ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.07.2018, 19:25   #1
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 627
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 32
13-14 жовтня 2018р. загальнопроекта гра в Одесі.

13-14 жовтня 2018. Операція:"All-in", день другий

Полігон: Україна, Одеська обл. Межлимання - Кремидівка
Організатори: Electric, Білий, Myroslav.
Мертвяк: найпівнічніші вхід в катакомби полігону «Коса», трохи згодом дам координати для немісцевих.
Рекомендовані мапи: L-36-038, L-36-050
Гра Операція:"All-in", день другий - пройде за мотивами фільму: «13 годин: Таємні воїни Бенгазі» реж. Майкл Бей 2016р.

Мертвяк та особливості заїзду на нього:
Мертвяк / він же загальнопроектна точка збору учасників гри: N 46'42'57.2 E 030'34'46.1
Щоб всім дати можливість пограти, стандартну процедуру "наряд на охорону мертвяка" на цій грі відміняємо, наймаємо охоронця на добу. І щоб зекономити на охоронцях та щоб після гри зустрітися в одному місті для святкування Дня Захисника України, як я вже писав, точка збору перед грою/мертвяк буде один для всіх. Всім учасникам гри з інших регіонів незалежно від сторони, бо все-одно всі екіпажі змішані, прибути на точку збору не пізніше 07:00 13.10.18.
Щоб запобігти випадковому чи умисному перерахуванню кількості противника, і не наламати гру - всі інші учасники гри прибудуть на мертвяк в різний час по нижче наведеному графіку:
В 08:00 13.10.18 Електрик відведе з мертвяка всіх представників сторони ОСП інших регіонів - на час очікування прибуття сил ОСП півдня.
В 08:15 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники AMRF півдня та об'єднуються з AMRF півночі.
В 09:15 13.10.18 весь особовий склад AMRF вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить бійців по полігону імітуючи десантування.
В 09:30 13.10.18 на мертвяк заїжджають представники ОСП півдня, та об'єднуються з представниками ОСП півночі.
В 10:00 представники ПВК збираються на плацу полігону Коса, готуються до гри, споряджаються, а їх командир "Демчік" тримає зв'язок з Електриком та прибуває на мертвяк одразу після його дозволу, коли він вивезе представників ОСП з точки збору.
В 10:30 13.10.18 (час може трохи скорегуватись, в залежності як повернеться транспорт) весь особовий склад ОСП вже в автобусі, Електрик перевіряє пов'язки на очах та розвозить ОСП по полігону на свій розсуд.
Про початок гри, Електрик повідомить кожному командиру сторони, одночасно в смс. Як тільки розвезе представників ОСП.


Додаткова інформація по грі:
- Точки старту, повну задачу - отримають командири сторін проекту, в особистому повідомленні або у роздрукованому виді, як кому.
- Рамки на виконання завдання до 10:00, 14 жовтня 2018р. Після гри спілкування, авто гейм біля багаття, святкування Дня Захисника України.
- З усіма командирами сторін досягнута джентльменська домовленість: не забирати як трофеї евакуаційні мапи, вони у всіх однакові, помічені написом «Мапа евакуаційна» та служать для того - щоб дістатися до мертвяка.
– Традиційно для південного A.R.M.Sу, ще одна джентльменська домовленість між командирами сторін: якщо вас, чи будь-кого з членів вашої групи побачить хтось з місцевих, ви повинні повідомити свої координати організатору, на даній грі Електрику №тел: 067 488 69 66, а він в свою чергу повідомить про це ваших умовних противників.
- Згідно п. 1.2.3. діючих правил проекту попереджаю, внесок на організацію гри 180 грн. наш проект некомерційний, ці гроші покриють затрати на паливо для автобусу(сів) які розвезуть по точках старту, охорону мертвяка та інші орг. моменти, якщо буде залишок – потратимо на стіл після гри, якщо буде невистачать… ну що ж так і буде, не перший раз)
- Так як за легендою гри: AMRF "десантується" , ПВК ЦРУ повинне доставити до бази деяких своїх членів (як по фільму), а ОСП збирається з боївок в підрозділ (чоту) - всі хто будуть приймати участь в грі повинні мати з собою пов'язку на очі. Для того щоб коли вас будуть розвозити на ваші точки старту, ви не бачили в які єб..ня вас вивезуть з мертвяка (точки збору перед грою), і одного чи з кимось висадять в степу, відомо тільки хворобливій фантазії Електрика. Хто забуде пов'язку на очі, для того в Електрика буде чорний сміттєвий мішечок на голову))
- Коли вас висадять, можете користуватися будь-якими способами орієнтування, всіма можливими гаджетами, компасом, "святим" всезнаючим гуглом, покликати сірі, можете зателефонувати мамі, дружина, в поліцію, написати на якомусь пагорбі великими літерами SOS, щоб вас побачили в БПЛА коли почнуть шукати після кінця гри; можете написати щось більш оригінальне і привабити цивільних: бошкі, фен, соль та свій номер телефонна, можете написати брудні лайки на організаторів і бути впевнені що ваз знайдуть, колись)) і т.і.
- ОСП до точки збору підрозділу, від вашої точки старту збирається без основної зброї, тільки з вторічками та ножами. Повстанцям, автентично, зброя буде роздана перед шикуванням на місці збору підрозділу, не зберігаєте ж ви її вдома)) Електрик можливо навіть книгу обліку видачі і прийняття зброї (приводів) та боєприпасів (шарів) роздрукує. І якщо ви затримаєтесь, то не зможете забрати привод. Так і будете з вторічкої бігати.
- Головою ПВК ЦРУ призначено Демчука, хлопці в когось є якісь протипоказання, ідіть в ПВК. Так, наприклад, Тім сторона ОСП - іде одразу туди т.я. розложився на байці на днях і зламав собі руку. Почне одразу з пораненням руки((
Тому всім в кого є протипоказання, не гвалтуйте здоров'я, ідіть в ПВК. Вони, ногами будуть рухатись найменше.


Допуск на гру:

Допуск на гру для, поки-що, не-учасників A.R.M.Sу- до мене в лічку.
Гравці, які не здавали правила A.R.M.S, допускаються через усну здачу правил. Приймає здачу командир сторони за яку гравець виявив бажання грати.
В Одесі (на півдні) це Гоша - сторона ОСП та Мемфіс - сторона AMRF (чи мені якщо не визначився).

Реєстрація для на гру для учасників проекту A.R.M.S., традиційно до командирів сторін (або до мене в лічку: якщо вас довго не було в проекті, вас запросили на окрему місію, ви втратили всі зв'язки з проектом і розгубились та т.п.)

Знання правил довоєнних учасників проекту, будуть перевірятися вибірково але будемо намагатись перевірити максимальну кількість гравців, (стосується і учасників війни на сході, як всі, без виключень).


Легенда гри:

Доповідна записка агента «Ірангейт» відправлена в «Ленглі»

Ситуація на ввірених територіях загострюється, місцеве населення цілком і повністю не можуть проконтролювати навіть повстанці з ОСП. Найняті нами охоронці з місцевих ненадійні та можуть перейти на бік ООС чи просто розбігтися. Об’єкт «Готель Вотерґейт» в небезпеці, пропаную евакуювати його та агента «Електрика» , а також посилити охорону об’єкту «Готель Каліфорнія» додатковими силами ПВК.
27.09.2018.
__________________________________________


(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
с.м.т. Ленглі округ Ферфакс Вірджинія «Розвідувальний центр імені Дж. Буша»

Командиру об’єкту «Готель Каліфорнія»

Наказую

Привести ввірений вам особовий склад «ПВК» в повну бойову готовність. Забезпечити оборону бази, агентів, підготувати транспорт та бути готовим виконувати завдання у відриві від бази. У випадку загострення ситуації ми можемо направити обмежений контингент сухопутних військ США - бути готовими надати їм всіляку допомогу.

Директор Національної розвідки
29.10.2018.
__________________________________________

(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
Начальник штабу сухопутних військ AMRF
Наказ №1410


Командний пункт – «Лілу» 01.10.2018.

Мапи: L-36-038, L-36-050 (масштаб 1: 100 000), видання 1987 р.

Вступ: Противник силами до роти з т.з. «Об’єднаних Сил Повстанців» та посилений розвід-загоном «Лелека» , повністю контролює вище наведений в мапах район.

Наказую:

1. Об'єднаний взвод AMRF «Південь» десантувати в районі оперативного призначення …… на околиці села ….. не пізніше 11:00 13.10.2018г. часовий пояс +2 (літній час) ком. 2LT.Мемфіс
2. Об'єднаний взвод AMRF «Зулу» десантувати в районі оперативного призначення …… ….. не пізніше 11:45 13.10.2018г. часовий пояс +2 (літній час) ком. 1LT.Маріо
3. Взводам AMRF «Південь» та AMRF «Зулу» об’єднатися в районі об’єкту «Готель Вотерґейт» та виконувати накази агента « Електрика» (посла).
4. У зв'язку з особливою важливістю і секретністю, на період здійснення маршу і в ході бойових дій за видами забезпечення вище наведені підрозділи НЕ приписані до військових частин які наближені до району десантування. У зв'язку з цим боєзапас взяти посилений.
5. У зв'язку з особливою важливістю і секретністю - взаємодію з місцевим населенням повністю виключити, противник має на даній території повну підтримку місцевого населення.
6. В районі проведення операції є база ЦРУ «Готель Каліфорнія», при необхідності налагодити взаємодію з охоронцями даного об’єкту. Використовувати їх транспорт та т.і. Охорона даного об’єкту здійснюється силами ПВК.
Контроль за виконанням наказу покласти на командира взводу AMRF «Зулу» 1LT Маріо

Начальник штабу сухопутних військ AMRF
01.10.2018.
__________________________________________

(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
Повстанська рада «Реднеків»
Наказ №1014

Командиру повстання «ОСП – південь» Мирославу:
Вступ: за агентурними даними – противник, таємно посилює свою військову присутність на ввірених вам територіях, останнім часом, представники посольства США активізували свою роботу намагаючись вербувати місцеве населення. Також є непідтверджена інф. що ЦРУ організувало таємну базу десь неподалік від посольства США.
Наказуємо:
1. Скликати всі ввірені вам боївки з навколишніх населених пунктів.
2. Зібрати їх в точках збору та поєднати у взвод. Вам на допомогу направлено окремий розвід-загін повстанців півночі «Лелека».
3. Організувати патрулювання місцевості, в р/н посольство США, показати нашу військову присутність.
4. При виявленні будь - яких озброєних людей не з місцевих знищити їх або демонстративно стратити.
5. При підтвердженні недипломатичного характеру дій посольства США, взяти посольство штурмом, по-можливості взяти в заручники посла США , інший персонал та очікувати подальших наказів від нас.
6. За нашими агентурними даними, представники ЦРУ вже почали формувати агентурну мережу з місцевих жителів, тому - взаємодію з місцевим населенням повністю виключити.


01.10.2018.
__________________________________________

Проморолік гри від Гудвіна:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=EcgkmTkXAKg[/video]

P.s. УВАГА!!!!! якщо ви вважаєте, що хтось на цій грі буде думати як вам забезпечити фан, якщо ви намагаєтесь маніпулювати своєю присутністю на грі :grin: заради корекції легенди гри для вашого особистого фану, і ви через командира це намагаєтесь донести організаторам, якщо ви вагаєтесь їхати на A.R.M.S. чи ні - бо десь там є крутіша гра..., всім своїм великим, люблячим серцем благаю вас, заради якості гри, будь-ласка, виберіть підулово. A.R.M.S. не для вас. Тут нікого і ніколи кількістю гравців не здивувати, тут готуються до гри по півроку, а може гра це теж для когось тренування. Краще 10 на 10 але якісно чим 30 на 40 але абияк. Дякую за розуміння

Последний раз редактировалось Myroslav, 07.10.2018 в 23:55.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.07.2018, 19:29   #2
^Gosha
Сержант ЮРА/СНР
 
Аватар для Gosha
 
Регистрация: 14.07.2017
Адрес: Одесса
Сообщений: 23
Gosha на пути к лучшему
згодні, беремо участь
__________________
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать

Последний раз редактировалось Myroslav, 21.07.2018 в 20:52.
Gosha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.07.2018, 05:40   #3
Шустрик
Рядовий ОПС
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 88
Шустрик на пути к лучшему
Приїду з шестістволом знову та спробую привезти стільки ж гранат, як показано тутЯкщо з Києвлян хтось допоможе доїхати на машині (авжеж на бензин скинусь) то спробую привезти ще й реактивну артирелію дальністью до 200м

Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.08.2018, 21:41   #4
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 627
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 32
Ця гра - Операція" All-in, день другий", має історичні корені в нашому проекті. Стартова гра цієї серії, шалена гра, Операція All-in день перший відбулась ще задовго до війни 20-21. лютого аж 2010р., проект A.R.M.S. тоді ще називався ARW, багато часу сплинуло ось трохи світлин/спогадів:

[spoiler=]

Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2018, 15:42   #5
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 627
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 32
1й пост оновлено, виділено зеленим
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2018, 13:31   #6
Глаг
Рядовий ОПС
 
Аватар для Глаг
 
Регистрация: 28.11.2014
Сообщений: 185
Глаг на пути к лучшему
Здравствуйте!
Что собой представляет полигон и какова его удаленность от Одессы?
Глаг вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2018, 21:18   #7
^Gosha
Сержант ЮРА/СНР
 
Аватар для Gosha
 
Регистрация: 14.07.2017
Адрес: Одесса
Сообщений: 23
Gosha на пути к лучшему
Цитата:
Сообщение от Глаг Посмотреть сообщение
Здравствуйте!
Что собой представляет полигон и какова его удаленность от Одессы?
Полигон 15-20 км от Одессы, полигон несет в себе: степи, поля, зеленку, пересеченную местность, овраги, лиман Куяльник , так же подземная часть катакомбы (в прошлый раз было) кое где есть окопы, скалистая местность, так что ждем всех с не терпением, будем рады видеть как старые лица так и новых друзей, будет круто )))
__________________
Солдат не хочет убивать,
но умеет это хорошо делать
Gosha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2018, 08:02   #8
Глаг
Рядовий ОПС
 
Аватар для Глаг
 
Регистрация: 28.11.2014
Сообщений: 185
Глаг на пути к лучшему
Дайте пожалуйста координаты.
Глаг вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.08.2018, 16:43   #9
Bombey
101 Regiment AMRF
Sergeant
 
Аватар для Bombey
 
Регистрация: 27.08.2008
Адрес: Киев
Сообщений: 468
Bombey на пути к лучшему
Отправить сообщение для Bombey с помощью ICQ Отправить сообщение для Bombey с помощью Skype™
Мирослав, есть 4-5 желающих киевлян присоединится к данной вакханали. Вчера с парнями как раз обсуждали. Все наши АРМС. Скажу им про даты и позже сюда напишу
Bombey вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.08.2018, 15:25   #10
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 627
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 32
Цитата:
Сообщение от Глаг Посмотреть сообщение
Дайте пожалуйста координаты.
Чого саме?
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
червень 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 8 08.07.2018 19:26
12 травня 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 6 15.05.2018 17:00
Загальний збір та тренування півдня - 26.04.2018р. Myroslav Игры в южном регионе 5 02.05.2018 09:41
10-11 лютого 2018р. тренування з TCCC Myroslav Игры в южном регионе 2 15.02.2018 17:43


Часовой пояс GMT +3, время: 06:05.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot