ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.10.2018, 03:38   #1
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
01 листопада 2018р. після-ігровий збір сторони ОСП

ХХ* жовтня 2018р. відбудеться традиційний після-ігровий збір сторони ОСП для "розбору польотів" наших дій під-час гри Операція:"All-in", день другий.
*(по даті проведення цього заходу, повідомте коли кому зручніше)

Для тих хто спитає - навіщо все це, що за "затяги"?:
Емоцій вже трохи втихли, в Юніті всім проектом догуляли афтогейм, обмінялися враженнями від гри - настав час з чистою головою розібрати той вір подій, помилок, рішень, обставин та...головне результат сторони ОСП. А без самокритики після цієї гри ніяк. Сподіваюсь на відвертий діалог. До того часу поки ми не виявили, не визнали та не вимовили в слух всі наші помилки, поки не проаналізували "як це все відбулося???" - інші заходи для сторони ОСП нема сенсу робити. Колись писав і ще раз наполягаю, в норм. арміях світу коли не йде "бойова операція" чи тренування, командир - це менеджер, а не "щось недоторкане в погонах при посаді" і на цьому "розбір польотів" кожен з вас зможе мені задати питання: що за х..я сталася?, як так вийшло?, чому приймав саме такі рішення?, це якась змова?, це було рекламна акція для AMRF?)) і т.п. Також всі зможуть поділитись думками які б рішення/накази були б доречніші з вашої точки зору в тих обставинах та якими діями можна було б добитися кращого результату для сторони. Але я також спитаю з кожного, питань багато. Шкода деяких союзників не буде..

Увага!! Для детального "розбору польотів" всім бійцям сторони ОСП, до 12:00 28 жовтня 2018р. написати звіт/рапорт (назвіть як хочете) про свої дії, дії підрозділу, дії командира - як ви все це бачили та надішліть мені в лічку на цьому форумі, або на моє мило miroslav.ua@gmail.com
Хто не підготує звіт, розцінюю як умисне саботування теоретичної та практичної підготовки сторони, і як наслідок не допущу до майбутніх заходів проекту.

Місце проведення: Юніт, зал S.T.A.L.K.E.R.
Мета: робота над помилками, які були допущені під час гри Операція:"All-in", день другий (розбір польотів).
Спорядження: блокнот, ручка, ваш звіт.
Таймінги:
- Почнемо з складання правил, кому треба: буду на місці з 19:00, за пів години опитаємо бажаючих.
- Початок (розбору польотів): о 19:30
- Кінець: приблизно о 22:30.

План заходу:
1. Звіт по грі від командира сторони, а також його відповіді на питання від бійців сторони ОСП.
2. Кожен з учасників гри, по-черзі, зачитує свій звіт і надає відповіді на питання всіх присутніх.
3. Підводимо підсумки


Що писати в звіті?:
Тут нема неважливої інф., пищіть відверто як все було, пищіть перше що прийде в голову про все що хотіли б змінити в діях /групи/командира/своїх. Почніть з критики командування, а закінчить своїм станом здоров'я після гри, навіть вкажіть яке спорядження вам натерло і що саме! Детально розпишіть момент "смерті " та "поранення".

P.s.
Якщо хтось з сторони AMRF хоче бути присутнім, без проблем, приходьте - в пошуках помилок немає що приховувати.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.10.2018, 14:17   #2
Cis(Кис)
Рядовой запаса ОА
"Ориго"
 
Аватар для Cis(Кис)
 
Регистрация: 01.11.2011
Сообщений: 1 679
Cis(Кис) на пути к лучшему
изображений: 14
Получено наград:
Ветеран ОА (3-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее года. За безупречную службу (2-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. За боевые заслуги: Выдается бойцам ОА за умелые, инициативные и смелые действия в бою, способствовавшие успешному выполнению боевых задач подразделением. За безупречную службу (3-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее полу года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. 
Всего наград: 4
Для мене це цікавіше за гру. Може влаштувати трансляцію скайпом та долучити до заходу тих хто приїздив з Києва (та інших міст)? Чи є у вказаному місці добрий інтернет?

Зі сторони Києва маю змогу підготувати приміщення та технічне забезпечення.
__________________
Братская любовь сгорела в котле Иловайска.
Cis(Кис) вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.10.2018, 14:40   #3
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Цитата:
Сообщение от Cis(Кис) Посмотреть сообщение
Для мене це цікавіше за гру. Може влаштувати трансляцію скайпом та долучити до заходу тих хто приїздив з Києва (та інших міст)? Чи є у вказаному місці добрий інтернет?

Зі сторони Києва маю змогу підготувати приміщення та технічне забезпечення.
В залі S.T.A.L.K.E.R. геть нема інтернету.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.10.2018, 19:59   #4
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
дата проведення заходу - 01 листопада 2018р.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.10.2018, 16:31   #5
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Товариство!Сьогодні 28.10. не всіх вдалося "почути".. Можливо не до всіх достукався ??
Моя відповідь буде взаємна.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.10.2018, 13:50   #6
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
По звіту не знаю що ще писати, так як думаю мого відгука було більше ніж достатньо.

Як і писав, для мене особисто було трагедієй, що не використали ракети та 2 установки. Думаю треба було їх з собою весь час тягати бо вага в них була не велика (кожна з них мала вагу з ракетами не більше 3кг). Використання установок тоді в полі могло зробити так, що наша сторона навіть і без мого шесті ствольного гранатомета могла виграти бій. В наявності то було 16 ракет (по 8 штук на кожну установку) Допускаю, що перщі ракети були б пристрелочні, але іншими 12 -14 штуками можна було бити більш менш влучно на відстань до 200м.
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.10.2018, 20:28   #7
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Цитата:
Сообщение от Шустрик Посмотреть сообщение
По звіту не знаю що ще писати, так як думаю мого відгука було більше ніж достатньо.

Як і писав, для мене особисто було трагедієй, що не використали ракети та 2 установки. Думаю треба було їх з собою весь час тягати бо вага в них була не велика (кожна з них мала вагу з ракетами не більше 3кг). Використання установок тоді в полі могло зробити так, що наша сторона навіть і без мого шесті ствольного гранатомета могла виграти бій. В наявності то було 16 ракет (по 8 штук на кожну установку) Допускаю, що перщі ракети були б пристрелочні, але іншими 12 -14 штуками можна було бити більш менш влучно на відстань до 200м.
Шустрік, цінність проекту A.R.M.S. в максимальній реалістичності та чесності. Ти сам писав, що вага невелика але перевага значна - це і є відповідь на твоє питання. Була б не чесна перевага. Справжній міномет (беремо навіть 82мм БМ-37) важить 56кг, маса однієї міни 3.3 кг, ящик мін на 10шт +/- 35кг.!
В нас цього не було. Деф тягав 2 цинки для ПКМа по справжній вазі, Расомаха 2 цинки до свого кулемета теж з оригінальною вагою - ящика для мін в нас не було, да і сам міномет 10 відсотків від оригінального не важить...
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.11.2018, 14:22   #8
Глаг
Черпак
 
Аватар для Глаг
 
Регистрация: 28.11.2014
Сообщений: 137
Глаг на пути к лучшему
Такой нужен:
https://ru.wikipedia.org/wiki/M224
Видео:
https://www.youtube.com/watch?v=9ZZ23jnDpsY
Глаг вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Загальний збір та тренування півдня - 26.04.2018р. Myroslav Игры в южном регионе 10 13.03.2024 01:13
10-11 лютого 2018р. тренування з TCCC Myroslav Игры в южном регионе 2 15.02.2018 18:43
13 серпня 2017р. Тренування сторони СНР Myroslav Игры в южном регионе 1 12.08.2017 01:36


Часовой пояс GMT +3, время: 11:12.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot