Показать сообщение отдельно
Старый 11.09.2017, 21:29   #9
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Два-три дня щоб видохнути після гри, і нам буде треба зробити самоаналіз дій зведеного підрозділу, буде час рапортів та брифінгів, статистики...А поки думки.., враження, подяки.

Треба ж тут писати так свій відгук щоб не спалити та не наломати наступну гру... важко, багато є що сказати))

ОООО це ГРА!!... Емоції переповнюють, особливо через те - що вважав наше завдання, для Одеситів та гр. Командора нездійсненним. Вважав, що зведеному підрозділу, для виконання завдання, завадить безліч факторів: замало загальних тренувань, взаєморозуміння, спілкування, незвичайний для нас одеситів ландшафт. Але вийшло! Причому виконали так, як можуть тільки мріяти будь-хто з тих хто серйозно, не по-підульські, а по справжньому відноситься до свого хобі - без жодного пострілу. (Виключення Білий - але це френдлік від союзників). Виконання нашого завдання - це безумовна заслуга всієї коаліції. Кияни відволікали сили противника всіма доступними їм засобами і всі разом ми впорались. Причому дуже якісно. Той хто не розуміє сенс A.R.M.S. не розділить мій захват, бо не було великого бою і таке інше..., в A.R.M.Si. справа не в підулові, справа в виконанні завдання з мінімальними втратами, а це досягається взаємодією всіх сил. Коли всі виконують свою частину загального завдання вчасно, і все працює якісно та точно як швейцарський годинник - це і є особисто для мене найвищим задоволенням від гри. Бо на справжній війні ніхто не хоче помирати, та зайвий раз випробувати долю.

Посидів поміркував... не знаю як описати словами мої відчуття після цієї гри, думаю саме з таких моментів складаються спогади на все життя)
Майже 3 роки, поки A.R.M.S. був законсервован через війну на сході та безпосередню участь в захисті країни сили-силеної учасників проекту, дуже сумував за такими іграми, не вистачало їх де б я не був. Іграми, на які готуєшся і знаєш, буде шалена суміш: неймовірно - мальовничого - незвичного для "южан-степовиків" полігона, величезної кількості якісних гравців, які довго готувалися, тренувалися до гри (багатьох знаєш не один рік - це люди які приймають людей з інших областей, не просто як члена того ж страйк-проекту що і вони, а як члена своєї родини не залежно від сторони за яку граєш та скільки часу віддав A.R.M.Sу., за це окреме дякую) та якісної, монументальної організації в яку вкладено багато часу.
Окремо треба виділити якість командування Суфом - дякую від всього південного регіону проекту, прога "Комбат",- відпрацювала на 100%.
Одразу відчувається якість взаємодії тих підрозділів які користуються "Комбатом" та тих які нещодавно в проекті, чи по-якимось причинам не користуються "Комбатом".
Причому ігрова смерть Білого від свого, коаліційного підрозділу, який ми вже хв. як 7 забезпечували з нашої колони БК та паливом, переконала мене в тому, що "Комбат" 100%во треба брати на озброєння. Не забуваючи звичайно за більш традиційні засоби зв'язку, щоб не розслаблятися та "нюх не втрачати". Висновок: відсутність взаємодії, швидкість пересування як тактичний елемент це небезпечна суміш - завдання виконане але мінус один одесит та мінус два киянина.
Приємно вразили підготовкою та віддачею грі наші союзники з Мілітариста під ком. Командора. Хлопці, деякі ваші алгоритми дій, які ми обговорювали в процесі, в колонні транспорту візьмемо на озброєння (наприклад перетинання дороги загального користування ігровим транспортом). Наша сторона на півдні дуже рідко використовує транспорт на іграх, тому тут ваш досвіт стане в нагоді. Буде час, використаємо ваше запрошення та приїдемо до вас хлопці, на рейд.

По підрозділу.
Хлопці всім дякую за злагоджену роботу. Іноді не в дуже звичайних умовах.
Висновок: навіть теоретичні тренування, просто спілкування щоб познайомитись - дали результат. Залишилось на практиці закріпити... але і так! Перший раз керував хлопцями з одеського AMRF- нормальна взаємодія, нормальне взаєморозуміння. Не треба було вносити якісь корективи в ваші дії, ви все робили як треба.
Мемфіс - група під твоїм керуванням шикарно відпрацьовувала поставлені задачі. На мій погляд ти з Бориславом та Медменом повинні розвивати ваші здібності в веденні ближньої розвідки. Спостерігав як ви рухаєтесь, як спілкуєтесь під час виконання завдання, як сприймаєте завдання - не знаю що це, досвід чи підготовка, але працює)

Дякую Гоші за взаєморозуміння. Ігри та тренування, весь час нашого спілкування не пройшов в пусту. Ми знайомі не так довго але вже розуміємо один одного з півслова)
Ми з тобою рухались на різних т/з в колонні, але навіть коли ти їхав на підножці "Поджеріка", невербально, на відстані, ми відмінно розуміли один одного. До-речі помітив, що не тільки ми з Гошею. І не тільки на цьому заході. Взаємодія/взаєморозуміння між майже всіма бійцями гр. Гвардія та гр. Армада на високому рівні. що не може не радувати.

Жужа - дякую за добру роботу. Ти як завжди робиш непомітно та професійно багато роботи, яка дає змогу сфокусуватись на головному. Без зайвих питань. Тихо і зроблено.

Білий - цей френдлік був недаремний. Окрім відсутності гармонії в організації зв'язку між усіма підрозділами, вистрілили деякі пробіли в наших діях - наприклад чіткого розподілу секторів при зупинці т/з на позиції союзників, як показала практика там також може бути небезпечно)) відсутність прикриття в тебе, тому що Жужа був зайнятий виконанням іншої задачі, проблема того, що я занадто багато часу витратив для організації взаємодії з хлопцями на даній позиції. Але все одно 1:2 на нашу користь)))

Топаз - дякую за все. Клонував би тебе та зробив взвод таких хлопців як ти)))

Борислав - окрім того, що з тобою просто приємно виконувати завдання через твою шалену комунікабельність, в тебе завжди присутня здорова ініціатива при їх виконанні, наголошую на слові здорова - це дуже допомагає.

Медмед - ми тільки познайомились та мало взаємодіяли на грі, дякую за роботу.

Ізба - старий, дякую за транспорт та професіоналізм в його керуванні. За чітку організацію його оборони. Ви з Серафимом сила. Передай "Паджеріку" мої вибачення за той БДСМ який він пережив на цьому полігоні))))))

Серафим - в твоїй витривалості твоя сила, дякую.

Хірург - ми тільки познайомились, все добре що Гоша про тебе розповідав як про бійця - правда. Сподіваюсь ти станеш частиною нашої сторони.

Морт - через те що ти тільки прийшов в проект за декілька днів до гри, не знав що очікувати від тебе але ти був несподіваним та приємним відкриттям.
З мого досвіду, в A.R.M.S. люди або приходять на одну дві гри та знайдуть для себе причину щоб піти або залишаються назавжди. Думаю в тебе такий характер, що ти тут надовго))
Дякую за гру. В тебе дуже потужна самодисциплина. Це дуже потужна твоя сторона.

Ще раз велике дякую всім хто організував такий теплий прийом, особливо шеф-кухарю

Чекаємо на фото))))

Хлопці всім всім дякую за це приємне, невимовне відчуття після гри...
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием