Показать сообщение отдельно
Старый 27.10.2019, 19:53   #2
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
Відгук від гранатометника Шустріка
Приїхав я на потязі до Одеси з:
1) барабанним гранатометом .
Kant він виглядає ось так



2) 57 гранатами (52 з них були не заправлені вишебним зарядом, тому в рейді, під час зупинок, - їх заправляв) Кожна граната створена на основі петарди "4" корсара, але кожну петарду переробив та добавив до неї ось таких зіроок.



3) 7 протипіхотними нажимними мінами

4) 7 розтяжками

5) купой інструменту та акамуляторами до всього цього добра

Початок рейду

Вранці мене, Kantа та stas_selj а забрав Мирослав........... Вже в полі stas_selj разом зі мною висадили та надали аркуши з завданням.
Спочатку ми сховались в кущах, щоб переодягтись та заправити "вишибним" з десяток гранат. Далі рушили.
Так як усі групи повинні були пройти через точку "S" то спочатку хотіли її усю замінувати. Нам пояснили, що це самий високий та "пізд@тий" холм серед "Гонтівого" яру.
Йдемо вдоль яру. Частково він створен людьми, котрі колись повиривали карьєри для вирізання будівельного ракушняка. Непотрібний грунт понакидали навколо кар,єра в насипі. Поки йшли - пройшли недалеко від мисливців. Вони як раз в цей час полювали на куропаток, та також зустріли в кущах стадо коз, баранов з пастухом. Пройшли повз трьох однакових по висоті насипєй грунту. Те що одна з них є як раз точкою "S"навіть не здогадались, бо шукали щось набагато більше ніж ці насипі............ Із-за цього пройшли уздовж лінії електропередач дуже далеко ............ Коли побачили, що провода уходять тупо вліво, зрозуміли шо ми кудись не туди пішли. Звірились мапою та компасом, розвернулись праворуч і уйшли до Куяльницького лімана............

Його одразу впізнав, бо в тому році вже біля нього був. Краса навкруги........... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:



Звірились по мапі. До точки "G" ближче топати, тому відправились туди



Точка "G"

Точка "G" це початок газової труби на дні лімана. Видно цю трубу з дуже великої відстані





Ховаючись між кущами та деревами дійшли до точки. Блін, там як на зло ще одне стадо баранів, овець, коз з пастухом. По завданню треба противника знайти та наваляти йому по "самі помідори". Якщо ворога виявлю, а навколо кози, барани з пастухами, та відкрию вогонь з гранатомета, то постраждають усі (уявив як перелякались кози, побігли, і копитами прямо по пиці та спині нашого супротивника :rotfl: ......) Короче пішов попередити одного з них, щоб трохи перейшли далі. І це виявилось не пастух, а геодезіст :shock:



Тобто ця людина створює мега точні мапи місцевості для проектувальників таких як я (працюю архітектором, тому в курсі всього цього) Коли йому пояснив, що ми страйкболісти і тим паче я архітектор, то він в очах нереально роздобрішав та відчув себе серед своїх :grin: :grin: :grin: ......... Йому дуже стало цікаво все це........... пояснив як цей форум знайти, підозрюю скоро в Одесі на одного бійця стане більше)))))))))) Потім 2 словами перекинулись з пастухом та пошастали між стадом та навколо нього.
Навкруги ворога нема. Блін, як же так, вони вже були повинні тут знаходитись по нашим розрахункам. Вирішили піднятись на верх та поспостерігати за точкой хвилин 20-30.



Поки stas_selj спостерігав - я швиденько засипав гранати вишебним зарядом.

Все тихо навкруги. Стадо трохи пересунулося далі від точки. Вирушили всетаки знайти точку "S" та підготувати її хоть якось. Не поспішаючи дотопали до яра де повинна бути точка. Обшастали усі самі високі насипі(холми). По висоті вони усі однакові............Короче вирішив не мінувати поки що нічого, бо теріторія яру величезна, а той холм ми замінуємо чи ні - не відомо. Тока сіли відпочити, звонить Мирослав........... Виявляється поки ми зараз десь біля "S" , одна з груп, котру ми хотіли раздовбати в хлам,-тока вийшла з точки "G" і авжеж вони теж бачили тих коз і т.д............Питаю де той самий холм, бо їх тут декілька однакових по висоті. Відповідь - шукай самий пізд@атий, ти зрозумієш.
Знову обшстали ці насипі. Нічого пізд@атого для 8 чоловік не побачили........

Сєрун

Короче сідаємо біля одного з них. Я знову засипаю гранати, а stas_selj спостерігає. Піднімається із-за насипі 1 тіло, бачить нас перелякано в 20 метрах від себе. Питає ви з АРМС ?
- Ну тіпа так ))))
- Ой, чуваки, а я тут поср@л, підтераю дупу і бачу ви на мене диветесь......... :lol: :rotfl: :grin: :grin:

Авжеж ми його не вбили, бо це не по джентельменські. Він уйшов, а ми залишились чекати далі. До його біологічної міни на протязі гри не підходили )))))))))))

Перший бій

Хвилин через 20 опісля серуна чуємо десь тарахтить привод. О норм. Кажу пішли подивимось. Бачу 2 бійця вдалі біля холма біжить, ще 3 біля кущів біжить. Когось там ранили. ......... Кажу stas_selj побігли педульньом з усіма, бо щє життя в нас будуть (так-так - це не професійно, я в курсі) :P
Бігом влітаємо в цє мєсіво і влаштовуємо спеку усім. Випускаю барабан гранат по кущам один за другим. Ні даю нікому голову підняти. Цим користується stas_selj і точними влучаннями попадає в когось. Нажаль мої гранати ні в кого не влучають, але красиво пролітають у ворога над головою.........
Кричу: " Шустрік щє живий Ско - Ти - Ня - Ки! " :grin:

Коли в четверте перезаряджав барабан гранат - хтось ранив selj. Хвотаю його за шиворот та тягну під кущі, та паралельно валю у всє що рухається з гранатомета.
Опісля 21 отстріляної гранати розумію що треба за наступними лізти в рюкзак, та щє треба замінити аккум.. stas під кущєм себе перев,язує та дає мені свій автомат.
Починаю працювати з автомата короткими чергами. Працюю по ворогу.......
Бачу, що серед мертвих ворогів бігає собака без захисту. Майже в неї не влучив із-за цього перелякався. Змінюю позицію так, щоб в собаку не влучити. І тут мене дістали чергою.
Поранений stas_selj хватає автомат та здоровою рукою працює по тому, хто мене вбив....... І як завжди нам хтось вдарив в спину, з ким ми навіть щє не вступали в бій.........

Опісля команди "мертві уходять" - натовп піднявся і уйшов з поля боя.

Дзвонить Мирослав і дає наказ до 19:40 вбивати усіх, а опісля цього об,єднатись з кимось, та йти атакувати разом з усіма точку "Х" або "F".

Майже настала ніч.
Я з рюкзака дістав гранати та накидав їх в гранатну сумку, плюс замінив аккумулятор. stas заправив мєхани. Вирушили шукати жертв. Шастали по полю, біля кущів де був бій. Світили ліхтарем навкруги. Я випустив 4 гранати в кущі на всякий пожежний, але нікого нема, усі сховались.
Темно вже. Коли майже настало 19:40, почав кричати: " Аааааааауууууууууу, є хто з A.R.M.S.?"..........
Як мені потім пояснили, що нас морально послали на х@й, та втікли без нас атакувати точку "Х" або "F"

Останній бій
Вирішили йти до "Х" або "F" через село Новокубанка. Це невелике коло, але ми так точно не загубимось.
Коли ми майже дійшли, подзвонив Мирослав. Він вже до телефонногої розмови в курсі був, що групи від нас втекли. Тому нам дав наказ прийти на точку, де він нас вранці висадив. Далі була евакуація до "Х" або "F"(не пам,ятаю до якої саме)
Звідти ми пройшли 1 км до холма котрий треба обороняти та об,єднались з іншоими групами протедії.
Також мені надали наказ - не відкривати вогонь одразу з початку штурма нашої висоти, а навпаки трохи почекати, щоб дати шанс атакуючій стороні.
В мее була надія на нашого кулеметника-Дефендера, що він довго тримати зможе усіх ворогів під час бою...........
З,явився ворог. Починає світити фонарями навкруги сусідньої висотки. В мене руки сверблять, бо половину з них можу дістати з одного залпа....... А блін нізззяяяяяяяяяяя :cray: :cray: :cray:

Сидимо тихо. Підпускаємо дуже близько......... Почалась спека.
Не проходить і хвилини, як вбивають нашого кулеметника. Відстреляв барабан гранат, але нажаль це вже було пізно і толком не допомогло.......... Бігом перезаряджаю барабан гранат. І коли вставляв останню гранату - отримав чергу прямо в обличчя.......... Наша висота була взята неймовірно швидко :cray:

Гулянки, подяки
Опісля гри був дуже смачний плов , та жарена картопля з сосісками та кетчупом. Смачно нереально. Авжеж усі наслухались кумедних історій про секс і не тільки :grin:

Далі катався з Мирославом по гостям. Мені показали Одесу на наступний день і в вечері посадили на потяг))))) Усім дуже-дуже вдячний за все.

Пи.си.
1) я не такий страшний "бабай", як усі мене уявляють, тим паче за гру начебто в нікого не влучив :blush:
2) Мирослав - передавай вітання своїй коханій. Вона дуже добра та чудова людина. Тобі дуже пощастило з нею.
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием