ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.07.2017, 21:40   #31
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
http://airsoft.od.ua/index.php/airso...196730#p196730

Нижнє фото!!!
Злочинна влада АРМСу зливає добровольців в котлах!!!!
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2017, 16:48   #32
Росомаха
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Росомаха
 
Регистрация: 09.08.2008
Сообщений: 267
Росомаха на пути к лучшему
Получено наград:
За безупречную службу (2-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. Ветеран ОА (3-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее года. За безупречную службу (3-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее полу года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. 
Всего наград: 3
Красно дякую Мирославу та всім тим, хто організував гру!

Вийшло дуже цікаво. Хоч наша група ходила мало, але чудово зрозумів після довгої перерви, що я кізяк, бо задовбався вже дійшовши до нашої 1ї точки
Переглядаю вмісту рюкзаку на рейдові ігри)
Вбили купу часу на пошук уламків, які забрав мабуть хтось з місцевих... Зате перестріли там же транспорт супротивника і знищили його. Була можливість взяти язика, але на жаль відлякнули його.
Після виходу на штурм точки всередині катакомб спершу думав "шо за нахрін, що тут діється та хто і нашо придумав цю м'ясорубку?". Але пізніше якось все встало на місця. Вийшов такий собі CQB. Супротивник постійно кошмарив, з'являючись з темряви, з коридорів з усіх сторін та видряпував пораненими чи вбитими наших. Ще й у декого з супротивників наче були пнв. Дуже не вистачало гранат, які були заборонені. Загалом 4 години тримання точки після її довгого штурму вийшли як в фільмі жахів.
Та і взагалі, катакомби то окрема нова незвична тема.
Заходиш з жаркої поверхні, думаєш "фух нарешті!", перша година наче норм, за півгодини так собі, ще за півгодини дубарь)) Спати хочеться. До стін не притулишся, бо вони холодні, добре хоч сидушка була пристібнута і сидіти можна було нормально в перервах між атаками. Тут вже виручив супротивник, починаєш підмерзати - починаються ліхтарі в дальних проходах і стрілянина, все, вже не холодно і не засинаєш
Та й взагалі коли дивишся на мапу катакомб і розуміеш, наскільки цей лабіринт величезний, йдеш поверхнею і розумієш, що під ногами там десь такий мурашник, та ще й випиляний вручну людьми... Жесть коротше
__________________
-Ты откуда?
-Я из группы "Ча..."
-А, из группы "Чарли"?!
-Не перебивай! Из группы "Чак Норрис".
Росомаха вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2017, 22:02   #33
*SuffiX
Лейтенант ARMS
 
Аватар для SuffiX
 
Регистрация: 15.02.2008
Сообщений: 5 793
SuffiX на пути к лучшему
изображений: 75
Отправить сообщение для SuffiX с помощью ICQ Отправить сообщение для SuffiX с помощью Skype™
Получено наград:
За безупречную службу (1-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее 2-х лет и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. Ветеран ОА (1-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее 3-х лет. За безупречную службу (2-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. За безупречную службу (3-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее полу года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. 
Всего наград: 7
Уничтожение техники AMRF с БПЛА



Последний раз редактировалось Myroslav, 11.07.2017 в 12:12.
SuffiX вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2017, 10:56   #34
=k=Суслик
Курсант ОА
"Ориго"
 
Аватар для Суслик
 
Регистрация: 01.04.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 247
Суслик на пути к лучшему
изображений: 8
Колективний рапорт про проведену грі від сторони ВА (Київ)

Після отримання бойового завдання на побудові боку ПРА СНР ДРГ ВА СНР під командуванням мл. л. Суфікса в складі - кулеметник Росомаха, гренадер - Шустрик, сапер - Суслик вирушила на виконання бойового завдання. Завданнями підрозділу було: 1) провести розвідку двох місць
падіння БПЛА AMRF і забрати деталі; в разі зіткнення з супротивником постаратися максимально деморалізувати супротивника і не вступати в тривалий вогневої контакт, в разі появи переважаючих сил противника; 2) забезпечити охорону підходів до підземної базі ППО до підходу основних сил ПРА СНР; в разі вогневого контакту з силами AMRF до підходу основних сил, нав'язати свою ініціативу і завдати максимальної шкоди, не давши при цьому потрапити на територію бази; 3) забезпечити охорону в точці зустрічі з агентом "Зв'язковий" і отримати від нього координати схрону з протирадіаційними препаратами; 4) дістатися до командного пункту бази ППО і забезпечити охорону підходів до бази; в разі вогневого контакту переслідуючих сил противника нанести їм максимальний збиток і не давши можливості захопити базу.

В процесі виконання бойових завдань, було прийнято рішення залишити засоби постановки мінно-вибухових загороджень та інше майно, яке не було необхідно при виконанні першого завдання, після чого направилися на пошуки першого безпілотника. Просуватися до місця падіння було вирішено лісосмугою, максимально уникаючи зустрічі з місцевим населенням. Після підходу до точки, бійцям Росомасі і Шустрику було доручено провести дорозвідку місцевості в околицях падіння БПЛА, а сам командувач сил ВА СНР спільно з сапером Сусликом тримали під візуальним (за допомогою розвідувального безпілотника) і вогневим контролем дорогу на випадок можливого підходу сил AMRF до точки падіння БПЛА. Після ретельної перевірки лісосмуги, запчастин безпілотника не було виявлено, в той же час на землі спостерігався чіткий слід падіння решток безпілотника, тому було вирішено вийти на зв'язок з командуванням операцією для отримання подальших вказівок.
Після виходу на зв'язок з командуванням були отримані дані про знаходження групи AMRF на техніці, що рухається в бік місця падіння безпілотника. Було прийнято рішення організувати засідку на дорозі і, в залежності від чисельності особового складу супротивника, простежити за ним і знищити, якщо безпілотний апарат був ними знайдений. У процесі спостереження за дорогою була виявлена ​​машина супротивника з розпізнавальними знаками і 2 бійцями AMRF. Після зупинки і відходу противника від машини було прийнято рішення знищити автомобіль і, по ситуації, захопити в полон або знищити супротивника. При підході до техніки, групу була викрито су​​противником і їм вдалося втекти, стрибнувши в придорожні кущі в лісосмузі та розірвавши дистанцію з наступаючою групою, не маючи на собі важкого спорядження, зброї та рюкзаків.
Після втечі бійців AMRF було прийнято рішення знищити автомобіль супротивника і відійти до точки спостереження, продовживши спостереження за технікою на випадок, якщо надійде підмога. Після зв'язку з командуванням було уточнено кількість особового складу супротивника, що наближається в напрямку точки вогневого контакту (5 осіб), в зв'язку з чим бійцями Росомахою, Шустрик і Сусликом організовано спостереження за дорогою і в напрямку можливої ​​появи сил супротивника, а командувач сил ВА СНР провів авіарозвідку в напрямку подальшого висунення групи на випадок перехоплення групи до точки входу в підземну базу. Після дорозвідки, група почимчикувала в бік підземної бази. Після прибуття на місце, було розгорнуто тимчасовий штаб на пануючій висоті, де командувач сил ВА СНР проводив наради по радіозв'язку з командуванням операцією і спостерігав за оперативною обстановкою біля бази за допомогою безпілотніка. При цьому, завдання охорони тимчасового штабу, спостереження за навколишньою територією, охорони підходів до бази і мінування входу на базу були покладені на бійців Росомаху, Шустрика і Суслика. Під час спостереження за підходами до бази, було виявлено рух в "зеленці". При подальшому спостереженні через бінокль по кольору уніформи і типу спорядження було визначено, що це союзні сили ПРА СНР. З огляду на той факт, що підходи до бази були заміновані і був високий шанс дружнього вогню, союзники були попереджені по радіозв'язку і їм був наданий безпечний маршрут до бази.
Після посилення угруповання і короткого брифінгу, командувачем операцією було прийнято рішення залишити частину бійців для посилення тимчасового штабу і пошуку частини сил AMRF, раніше спостерігалися в небезпечній близькості до околиць бази.
Через деякий час після виходу пошукової групи, була виявлена ​​1 одиниця бронетехніки, яка направлялася в бік входу на базу. Зведеної групою сил ВА СНР і ПРА СНР було здійснено успішне відбиття нападу противника на базу. Під час відбиття атаки спостерігалися впевнені попадання по техніці по навісному устаткуванню і тракам. При цьому, супротивник, проводив агресивні дії, повертаючись за боєкомплектом і намагаючись знищити особовий склад зведеної групи сил ВА і ПРА СНР. Після трьох невдалих спроб штурму з отриманням критичних пошкоджень навісного обладнання і ходової частини, бронетехніка противника відійшла від бази.
Після повернення пошукової групи сил СНР під командуванням ст. л. Мирослава, було прийнято рішення висуватися в напрямку підземної бази ППО, провівши зустріч з Зв'язним, який повинен був передати координати схованки з протирадіаційними препаратами. Після зустрічі зі Зв'язним, тимчасовий штаб було згорнуто, і, під прикриттям кулеметника Росомахи, група продовжила рух в напрямку підземної бази. На базі командувачем операцією було прийнято рішення зустріти можливих переслідувачів сил AMRF, використовуючи перевагу в хорошому знанні місцевості і підготовки особового складу на випадок атаки на базу. Під час одного з швидкоплинних контактів з противником, к. Суслик був підстрелений союзником, будучи помилково прийнятим за супротивника, який заходив з флангу, а кулеметник Росомаха і гренадер Шустрик отримали легкі поранення в руку.

рапорт схвалений командувачем сил ОА СНР мл. л. Cуфіксом
Суслик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2017, 11:00   #35
=k=Суслик
Курсант ОА
"Ориго"
 
Аватар для Суслик
 
Регистрация: 01.04.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 247
Суслик на пути к лучшему
изображений: 8
Суслік просить вибачення моральні збитки нанесені боку ОА і просить замінити в рапорті слова "бік", "збитки" і "ОА"
на "сторона", "шкода" і "ВА" із відмінками згідно українського правопису
Суслик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2017, 14:18   #36
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
Трохи в більш простому варіанті опишу події від лиця гренадера-Шустріка.

На гру до Одеси приїхало нас з Києва 4 чоловік (ще 4 за приїхало грати за сторону ворога):
SuffiX – капітан групи, та відповідальний за повітряну розвідку за допомогою БПЛА.
Росомаха – кулеметник
Суслік – мінер-сапер
Шустрік – гренадер з барабанним гранатометом

Чисельнісь противника менше ніж в нас, але в нього е 2 одиниці бронетехніки.
Перед грою нашій маленький групі дали завдання (Суслік його детально виклав): 1) провести розвідку двох місць падіння БПЛА AMRF і забрати деталі; в разі зіткнення з супротивником постаратися максимально деморалізувати супротивника і не вступати в тривалий вогневой контакт, в разі появи переважаючих сил противника; 2) забезпечити охорону підходів до підземної базі ППО до підходу основних сил ПРА СНР; в разі вогневого контакту з силами AMRF до підходу основних сил, нав'язати свою ініціативу і завдати максимальної шкоди, не давши при цьому потрапити на територію бази; 3) забезпечити охорону в точці зустрічі з агентом "Зв'язковий" і отримати від нього координати схрону з протирадіаційними препаратами; 4) дістатися до командного пункту бази ППО і забезпечити охорону підходів до бази; в разі вогневого контакту переслідуючих сил противника нанести їм максимальний збиток і не давши можливості захопити базу.


Перша точка

Потопали в сторону падіння БПЛА АМRF. Пройшовши половину дістанції , заховали в схованці частину речей, котрі нам потрібні будуть після 19:00. Потопали далі поруч з трасою, але в кущах. Кожний раз як їхала машина – ховались. Що саме цікаве – серед кущів росте дуже багато абрикос. Тому майже кожного разу, як ховались від машини, то я чомусь потрапляв під абрикосове дерево )))) Одну дві штучки з’їдав і ми як раз починали далі йти. Багато їх не їв, щоб «срачка» не почалась посеред завдання.)))))
Дойшли майже до місця падіння. Суслік почав готувати наш БПЛА для розвідки, Суслік спостерігати за дорогою, а я з Росомахаю потопали шукати уламки БПЛА AMRF.
Шукали ми там ці уламки довго і нудно. Дивились на дерева, під кущами, травою. Знайшли гриби, багато сміття (люди там періодично «бухають»), норки гризунів та байбаків (степні сусліки), але уламків нема……… Вже шукаем більше години.
Приказ прийшов продовжити пошуки………. Навіть SuffiX опісля нас пройшовся по тим самим місцям і теж шукав їх. Нічого нема.

Знищення 1 одиниці бронітехніки

Прийшло повідомлення що десь їде до нас машина супротивника. Сховались в кущах та запустили БПЛА…… нікого нема – все тихо.
І тут, коли вже збирались і вирішили їти на другу точку, - приїзжае 1 одиниця техніки противника і починае теж шукати впавшу частину БПЛА AMRF. В машині було 2 людини. Вони оба вийшли з неї. Один з автоматом, інший свій автомат залишив в машині (даремно він це зробив). Вирішили їх брати.
Крадемось -крадемось. Вже підійшли позаду машини на відстань 10м від противника …….. В мене бажання «педулова» перемогло і я почав довбати по противнику з зі свого гранатомета (за що потім здобув попередження) Противник з переляку стрибнув у кущі. Мене та Сусліка відправляють в поле, щоб я з флангу обстріляв кущі та дерева. Почав довбати по зеленці. Потім SuffiX закинув в середину машини гранату, а Росомаха під машину ще одну.
Відійшли в наші кущі щоб передати повідомлення головному (Мирославу) та продовжили спостереження за знищеною бронетехнікою за допомогою нашого БПЛА та візуально.

Охорона катакомб

Порахувавши скільки в нас залишилось годин – зрозуміли, що не встигнемо вже потрапити на 2 точку. Прийшов приказ виконувати наступні пункти нашого завдання.
Вийшли до нашої схованки. Біля схованки доукомплектувались і пішли до катакомб. Біля них взяли під свій контроль висотку. Я з Росомахою почали спостереження навколо. Суслік потопав мінувати входи до катакомб, а SuffiX запустив БПЛА і почав спостереження з повітря. Також SuffiX запустив маленький генератор, щоб заряджати акумулятори до БПЛА (в сумі їх було 3шт.). Так – це шумно, але не дуже, так як поруч з нами проходила автомобільна траса.
Поки спостерігали, до нас завітала Преса каналу «Альджазіра» і брала інтерв’ю з місця подій ))))))))) Поки ми спостерігали візуально – SuffiX знайшов противника за допомогою БПЛА та наші союзні сили. Одночасно з цим він передавав координати головному та продовжував спостереження.
Відео цих моментів дивиться тут


Бій з другою одиницею бронетехніки AMRF

Коли ми з союзниками з’єднались головний(Мирослав) вирішив перевірити ту точку, де ми не знайшли уламки БПЛА. Частина сил пішла на пошуки , а інша охороняти входи до катакомб.
Сонце майже сіло - пошуки припинились. Усі готуємось зайти до катакомб.......... Спочатку я побачив, як по трасі проїхала друга одиниця бронетехніки AMRF. Передав це далі.
Частина людей підготували засідку біля дороги, якщо вона повернеться. Через хвилин 20 ця бронетехніка з’явилась вже неподалеку від катакомб і почала наступ на наші сили.
SuffiX запуска БПЛА. Мені кричать – бежи до низу, та «разх….ь» противника. Попереду вже почався бій. Я зістрибую з стіни біля входу в катакомби, та бігу у сторону противника. Вийшло так, що всі союзники зліва від мене, а я один десь в 30-50м з права від них……. Випускаю перший барабан гранат на бігу. Гранати рвуться біля машини. Вона розгортається, я в цей час перезаряджаюсь та починаю знову «довбати» по ній. Поки я «довбав» по машині хтось із кущів стріляє по моїм союзникам, там теж рвуться гранати та ведеться перестрілка за допомогою підствольних гранатометів……. Потім знову розворот бронетехніки AMRF - випускаю 3 барабан. 2 гранати чітко влучають по капоту та лобовому склу ………… нажаль цей момент з БПЛА не засняли, але інші моменти обстрілу можна подивитись тут



Після много чисельних влучань бронетехніка відступила. В нас 1 тяжко поранений, та ще один вбитий. Приказ – відступаемо.

Війна в катакомбах

Зібрались разом та почали захід в катакомби. Так як мені не дозволили там стреляти зі своєї шайтан труби, то SuffiX видав мені «вторічку». Дійшли до нашої бази. На охороні бази залишили групу Арчі.
Зкинули всі свое спорядження, та набрали мінімум, щоб бути більше маневреним. Мені, Мірослав видав цинки всієї нашої сторони. Двинулись до місця де треба перепрограмувати «Бімбу»
Не дійшовши до місця – почався бій. Гранати використовувати теж не можна …….. Нас зажали з усіх сторін……..почалась бойня.
Ми постійно втрачаємо знову і знову людей. Сусліка з нашої групи вбивають. Мені дають автомат одного з наших тяжко поранених бійців, та разом з Росомахою відправляють вдарити з флангу базу противника……..знову бій……… Рухаюсь вздовж стіни, як чоловік павук ))))) В когось влучив. Бачу що на базі 4 мертвих ворогів. Кричу іншим: - База взята». Мирослав перезавантажує таймер на «Бімбе» .
Тепер тім, хто залишився в живих – треба вистояти ще мінімум 3 години неподалік від «бімби».

Розуміючи що зараз в повній темряви знову почнеться «п..здорез», починаю біля себе будувати товсті стіни з великих уламків каменів. Теж саме починає робити Росомаха. Це як раз нам дало можливість вижити в наступних боях.
Поки ми будували і т.д. - Мірослав з невеликою групою пішли до групи Арчі на нашу підземну базу…….. через деякий час Мірослав повернувся один – усіх інших під час бою знищив ворог.
Сидимо годину десь в темряві під землею глибоко, та в повній тиші – слухаємо……. Вже майже заснув – знову бій, в нас знову втрати……….
Через деякий час Мирослав(наш головний) отримує поранення 2 ног та руки. Тягну його під захист збудованих мною стін……він важкий……..шукаю аптечку в нього, бо може через 5 хвилин померти …….. Не знайшов – тягну далі. Не встигли ми йому допогти ……..
Залишилось нас вже менше 10 чоловік……….. Знову бій. Свист куль над головою. Мене та Росомаху поранено в руку……… перемотуймось……..
Реально думали що нам усім п…зда зараз настане. Останні пів години сиділи в темряві, засинаючи з різними думками в голові.
Потім «БУМ Бімби» - зібрались та в бойовому порядку двинулись до нашої бази, де тримав оборону Арчі зі своїми хлопцями. Трохи поблукав в темряві, все таки знайшли базу. Зібрали всі свої речі і дуже обережно та повільно почали виходити з катакомб, бо противник скоріш за все чекав нас на виході. Піднявшись на саму висотку – запросили евакуацію тим хто залишився живий, а це аж 12 чоловік, де третина здобула поранення різної важкості.

Усім хто брав участь у грі, та усім організаторам ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ. Дуже все сподобалось.

Последний раз редактировалось SuffiX, 11.07.2017 в 18:37.
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2017, 15:14   #37
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
SuffiX - за відео дуже дякую)))
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2017, 17:29   #38
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Хлопці, я знов з вами.
З такої "гри" важко повертатись в реальність) емоційно, було таке напруження - як на старих добрих іграх ARMSу, ще в довоєнні часи.
Це дійсно було достойне тренування, за для якого це все робиться. Це час коли поряд старі та нові друзі, як в Валгаллі - спочатку битва, потім "спілкування".

Динаміка гри була як справжня шахова партія:

Повідомлення від групи Киян під командуванням Суфікса, про знищення транспорту, це як "забрати" крупну фігуру в шахах.

Коли основна група підійшла до місця де ми "були під куполом захисту" БПЛА , відчуття як отримав ще одного ферзя.

Коли ще на марші, повертаючись з чергових, десь третіх, пошуків точки падіння БПЛА "Прадо" десь о 20:55 08.07.17р. побачивши Suzuki AMRF зрозумів, що вона - та її екіпаж, зараз буде тягнути наш час перед заходом в катакомби,- пролетіла думка в голові: (рос.) "Шикарный ход Питон, прямо Шотландский Гамбит" (та виругався про себе брудною лайкою)").

Найнапруженіший та незабутній момент цієї партії,- коли наша сторона вже розпочали штурм пульта керування де тримали оборону потужні сили київських AMRF, неспокійне передчуття, що це пастка, якось все складається занадто просто і тут з зовнішнього радіуса прибігає наш кращий розвідник -Топаз та доповідає: (рос.)"мы в Окружении". Це був кращій момент заради якого варто було розпочинати: пульсометр показав 120ударів на хв., тепло адреналіну розлилося по тілу, та знов як раніше відчувся приємний мигдальний присмак битви, схожий с присмаком ціаніду чи напалму)). Прийшло розуміння, що хлопці біля пульта недаремно так завзято відбиваються, вони чекають, і вони чули що десь іде бій, що до них йдуть.Прийшлось перекидати бійців з внутрішнього штурму пульта керування ракетами на зовнішній радіус оборони, щоб кияни таки не дочекалися підкріплення. Кияни протримались 1:36хв. постійного штурму! Штурму який не зупинявся навіть коли ми несли втрати на зовнішньому периметрі оборони. Окремо треба подякувати за "бій" на зовнішньому радіусі: Гошу з Армади, ком. СНР з Дніпра Кола, та ком. СНР Києва Суфікса - за організацію оборони зовнішнього радіусу оборони поки ми продовжували штурм пульта. Коли кожен робе своє завдання, не покидає свого місця в загальному бою, все працює як годинник - відчуваєш, що вся підготовка, весь витрачений час на тренування, брифінги, розмови по телефону та в месенджерах, весь цей час пройшов недаремно! Пам'ятаю як "противник" відступив від зовнішнього радіуса оборони, кияни в середині втратили надію, співали чи то "Варяг" чи то "Нас з тобою наї...ли" Акваріума,- ми додавали; величезними зусиллями, втратами, останні спроби Митаря AMRF захистити пульт, - під шаленим прикриттям, рядовий Шустрик дострелив Митаря та "трупи" Київських AMRF.. все затихло, я зрозумів що деякі "мертві" в середині лежать вже біля години на землі, о це "гра по справжньому", о це повага до нас, короткий обшук, киян відпустили... і все, як нічого не було, прийшла важка тиша деінде яку переривали короткі доклати про наявний БК, та метушня біля цинку. Пішов перевірити зовнішній радіус, зробити рекогносцировку з Гошею і Суфом. Та коли обходив наші позиції - побачив задоволені, на мій погляд навіть трішечки хворобливі та шалені оченята хлопців які перший раз прийшли в ARMS, між ними і мною 11 років різниці. В цих поглядах було щось таке, що казало мені - весь ренессанс проекту недаремний.

Для здорового спілкування, треба спілкування, найбільш проблеми в чоловічому суспільстві, - проблема не договору в реченнях та тримання в собі, відповідаю тут на питання які мені задавали на мертвяці:

1. Як вибиралися місця десантування груп? Чому Суф був так рано та точці?
- Хлопці в мене було підготовлені завдання для всіх 4х груп, з різними точками десантування, були підготовлені так, що кожна група могла десантуватися де завгодно, різні сторони не повинні були знати де стартують,
і на ранок 08.07.2017го я не знав де стартують AMRF, знав де стартує Суф, бо це моя сторона, але йому його місце випало рандомно. На мій погляд AMRF повинно були тримати місце десантування в таємниці, на нашому брифінгу ми готувалися, що AMRF може з'явитися звідусіль, з ранку така кількість людей мені з AMRF повідомило про те що
AMRF стартує з плацу, (випадково, але повідомило)- що я обґрунтовано вважав, що це деза. AMRF Киян відправили на плац після того як зателефонував Файтер і спросив про це..
2. Мене питали як знешкодити транспорт Пітона - хлопці, це вирішеться з Пітоном пізніше, думаю ми знайдемо консенсус, сторони чи ми з Пітоном щось вигадаємо, а до гри з приводу знищення транспорту ми не зрозуміли один одного. Але бій був Епічний, згадки про таке - це ті клаптики спогадів з яких складається страйкбольне життя. Я б сказав, поки це бій року.
3. Евакуація - Кияни з СНР мене питали: Чому після того як вони захистили пульт, вони дізналися, що останні сили AMRF евакуювалися замість того щоб продовжувати спротив? Хлопці трохи засмутились бо вони проїхали 900км загалом заради гри - мені не було що відповісти, сказав наступного разу не дозволю так просто вийти з гри на всеУкраїнській грі.
4. По початку гри, чому так пізно - хлопці, це не суто одеська гра, тут прийшлось враховувати всіх - приїхали (Київ, Дніпро, Подольськ) - в пятницу в людей ще роб. день а в субботу в ранці вже в Одесі в бій!))))
Сподіваюсь я всім відповів. Якщо ні, питайте.

Подяки:

Велика подяка супротивнику - було дуже важко, іноді казалось що чаша схиляється в ваш бік, дякую за професіоналізм, дякую за кожний бій, за кожний момент. Заставили ви "попотіти"
Дякую Пітону, що він зібрав такий колектив!
Дякую Мемфісу, старий - це ти мене поранив, причому не те що поранив ти відстрелив мені обидві ноги та ліву руку, і тут для мене почалась гра.. мене евакуювали (тупо тякли по ракушняку м.150), щоб не наломати хлопцям гру, я відіграв крововтрату - та через 3-5хв після поранення "відійшов в Валгаллу" так шо моя карта,- твій трофей. побачимось передам.Ти мені показав на помилку, що не можна особисто перевіряти передові пости, треба брати супровід.
Дякую Кузі - я вже писав, але Бро - з тобой приємно мати справу, без тебе такої гри не вийшло би.
Дякую всім старим друзям з AMRF був радий вас бачити.
Дякую київським AMRF, давати наказ на штурм київської AMRF - неперевершено, і друзі і супротивники в одному флаконі)) "вбиваєш з посмішкою на обличчі"

СНР
Дякую Білому за допомогу в організації доставки людей на полігон та точки!
Дякую Ізбі - шо допоміг з транспортом для МЕТРО 2033
Дякую Суфу - прикриття з повітря, це неперевершено. Та і рівень вашої праці, як завжди високий.
Дякую Колу - в нас дуже дуже достойний ком. СНР -Днепр
Дякую Арчеру - попри все, це надійний зам. надійний офіцер, поки ми буди на штурмі-обороні пульта керування, оборона нашої бази в Катакомбах була на ньому, причому малими силами (Бумер, Змій, поранений Електрик та Мануна), оборона вистояла навалу, талановита оборона, рівень!
Дякую Міхі - ти кращій радист та охоронець командира)))) тебе "вбили" через годину вже не було і мене))) Ти вмієш мене зупинити)
Дякую Жужі він же Shwarkmann - так як ти віддаєшся грі, ніхто не віддається, ти кращій солдат - досвідчений та дисциплінований, постійно там де ти потрібен, відчуття що ти читаєш мою голову))
Дякую Можею - це кращій критичний менеджер коли поряд нема командира, напевно через це я тебе так довго "терплю" - шуткую Бро))
Дякую Мануні - тихо, вчасно, без вагань - любий наказ.
Дякую Гоші з Армади - ми знайомі не так давно, але рівень нашої взаємодіє та розуміння на такому рівні, що здається ми разом грали все життя, взагалі дякую Армаді, ваша розвідка це були наші очі - було круто хлопці.
Топаз - розвідницька надія та опора СНР, так тримати - ти як надлюдина - завжди готовий, завжди вперед!
Бумер, Змій та Вурдалак - приємно вражений вашею боєздатністю, ваша жадоба до того щоб дістатися цілі - це справжнє чоловіче змагання з обставинами, дякую вам хлопці.
Ратмір, Електрик та Іскандер - фізо що треба! Виконання що треба - 10 з 10ти
Сіма - з командирським дебютом тебе, я переконаний, що ти колись будешь командувати стороною.
Тім - прийде час, ти станешь самим безжальним піз?ом по цей бік екватору. Твої задоволені очі під час бою - навіть мене лякають))) А я ще Мерса знав..
Без імен з ВСУ - приходьте ще, хоть взводами тренуйтесь але після здачі правил.
ОКремо велики дякую Дефу - дякую за ПКМ, коли поряд ПКМ, завжди спокійно що підрозділ надійно прикрит, дякую за відчуття спокою. Да і тягати його, це .... ну ти знаєш, дякую старий.
Всі нові хлопці що прийшли вперше- дякую за те що були з нами та так чйотко ввійшли в колектив.

В вечорі будуть фотки, щось записався, всім дякую! Якщо є такі люди, ARMS буде розвиватися та розширюватися!
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.07.2017, 10:39   #39
^Жужа
Мл. сержант ЮРА/СНР
 
Аватар для Жужа
 
Регистрация: 04.05.2011
Адрес: г. Одесса
Сообщений: 9
Жужа на пути к лучшему
изображений: 15
Фотоальбом СНР

https://goo.gl/photos/YDDiesq1XPCgcGGE6
__________________
098-9456о62
Жужа вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.07.2017, 10:40   #40
^Жужа
Мл. сержант ЮРА/СНР
 
Аватар для Жужа
 
Регистрация: 04.05.2011
Адрес: г. Одесса
Сообщений: 9
Жужа на пути к лучшему
изображений: 15
відео - взвод піхоти СНР на марші

https://youtu.be/FcJ6sNJMTNo
__________________
098-9456о62
Жужа вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Відкриття 2014 :: Операція «Цербер» Fen41K Игры не по правилам проекта 0 30.01.2014 22:08


Часовой пояс GMT +3, время: 11:57.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot