ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.07.2020, 13:55   #1
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
25-26 липня 2020 Оп.:"Степовий патруль"регіональна гра

Дата: 25-26 липня 2020р.
Тип заходу: регіональна гра проєкту A.R.M.S. / практичне тренування - рейд, тільки для учасників проекту A.R.M.S.
Полігон: Межлімання північніше від труби
Точка збору: буде повідомлена кожному командиру сторони
Спорядження: ваш стандартний рейдовий комплект.
Таймінг: біля 24 години
На гру скидаємося по 50 грн для охорони мертвяка. Треба 500грн, зберемо більше - покладемо в касу проєкту, зберемо менше - додаємо тимчасово з каси.

Легенда гри - логічне продовження попередніх ігор:

Легенда для AMRF:

Доповідна записка агента «Ірангейт» відправлена в «Ленглі»

Під час знищення великого осередка повстання упродовж "Операції "All-in" день 3й, post scriptum..." ситуація з кількістю терористичних заходів направлених проти нашого обмеженого контингенту значно зменшилась, через зменшення кількості повстанців та їх штабу. Але розширення присутності наших сил обмежано тим, що в нас загострюється проблема з постачанням води на ввірених територіях: як для майбутньої бази так і для місцевого населення. За моїми даними, ще до початку повстання законна на той час влада встановила кілька ядерних фугасів ( Special Atomic Demolition Munition, SADM) біля обєктів кретичної інфраструктуру даної місцевості, "випадковий" підрив яких може дати нам привід щоб ми ввели додаткові сили та захопили джерела поставки води. Повстанцям також про це відомо, на мій погляд вони будуть шукати дані ядерні фугаси щоб по-перше не допустити подачу води на ввірену нам територію і тим не дати розширенню нашого контингенту після, по-друге в них є наміри використовувати дані вироби проти нас під час осінньої операції 14 жовтня 2020р.

26.07.2020р.

__________________________________________


(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
с.м.т. Ленглі округ Ферфакс Вірджинія «Розвідувальний центр імені Дж. Буша»

Командиру об’єкту AMRF південь Мемфісу

Наказую

1. Посилити патрулювання об'єктів інфраструктури ввірених територіях для пошуку SADM.
2. Знайти та знищити базу противника.
Директор Національної розвідки
27.07.2020р.

___________________

Легенда для ОСП (Об'єднані Сили Повстанців)


(ЦІЛКОМ ТАЄМНО)
Повстанська рада «Реднеків»
Наказ №0721
Командиру повстання «ОСП – південь» Мирославу:
Вступ: за агентурними даними – противник, має намір посилити свою військову присутність на ввірених вам територіях.Наказуємо:
1. Скликати всі ввірені вам боївки з навколишніх населених пунктів.
2. Зібрати їх в точках збору
3. Знайти та доставити на базу ядерні фугаси4. Евакуюватися разом з фугасами в північний регіон щоб задіяти їх в осінній операції
21.07.2020.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.07.2020, 13:28   #2
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Люблю це приємне відчуття після гри в проєкті A.R.M.S. Суміш втоми та приємного відчування виконаної справи.І хай моя ігрова "смерть" настала в перші години гри... але як "гарно" це сталося ))) Тільки у нас можуть розтрофеїти але зробити це якось по-дружньому, по-лицарськи, з повагою:вийняли рацію - поставили назад, вийняли телефон - поставили назад і сказали де він - та блін труп перетягнули в тінь! Як вже давно відомо: "після смерті в проєкті все тільки починається"(с). Дякую хлопці. Мені дуже сподобалось те, що навіть розуміючи, що умовного противника поряд скоріш за все нема, все одно проходить евакуація по всім правилам, для перехода з реальності A.R.M.Sу в реальність справжню .. і ти такий думаєш "блін з світу лицарства і честі ми повертаємося в світ справжній".

Окрема подяка:
Мемфісу - ти гарний командир, рішення якого раціональні. Приємно і важко проти тебе грати! Цього року на голосуванні щодо кращого командира сезону, я буду голосувати за тебе.
Possum Suicide Squad - обґрунтовано вважаю вас однією з кращих (автовиправлення запропонувало кращих виправити на грішних, от я і думаю, що залишати?) рейдових команд/груп страйкболу Одещини. Ви всі сильні гравці, але разом ви потужна сила, справжній вітролом рейдів.
Селю - дякую за проєктний дух і вітаю з першою грою в нашому проєкті. Завжди раді новим людям.
Моцарт - дякую тобі за твою волю до перемоги! Ти залишився останнім з повстанців і все одно виконував завдання до останнього.

P.s.
Медмен, дякую за пропозиції щодо розвитку проєкту.
___________________

P.p.s.
Мені б хотілось, щоб висновком цього рейду для всіх стало гасло: "яким би довгим не здавався рейд "в нашій справі" секунди вирішують успіх".


Ще раз всім дякую.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Задача № 3 "Найти и уничтожить". 25-26.07.2020 г. Массандра Игры в северном регионе 3 11.08.2020 01:41
20 липня 2017"Повстання Реднеків"-брифінг/робота над помилками Myroslav Игры в южном регионе 1 15.07.2017 00:29


Часовой пояс GMT +3, время: 20:54.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot