ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 05.09.2019, 15:54   #1
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 626
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 32
Практичне тренування 19-20 жовтня 2019р.

Дата: 19-20 жовтня 2019р.
Тип заходу: практичне тренування - рейд, для всіх учасників проекту A.R.M.S. та запрошених гостей.
(новим членам проекту не варто переживати, всі отримають завдання під силу їм, хто на що здатен давно відомо)
Полігон: Україна, Одеська обл. Межлимання - Кремидівка "Плац", більш відомий як "Граніца".
Рекомендовані мапи: L-36-038, L-36-050
Точка збору:"Плац"
Спорядження: ваш стандартний рейдовий комплект.
Таймінг: 18 годин.

I. Опис заходу:
Шановні члени проекту A.R.M.S, нарешті ви на практиці спробуєте реалізувати трохи більше половини теорії яку отримали на останніх 3х теоретичних тренуваннях. Так як це тренування, а не гра: і постріляємо, і досвіду наберемося. Оживлення буде, як я вже писав - навіть ігрова смерть не дасть вам можливість не потренувати всі протоколи з теорії які вам попадуться разом з пунктами в вашому пакеті завдань. В кожній групі буде свій пакет завдань, який не буде співпадати з завданнями інших груп. В цьому пакеті буде калейдоскоп завдань для реалізації яких вам дуже знадобиться теорія яку вивчали. Можна і без неї спробувати, але затрачених зусиль треба буде більше - плюс якість, реалізм та задоволення вашого умовного противника від якості вашої гри... вартує того щоб прийти на теорію.


II. Додаткові правила які будуть діяти під час даного тренування:
- Респ:
Буде працювати наступним чином: коли закінчилась бойовка, вже надана команда живими "Мертві йдуть" ви натягнули червону пов'язку, відійшли від місця вашої умовної смерті на 500м в сторону яку вам вкажуть ті хто вас умовно вбив (тобто розвідку смертю не вийде провести), там ваш респ - на "респі" рахуйте 30хв. і ви знов в справі. Евакуацію відігравати не треба.
- Дозарядка мєхан:
На тренуваннях можна поповняти БК не тільки з умовного цинку. Бо воно хутко закінчуються, а відпрацьовувати теорію треба постійними вправами. Як це буде виглядати на цьому тренуванні: коли ви умовно мертвий і вже знаходитись на місті умовного респа, поки чекаєте 30хв. можна буде підзарядитись кульками з пакета.
- Трофеї:
Як буде виглядати "розтрофеєння" на цьому тренуванні: під час "бою" з вас можуть все "розтрофеїти". Але все повертається власникам після команди "мертві йдуть"*. Той хто взяв щось підходить та віддає,- це його проблема як віддати якщо він щось взяв. Тобто якщо він десь побіг, він повинен повернутись на місце де взяв спорядження. Повертаються навіть ваші невикористані проти вас гранати. Не повертаються: використані бинти та вода - тому беріть запас.

III. Умови які будуть діяти під час даного тренування:
- Користуватися GPS заборонено.
- Вся взаємодія в групі виключно невербальним спілкуванням (тобто пиз..ти не можна, будьте професіоналами), виключення: коли це має відношення до тренувального процесу, плануванню дій групи, використання пароля.
- Всі будуть розкидані по місцевості з закритими очима групами 2-4 багнета.
- Об'єднуватися з другими групами категорично заборонено, окрім випадку якщо це прописано в вашому пакеті завдань.
- В кожному пакеті окрім завдання буде мапа з точками, орієнтирами тощо. Всі ці документи будуть підписані як "ігрові". Їх забирати, фотографувати чи навіть підглядати в них при "розтрофеюванні" або в інших випадках членам інших групи заборонено. Якщо при вашому "розтрофеюванні" чи "полоні" хтось береться за ці документи оголосіть що вони ігрові.
- В кожної групи є свій призначений командир-куратор, він може бути як безпосередньо в групі з вами так і на зв'язку з вами. В залежності від вашого досвіду. Якщо його поряд нема, коли і як з ним зв'язуватися прописано в завданнях.
- Знищенням будь-якої опори ЛЕП вважається намотаний на неї жовтий скотч. Довжина обмотки скотчем повинна скласти не менше 50см., скотч видається тим кому треба разом з пакетом завдань.
- Знищенням точки "R" (в кого вона буде для знищення) вважається намотаний на неї жовтий скотч виключно з її західної сторони.
- Користуватися паролем для розпізнавання союзників можна з того моменту як ви виконали для його отримання всі завдання та вам його надали (той хто вам правильно не відповість на пароль автоматично вважається умовним "ворогом" якого необхідно знищити (члени вашої групи апріорі ваші союзники).


IV. Типовий пакет завдань, правда деякі вводні прибрав, щоб було цікавіше на тренуванні:

Пакет завдань №ХХ

Призначений командир-куратор групи: Мирослав

1. Старт в точці куди вас доставить транспорт:
- адаптуватися до місцевості та погодних умов,
- зорієнтуватися на місцевості,
- провести всі процедури які потрібні для вдалого маршу (призначення 12 годин, сектора відповідальності тощо...),
- вибрати спосіб проходження маршу (найраціональніший в даних умовах),
- після виконання всіх наведених вище пунктів здійснити марш в точку "__".

2. Точка "___":
- здійснити обстеження точки на наявність сил противника;
- організуйте на точці "___", на 00хв. "приховану позицію", будь-яким відомим вам способом.

3. Розвідка між точками " ___ " та " ___ " :
- після спливання вказаного часу, залиште вашу "приховану позицію" в точці " ___ " ,
- здійсніть розвідку між точками " ___ " та " ___ " будь-яким відомим вам способом.
Ваша ціль: виявити сили противника, а при сприятливих умовах за вами залишається право на прийняття рішення щодо його ліквідації.
Додаткова інформація: умовний противник має мету - перекрити важливу __________ проходить між точками " ___ " та " ___ " впритул до _________________
Перекриття цієї рокадної _____________________________ ваших союзників на точку збору.

4. Точка " ___ " (опис точки)
Основне завдання: підготовка точки збору / бівака щонайменше на 00 бійців:
Для успішного виконання даного пункту завдання:
- вивчити місцевість навколо точки " ___ " , призначити орієнтири,
- виявити всі можливі шляхи підходу умовного противника,
- оберіть вигідне місце для точки збору / бівака в радіусі максимум 00м від точки " ___ "
(обране вами місце повинно надати можливість для огляду зони підходу до точки збору / бівака та водночас приховати/замаскувати кожного бійця),
- обрати можливі шляхи евакуації з точки збору / бівака (для "продвинутих" та старих членів проекту: обов'язково переконатися, що обрані шляхи евакуації дозволяють вашій групі продемонструвати противнику значну вогневу потужність при вашому відході, а не як завжди).
- призначити орієнтири для точок збору особового складу на випадок якщо оборона точки збору / бівака " розсиплеться" під натиском противника,
- доповісти про виконання вище наведених пунктів призначеному вам командиру, а саме: нанесіть схематично на папір, те як ви бачите вашу точки збору / бівак. У випадку якщо командира немає поряд_____________________________________________________________не маєте таку можливість, будете пояснювати поки він не зрозуміє "схему".

5. Засідка:
- після вашого докладу командиру (щодо вище наведеної схеми) в радіусі максимум 00м. від точки " ___ " враховуючи дані конкретні умови - найраціональнішим способом з будь-яких вам відомих організуйте засідку, на перебування в засідці витратити не менше 00хв.

6. Точка " ___ " ( опис точки у):
- після спливання часу вказаного на засідку біля точки " ___ " , приховано покиньте її,
- здійсніть розвідку місцевості між точками " ___ " та " ___ " будь-яким відомим вам способом,
- у разі виявлень __________________негайно повідомити призначеному командиру,
- виявити сили противника які намагаються _____________, що прямує з району точки " ___ " на села____________
Основна задача: здійснити ________ точки " ___ " на присутність ________________________;
- після того як точка " ___ " , і ви впевнені що ________, запросить пароль у командир для розпізнавання союзників.
Додаткова інформація:
а) противник має мету: ______________, що приведи до затримки прибуття груп ваших союзників на 00 години. (вони не будуть знати координати точки збору вчасно).
б) при сприятливих умовах або у випадку якщо командир не виходить на зв'язок, за вами залишається право на прийняття рішення щодо ліквідації умовного "противника".

7. Точка збору:
- не пізніше 00:00 дістатися точки " ___ " та об'єднатися з союзниками на___________,
- повідомити про ваше об'єднання з групою союзників призначеного командира.

8. "Зачистка":
- не пізніше 00:00 здійснити _______ в складі групи ваших союзників з точки " ___ " до точки " ___ " .
- в складі групи ваших союзників здійсніть _______ умовного противника від точки " ___ " до точки " ___ " , при виявлені противника знищить його.

__________________
*
V - виключно для любителів халяви та разгє____єв)))
Чому так?
По-перше: Сенс в тому, що цим пунктом одразу відсікається старий добрий суто армсовський лайфхак - як приїхати на тренування без гранат, бинтів, з напівробочим приводом та нормально себе відчувати.
Не треба на комусь виїжджати, це тренування))))))! Це не гра наближена до реальності! Якщо людина помилилась тренуючись та її "відправили на мертвяк" в першій ж боївці тренування, не можна відбирати в неї подальшу можливість тренуватися в своєму спорядженні через те, що ви не доглянули своє спорядження і вам більше поталанило "забаранити" друга хутчіш ніж "випилять" з тренування вас. І якщо ваш привод вийшов зі строю механічно - це ваша проблема, треба дивитись за своєю "зброєю". Що до приводу взагалі не бачу сенсу трофеїти якщо це не гра і ваш привод умовно/ чи механічно вийшов з ладу. На тренуванні немає сенсу віджати в когось привод та тренуватись з ним добу, він не є продовження вашого тіла, він частина іншого організму. Це як в реальності, навіть не уявляєш як пристріляна трофейна зброя (може взагалі в ярдах), можливо якісь особливі набої використовувались та т.і.

По-друге: Не бачу сенсу на тренуванні щось з когось знімати крім механ, гранат, води та бинтів. Не собі не людям вийде.
Спорядження, як лицарські обладунки - дуже, дуже індивідуальна річ. Треба тренуватися тим що ти маєш, а не з тим що "натрофеїв". На мій погляд, спорядження треба під себе "створити" як частину свого організму, спробувати його в різних умовах - роблячи висновки з невдач та натертостей для його апгрейдів. До спорядження треба звикнути як до улюбленої одежі. В ньому потрібно походити, поповзати, побігати, поспати, надати собі першу допомогу, навіть справити природні потреби. Ну і треба поселфітись)) щоб може хтось щось розумне порадив, не тільки стосовно спорядження. Після тренувань і висновків щодо спорядження добре підігнане під анатомічні особливості тіла спорядження, безмірно примножує індивідуальний ККД. Не підігнане спорядження: висить як мішок або бовтається, тисне, "парить", знижує вашу витривалість, знищує з середини і морально, і фізично. Як наслідок, на грі-рейді, в постійній боротьбі тіла з погодними умовами, гравітацією, збезводненням та т.і., ви програєте не умовному противнику, а своєму спорядженню. Тому який сенс з чимось не своїм, віджатим, напрацьовувати якісь навички?

Последний раз редактировалось Myroslav, 05.09.2019 в 15:57.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.10.2019, 19:53   #2
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 76
Шустрик на пути к лучшему
Відгук від гранатометника Шустріка
Приїхав я на потязі до Одеси з:
1) барабанним гранатометом .
Kant він виглядає ось так2) 57 гранатами (52 з них були не заправлені вишебним зарядом, тому в рейді, під час зупинок, - їх заправляв) Кожна граната створена на основі петарди "4" корсара, але кожну петарду переробив та добавив до неї ось таких зіроок.3) 7 протипіхотними нажимними мінами

4) 7 розтяжками

5) купой інструменту та акамуляторами до всього цього добра

Початок рейду

Вранці мене, Kantа та stas_selj а забрав Мирослав........... Вже в полі stas_selj разом зі мною висадили та надали аркуши з завданням.
Спочатку ми сховались в кущах, щоб переодягтись та заправити "вишибним" з десяток гранат. Далі рушили.
Так як усі групи повинні були пройти через точку "S" то спочатку хотіли її усю замінувати. Нам пояснили, що це самий високий та "пізд@тий" холм серед "Гонтівого" яру.
Йдемо вдоль яру. Частково він створен людьми, котрі колись повиривали карьєри для вирізання будівельного ракушняка. Непотрібний грунт понакидали навколо кар,єра в насипі. Поки йшли - пройшли недалеко від мисливців. Вони як раз в цей час полювали на куропаток, та також зустріли в кущах стадо коз, баранов з пастухом. Пройшли повз трьох однакових по висоті насипєй грунту. Те що одна з них є як раз точкою "S"навіть не здогадались, бо шукали щось набагато більше ніж ці насипі............ Із-за цього пройшли уздовж лінії електропередач дуже далеко ............ Коли побачили, що провода уходять тупо вліво, зрозуміли шо ми кудись не туди пішли. Звірились мапою та компасом, розвернулись праворуч і уйшли до Куяльницького лімана............

Його одразу впізнав, бо в тому році вже біля нього був. Краса навкруги........... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Звірились по мапі. До точки "G" ближче топати, тому відправились тудиТочка "G"

Точка "G" це початок газової труби на дні лімана. Видно цю трубу з дуже великої відстані

Ховаючись між кущами та деревами дійшли до точки. Блін, там як на зло ще одне стадо баранів, овець, коз з пастухом. По завданню треба противника знайти та наваляти йому по "самі помідори". Якщо ворога виявлю, а навколо кози, барани з пастухами, та відкрию вогонь з гранатомета, то постраждають усі (уявив як перелякались кози, побігли, і копитами прямо по пиці та спині нашого супротивника :rotfl: ......) Короче пішов попередити одного з них, щоб трохи перейшли далі. І це виявилось не пастух, а геодезіст :shock:Тобто ця людина створює мега точні мапи місцевості для проектувальників таких як я (працюю архітектором, тому в курсі всього цього) Коли йому пояснив, що ми страйкболісти і тим паче я архітектор, то він в очах нереально роздобрішав та відчув себе серед своїх :grin: :grin: :grin: ......... Йому дуже стало цікаво все це........... пояснив як цей форум знайти, підозрюю скоро в Одесі на одного бійця стане більше)))))))))) Потім 2 словами перекинулись з пастухом та пошастали між стадом та навколо нього.
Навкруги ворога нема. Блін, як же так, вони вже були повинні тут знаходитись по нашим розрахункам. Вирішили піднятись на верх та поспостерігати за точкой хвилин 20-30.Поки stas_selj спостерігав - я швиденько засипав гранати вишебним зарядом.

Все тихо навкруги. Стадо трохи пересунулося далі від точки. Вирушили всетаки знайти точку "S" та підготувати її хоть якось. Не поспішаючи дотопали до яра де повинна бути точка. Обшастали усі самі високі насипі(холми). По висоті вони усі однакові............Короче вирішив не мінувати поки що нічого, бо теріторія яру величезна, а той холм ми замінуємо чи ні - не відомо. Тока сіли відпочити, звонить Мирослав........... Виявляється поки ми зараз десь біля "S" , одна з груп, котру ми хотіли раздовбати в хлам,-тока вийшла з точки "G" і авжеж вони теж бачили тих коз і т.д............Питаю де той самий холм, бо їх тут декілька однакових по висоті. Відповідь - шукай самий пізд@атий, ти зрозумієш.
Знову обшстали ці насипі. Нічого пізд@атого для 8 чоловік не побачили........

Сєрун

Короче сідаємо біля одного з них. Я знову засипаю гранати, а stas_selj спостерігає. Піднімається із-за насипі 1 тіло, бачить нас перелякано в 20 метрах від себе. Питає ви з АРМС ?
- Ну тіпа так ))))
- Ой, чуваки, а я тут поср@л, підтераю дупу і бачу ви на мене диветесь......... :lol: :rotfl: :grin: :grin:

Авжеж ми його не вбили, бо це не по джентельменські. Він уйшов, а ми залишились чекати далі. До його біологічної міни на протязі гри не підходили )))))))))))

Перший бій

Хвилин через 20 опісля серуна чуємо десь тарахтить привод. О норм. Кажу пішли подивимось. Бачу 2 бійця вдалі біля холма біжить, ще 3 біля кущів біжить. Когось там ранили. ......... Кажу stas_selj побігли педульньом з усіма, бо щє життя в нас будуть (так-так - це не професійно, я в курсі) :P
Бігом влітаємо в цє мєсіво і влаштовуємо спеку усім. Випускаю барабан гранат по кущам один за другим. Ні даю нікому голову підняти. Цим користується stas_selj і точними влучаннями попадає в когось. Нажаль мої гранати ні в кого не влучають, але красиво пролітають у ворога над головою.........
Кричу: " Шустрік щє живий Ско - Ти - Ня - Ки! " :grin:

Коли в четверте перезаряджав барабан гранат - хтось ранив selj. Хвотаю його за шиворот та тягну під кущі, та паралельно валю у всє що рухається з гранатомета.
Опісля 21 отстріляної гранати розумію що треба за наступними лізти в рюкзак, та щє треба замінити аккум.. stas під кущєм себе перев,язує та дає мені свій автомат.
Починаю працювати з автомата короткими чергами. Працюю по ворогу.......
Бачу, що серед мертвих ворогів бігає собака без захисту. Майже в неї не влучив із-за цього перелякався. Змінюю позицію так, щоб в собаку не влучити. І тут мене дістали чергою.
Поранений stas_selj хватає автомат та здоровою рукою працює по тому, хто мене вбив....... І як завжди нам хтось вдарив в спину, з ким ми навіть щє не вступали в бій.........

Опісля команди "мертві уходять" - натовп піднявся і уйшов з поля боя.

Дзвонить Мирослав і дає наказ до 19:40 вбивати усіх, а опісля цього об,єднатись з кимось, та йти атакувати разом з усіма точку "Х" або "F".

Майже настала ніч.
Я з рюкзака дістав гранати та накидав їх в гранатну сумку, плюс замінив аккумулятор. stas заправив мєхани. Вирушили шукати жертв. Шастали по полю, біля кущів де був бій. Світили ліхтарем навкруги. Я випустив 4 гранати в кущі на всякий пожежний, але нікого нема, усі сховались.
Темно вже. Коли майже настало 19:40, почав кричати: " Аааааааауууууууууу, є хто з A.R.M.S.?"..........
Як мені потім пояснили, що нас морально послали на х@й, та втікли без нас атакувати точку "Х" або "F"

Останній бій
Вирішили йти до "Х" або "F" через село Новокубанка. Це невелике коло, але ми так точно не загубимось.
Коли ми майже дійшли, подзвонив Мирослав. Він вже до телефонногої розмови в курсі був, що групи від нас втекли. Тому нам дав наказ прийти на точку, де він нас вранці висадив. Далі була евакуація до "Х" або "F"(не пам,ятаю до якої саме)
Звідти ми пройшли 1 км до холма котрий треба обороняти та об,єднались з іншоими групами протедії.
Також мені надали наказ - не відкривати вогонь одразу з початку штурма нашої висоти, а навпаки трохи почекати, щоб дати шанс атакуючій стороні.
В мее була надія на нашого кулеметника-Дефендера, що він довго тримати зможе усіх ворогів під час бою...........
З,явився ворог. Починає світити фонарями навкруги сусідньої висотки. В мене руки сверблять, бо половину з них можу дістати з одного залпа....... А блін нізззяяяяяяяяяяя :cray: :cray: :cray:

Сидимо тихо. Підпускаємо дуже близько......... Почалась спека.
Не проходить і хвилини, як вбивають нашого кулеметника. Відстреляв барабан гранат, але нажаль це вже було пізно і толком не допомогло.......... Бігом перезаряджаю барабан гранат. І коли вставляв останню гранату - отримав чергу прямо в обличчя.......... Наша висота була взята неймовірно швидко :cray:

Гулянки, подяки
Опісля гри був дуже смачний плов , та жарена картопля з сосісками та кетчупом. Смачно нереально. Авжеж усі наслухались кумедних історій про секс і не тільки :grin:

Далі катався з Мирославом по гостям. Мені показали Одесу на наступний день і в вечері посадили на потяг))))) Усім дуже-дуже вдячний за все.

Пи.си.
1) я не такий страшний "бабай", як усі мене уявляють, тим паче за гру начебто в нікого не влучив :blush:
2) Мирослав - передавай вітання своїй коханій. Вона дуже добра та чудова людина. Тобі дуже пощастило з нею.
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Такі відкриття сезону 2019р. Одеса Myroslav Игры не по правилам проекта 1 19.03.2019 02:25
13-14 жовтня 2018р. загальнопроекта гра в Одесі. Myroslav Игры в южном регионе 50 09.02.2019 10:25
червень 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 8 08.07.2018 20:26
12 травня 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 6 15.05.2018 18:00


Часовой пояс GMT +3, время: 07:22.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot