повідомить кожному командиру сторони, одночасно в смс. Як тільки розвезе представників ОСП.


Додаткова інформація по грі:
- Точки старту, повну задачу - отримають командири сторін проекту, в особистому повідомленні або у роздрукованому виді, як кому.
- Рамки на виконання завдання до 10:00, 14 жовтня 2018р. Після гри спілкування, авто гейм біля багаття, святкування Дня Захисника України.
- З усіма командирами сторін досягнута джентльменська домовленість: не забирати як трофеї евакуаційні мапи, вони у всіх однакові, помічені написом «Мапа евакуаційна» та служать для того - щоб дістатися до мертвяка.
– Традиційно для південного A.R.M.Sу, ще одна джентльменська домовленість між командирами сторін: якщо вас, чи будь-кого з членів вашої групи побачить хтось з місцевих, ви повинні повідомити свої координати організатору, на даній грі Електрику №тел: 067 488 69 66, а він в свою чергу повідомить про це ваших умовних противників.
- Згідно п. 1.2.3. діючих правил проекту попереджаю, внесок на організацію гри 180 грн. наш проект некомерційний, ці гроші покриють затрати на паливо для автобусу(сів) які розвезуть по точках старту, охорону мертвяка та інші орг. моменти, якщо буде залишок – потратимо на стіл після гри, якщо буде невистачать… ну що ж так і буде, не перший раз)
- Так як за легендою гри: AMRF "десантується" , ПВК ЦРУ повинне доставити до бази деяких своїх членів (як по фільму), а ОСП збирається з боївок в підрозділ (чоту) - всі хто будуть приймати участь в грі повинні мати з собою пов'язку на очі. Для того щоб коли вас будуть розвозити на ваші точки старту, ви не бачили в які єб..ня вас вивезуть з мертвяка (точки збору перед грою), і одного чи з кимось висадять в степу, відомо тільки хворобливій фантазії Електрика. Хто забуде пов'язку на очі, для того в Електрика буде чорний сміттєвий мішечок на голову))
- Коли вас висадять, можете користуватися будь-якими способами орієнтування, всіма можливими гаджетами, компасом, "святим" всезнаючим гуглом, покликати сірі, можете зателефонувати мамі, дружина, в поліцію, написати на якомусь пагорбі великими літерами SOS, щоб вас побачили в БПЛА коли почнуть шукати після кінця гри; можете написати щось більш оригінальне і привабити цивільних: бошкі, фен, соль та свій номер телефонна, можете написати брудні лайки на організаторів і бути впевнені що ваз знайдуть, колись)) і т.і.
- ОСП до точки збору підрозділу, від вашої точки старту збирається без основної зброї, тільки з вторічками та ножами. Повстанцям, автентично,
... [Читать дальше]
50 Ответов | 9 232 Просмотров
19.07.18 топогрфія: аналіз тренування,закріплення теорії
16.Jul.2018 19:20 - от Myroslav
Традиційно та планово, настав час "розбору польотів" минулого практичного, ще і відкритого тренування по топографії та орієнтуванню на місцевості.
Тягнути час нема сенсу, все збудиться, а раніше четверга зустрітися не вийде, бо "штабна мапа" - розміром 1*1м. для аналізу буде готова до вечора середи 18 липня. За що окрема подяка Безнадьозі, він же Ленін - Дякуємо!
Ком. сторін Гоша та Мемфіс відписалися, четвер більш-менш всім сторонам підходить.
Будній день тому, щоб і в сімей час не викрадати на вихідних, і в нас на розмов його буде вдосталь. Ти хто не має сімії тим не зрозуміти))

Початок тренування: 19:15 19 липня 2018р., щоб за годину всі встигли доїхати з роботи.
Почнемо з складання правил для тих кому потрібно - Модний та інші.
Місце проведення: Юніт, зал S.T.A.L.K.E.R. (нижній поверх)
Спорядження: Майте блокнот, ручку, свою мапу з нанесеними діями.

Учасники заходу:
Обов'язково - всі з групи десантування. Хто не прийде я все одно зустрінусь особисто і все розпитаю з пристрастям, топографія це дуже важливо для безпеки на полігоні!
Якщо хтось хоче ще приєднатися з учасників тренування чи просто прийти послухати - без проблем приходьте.
Одразу, традиційно попереджаю: Наші теоретичні тренування як і це більшою частиною відкриті. Тобто кожний з одеських страйкболістів, кому буде цікава тема топографії може прийти на тренування, скласти правила прийняти участь в ньому. Умова участі одна, традиційна в нашому проекті: тренування тільки для адекватних людей - у нас нульова толерантність до ватників, манкуртів, любителів "тюрми народів", громадянам схильних до побутового насильства, людям з синдромом совкового дебілізму та з проявами політичної шизофренії.

Відкриваю карти та плани по минулому тренуванню, як складової частини загального плану підготовки учасників проекту A.R.M.S. на 2018 рік:
Топографія це друга ланка підготовки тих хто в проекті не так давно, та важливий повтор для тих хто третину життя в ньому. Топографія дуже важлива, вже не кажучи щоб тупо орієнтуватись для виконання завдань, а і
щоб як мінімум не заблукали якщо відправлять на мертвяк десь "в єбі..х собачих". Це тренування показало хто зараз готовий до роботи у відриві від основних сил, а кому ще треба готуватись до цього.
Проектний домашній полігон A.R.M.Sу "Плац", в народі "Граніца" був вибраний для розминки. Ті хто нещодавно в проекті отримали точку десантування як мінімум з одним нормальним орієнтиром. Ті хто давно та "продвинуті" в орієнтуванні як Тапаз, Мемфіс, Борислав, Білий, Гоша - як щоб він приїхав не з сутінками туди ж - вивозились позаочі в чисте поле)). На наступне тренування з топографії підберемо ґеть незнайомий полігоні. І там вже умовами тренування буде заборонено об'єднуватись, всі проти всіх на добу. В кого більше фрагів той і виграв 2 літра Н2О, ще на маршруті в кого менше всіх після тренування біжить 1км чи віджимається.
Чесно кажучи, думав хтось буде наполягати на теоретичному тренуванні по топографії перед цією практикою, один Демчік попитав - але не наполягав. Тому все перейшло в експеремент самопідготовки.
Позитивно здивований тим, що експеримент все-таки вдалий. Тобто більшість підготувалось, а значить і A.R.M.S. потрібен багатьом, і тренування потрібні.

Механіка заходу в Юніті:
Як я вже попереджав. Кожний, по-черзі, візьме в руки свою мапу, встане та стисло розповість товариству про свої дії, а саме:

- Звідки стартував (в мене записано де і коли я висаджував кожного).

- Яка була задача в конверті.

Який принцип/принципи прокладки маршруту вибрав:
а. найкоротшого шляху;
в. якнайшвидшого шляху;
с. найлегшого шляху;
d. непомітного шляху і т.д. ,
e. допомога залу: розгубився та почав шукати допомоги від місцевих, від своїх чи від потойбічних сил по своїм релігійним вподобання.

- Який метод /методи прокладки маршрут до стратегічних точок вибрав:
а. метод зарубок,
в. рух в мішок,
с. рух з упередженням,
d. рух по ланцюжку прив'язок і т.д.
e. хз, бозна як пощастило зустріти в степу своїх, вони вибирали, я йшов віслюком за ними, мріяв про прохолодну воду, пляж, дівок та параноїдально планував помсту організатору "тренування" затамувавши вбивство під ритуальне.

- Демонструє на позир товариства свій маршрут на "штабній мапі".

- Розповідає які були зміни в попередньому плані та чому.

- Які задачі виконані, які ні та ЧОМУ???? і тому подібне.

Всі бажаючи з групи десантування задають питання, доповідаючому по його діям.


Як би ми робили тренування на полігони . Я б додав драми в захід. Та поправив би карму лікувальним доведенням свідомості через... [Читать дальше]
2 Ответов | 1 687 Просмотров
Членам проекту/товариству.Сімейний похід 2-3 червня
22.May.2018 22:02 - от Myroslav
Аірсофт товариству Одещини:
Шановне товариство, щоб не пересіктись в межлиманні попереджаємо, що 2-3 червня 2018р. Буде сімейний похід для дітей нашого проекту. Розпочнеться десь о 12:00 02 червня 2018р. в р/н с. Ільінка - далі через західні схили Куяльницького лиману - Коса - місце тренування Термітів (крайні північні катакомби коси, 450-500м на північ від т.з. ж..пи ). Там буде бівак. Бівак організується з ранку 02 червня жінками та іншими, хто не бажає іти з дітьми, чи нарешті відпочине від них. Маршрут розрахован десь на 2-4 години, як піде. Наймолодшому учаснику 6 років, якщо хтось буде поряд - прошу не налякайте дітей. В біваці з ранку можливо будуть вагітні, прошу якщо хтось буде поряд не використовуйте піротехніку. Виїзд ранок 03 червня.

Хлопцям з A.R.M.Sу:
Багатьох не попередили, бо ідея народилась спонтанно з пилянь дружин, що ми забагато віддаємо нашому хобі та мало дітям, з розмов з Білим, Гошею та Рексом. Приєднуєтесь в кого є діти. Для не членів проекту - через реєстрацію в лічці.

План заходу такий:

1. Збираємось в районі "Термітника", залишаємо основне спорядження, тих хто не може чи не хоче іти. Якщо там залишаться спроможні вони займуться підготовкою бівака.
2. Повертаємось на околицю с. Ільінка, відпускаємо транспорт на бівак, невелика вводна.
3. Приблизно о 12:00 старт. По дорозі невеличкій екскурс діточок в:
-ази дисципліни, дарвінізму, виживання (розповідь про кліщів) в поході та степу, історії України та рідного краї (розповіді про чумаків які сіль звідси возили і чому тут так багато козацьких могил)
- розповідь, що сіль основний консервант у надзвичайних випадках: війни, падіння цивілізації тощо.
- ази орієнтування по сонечку та такому великому орієнтиру як лиман і т.п.
4. Через 2-4 години будемо в біваці.

В біваці:
- практичні приклади як добути/розвести вогонь (звичайний вогонь, не вогонь визвольних змагань як сторіччя тому)) )
- практичний приклад як поставити намет, як натягнути тент, (для хлопців як забезпечити оборону бівака та як вибрати місце його розташування - чи зарано )
- ігри для дітей (без зброї, все мирно бадмінтон та т.і.)
- приготування вечері (плова, м'яса чи всього разом для дорослих)
- задушевні розмови біля багаття. (Кому треба повторимо нічне орієнтування)
- зранку прибирання території бівака для чоловіків, збирання лайків з природи в соцмережах для жінок.
- від'їзд десь о 12:00 03 червня 2018р.
2 Ответов | 1 818 Просмотров
» Июль 2019
В П В С Ч П С
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 123
Powered by vBadvanced CMPS v3.0 RC2
Русский перевод: Lazek и zCarot.

Часовой пояс GMT +3, время: 16:16.
Материалы, представленные на сайте, относятся исключительно к спортивной игре.
Использование этих материалов с целью документального подтверждения какой либо незаконной деятельности невозможно, так как все содержимое сайта - всего лишь фантазия его разработчиков.
Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением посетителей. Администрация не несет ответственности за материалы, размещенные посетителями.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot