ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.07.2017, 14:29   #1
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
20 липня 2017"Повстання Реднеків"-брифінг/робота над помилками

УВАГА!!!

В 19:00, в четверг 20 липня 2017р., відбудеться брифінг-робота над помилками сторони СНР.

Вже відійшли від емоцій, поділилися фаном між собою - треба все розібрати.
Поки не зроблена робота над помилками, поки ми їх не вимовили в слух, не розібрали абсолютно все - операція "Повстання Реднеків" не буде вважатись закритою. Ще раз наполягаю, в норм. арміях, коли не їде "бойова операція" чи тренування, командир - це менеджер, а не "щось недоторкане в погонах" - кожен з Вас може мені задати питання, чому були саме такі накази, чому я приймав саме такі рішення, чи може ви бачили, що ККД підрозділу було б вище, якщо б зробили по-іншому. Це торкається і Гоші, і Ратміра, і Арчера в час коли вони керували, всі дадуть відповіді. Але я також спитаю з кожного, а питань в мене багато. Чесно кажучи, не розділяю (рос.) "шапкозакидательского настроения" в підрозділі через виконання головного завдання, нема чого святкувати! Це нічого не значить. Ми втратили третину підрозділу, ще третина залишившихся поранена! В реальному житті, ми б заї?ся по поминкам їздити; на відновлення боєздатності підрозділу знов треба було б стільки ж часу, скільки витратила сторона перед грою! Підрозділу треба було б звикати навіть до нового командування! Причому ті хто вже мають підготовку, замість навчатися новому, топталися б на місті через те, що третина нові люди і їх треба навчити, зробити бойове злагодження та т.і. Саме неприємне - ми втратили 3х з 4х місцевих (з Одеси) командирів сторони!! (3х КАРЛЛ!! Мирослав, Гоша, Ратмір) - та підрозділ закінчував операцію, згідно "табелю о рангах" сторони, під підпорядкування ком. з Києва Суффикса, а допомагав йому ком. з Дніпра Кол. по факту керували люди, які багатьох із своїх (тимчасових) підлеглих, бачили перший раз! Добре, що це були катакомби - а якщо степ? Вони його тікі на картинках бачили!!!

Треба все розібрати - щоб це не повторювалось, кожна гра це тренування, а його треба робити з користю, тому:

Всім командирам груп, всім бійцям хто "загинув" чи був "поранений", незалежно від того скікі Ви є учасником проекту, а також всім кому я наказував особисто на мертвяці чи в повідомленнях та всім іншим за бажання до 12:00 середи 19 липня 2017р. написати рапорта про свої дії, та надіслати мені або на цьому форумі, або на моє мило miroslav.ua@gmail.com. Контроль на ком. груп, повідомте мене про те що ви всім передали цю інф. (Крім Арчера, з Гвардією я сам разберусь). Хто не зробить, розцінюю як умисний саботаж, не допущу до тренувань та ігор.

Пищіть все, що вважаєте важливим, від критики командування до того скікі яєць вам натерло! Особливо зверніть увагу в рапорті на момент "смерті " чи "поранення". Все що прийде в голову пишіть. Тут нема неважливої інф. Всі проблеми від недомовок, як між людьми так і перед самим собою. Ми підрозділ, наша ціль - виконання завдання з мінімальними втратами, отримання нових навичок, рефлексів та самовдосконалення в "нашій темі", без самокритики в цьому питанні ніяк.

Приклад:
Мемфіс однією чергою, вибиває весь підрозділ в накдаун, (руки є, "дихалка" норм, але один хук в Голову і тіло вже на підлозі) через мою ліквідацію - норм. відпочивший після маршу підрозділ, без керування! Арчер - на нашій базі біля входу в катакомби, взагалі про це не знав! Добре що бійці хутко зорієнтувалися та передали Суфу, що він виконує обов'язки командира, а Суф зі мною щойно проводив рекогносцировку... а якщо ні? без керування, це не підрозділ, а осередки спротиву "противнику". Питання - чого я поперся без прикриття на дальній радіус оборони?...

Можу запросити когось зі сторони, щоб критикував зі свіжим поглядом та без емоцій, особливо командирські дії. Буду просити свого вчителя з батальону, полковника Сєвєра. Його натівська школа, буде нам в нагоді.
Тому не дивуйтесь комусь новому на брифінгу. І що незнайома людина може роздати трохи "тактичних лящів" для допомоги в самовдосконаленні


P.s.
Але... все-таки,- це був першій бій свіжесформованого підрозділу після "Операції Ренессанс", не все так погано, всіх чекаю. Сам буду в 18:00 на місті з картами.
Після брифінгу, повторюю після!! Якщо ще буде працювати Юніт та нас не попросять... можно і попиву, відмітити перший загальний вихід.

Последний раз редактировалось Myroslav, 14.07.2017 в 14:37.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
8-9 липня 2017р. Південна операція: «Повстання Реднеків» Myroslav Игры в южном регионе 60 31.01.2018 13:18


Часовой пояс GMT +3, время: 14:24.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot