ARMS - мир военной симуляции
Вернуться   Официальный форум ARMS > Все что касается проекта > Игры > Игры в южном регионе
Регистрация Галерея Справка Пользователи Реестр Награды Календарь Чат Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны
Мини Чат
Комната: Главная комнатаПользователей: 1
Для использования чата необходимо зарегестрироватся.
Игры в южном регионе Объявление и обсуждение игр в Одесском, Крымском, Херсонском и близлежащих регионах
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.10.2018, 21:00   #41
=memph1s
AMRF Leutenant
 
Аватар для memph1s
 
Регистрация: 28.09.2016
Сообщений: 20
memph1s на пути к лучшему
memph1s вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.10.2018, 17:18   #42
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Гра вийшла супер. Дякую AMRF дякую ОСП. Про таке святкування Дня Захисника можна тільки мріяти))

По-перше дякую співорганізаорам:
Електрик, ти дуже круто справився зі своєю часткою організації. Євген - твоя скрупульозність, ґрунтованість та увага до найдрібніших деталей не перестає вражати! Моя повага та велика подяка від лиця всіх членів проекту A.R.M.S.

Білий, дякую за організацію транспорту та закупок для застілля. Ти як завжди поряд старий друже і час тільки доводить, що на тебе завжди можна покластися.

По-друге дякую учасникам, саме ви зробили гру один одному:
Дякую учасникам проекту з інших регіонів. Шкода що загальнопроектні ігри не кожні вихідні)) з вами поряд та проти вас дуже цікаво грати))

Дякую одеситам учасникам гри особливо за те, що багато з вас, так як і я, живе цим проектом чи починає їм жити. Дуже рад бачити нових членів проекту. Всі разом, колись ми перетравимо більшу частину одеського пєдулова, і буде один великий A.R.M.S. ))))

Дякую Мефісу за командування AMRF та за те що зібрав всіх докупи))

Дякую Гоші за професіоналізм проявлений на грі.

Вітаю Моцарта з тим, що він став членом СК "Тінь", це дуже крутий початок в страйкболі.

Вітаю Ковальскі та Кардана з вдалою першою грою.
Ковальські ти виграв парі. :hello:

P.s.
трохи згодом скину світлини та ще щось накидаю.. забагато емоцій зараз.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.10.2018, 18:40   #43
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
https://drive.google.com/open?id=1Aw...sZLE1ZLH8Qw4x2

Трохи світлин, те що присилали після гри і те що знімав я.
є і підготовка до гри і до роз'їзду учасників з мертвяка.

P.S.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG-20181015-WA0011.jpg
Просмотров: 524
Размер:	104.7 Кб
ID:	6002  

Последний раз редактировалось Myroslav, 03.04.2019 в 17:03.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.10.2018, 20:17   #44
Electric
Рядовий ЮРА/СНР
 
Аватар для Electric
 
Регистрация: 15.10.2018
Сообщений: 26
Electric на пути к лучшему
А вот так выглядел посол
Electric вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.10.2018, 23:20   #45
13й
Рядовой ARMS
2-е відділення
 
Регистрация: 18.06.2017
Сообщений: 21
13й на пути к лучшему
Игра была крутейшая!

АРМС в Одессе он какой-то другой, чем в Киеве. Это не было на пределе физических возможностей, но после прохождения населенных пунктов и до прибытия в окрестности посольства это было на пределе мотивации. Хорошо, что пейзажи красивые, наверное, именно сейчас -- самые красивые за весь год, хоть киевляне в первую очередь думают об Одессе, как о городе летнем. Короче, это были сутки хорошего роста над собой.

Спасибо Мирославу за то, что в Одессе есть такой АРМС и за эту игру! Рад знакомству!

Спасибо Электрику за подготовку, за заботу и за лишний час сна киевлянам, только это дало возможность успеть к жене на День Рождения и доехать в Киев за... ну да не то уже время, чтобы хвастаться правопорушеннями, короче, за то, что руль из рук не выпадал)

Спасибо Мемфису и всей команде за крутую игру! А на финальную стычку в поле было просто приятно смотреть, красиво, черт побери!

Всей противоположной стороне спасибо за соперничество и участие, вы достойные соперники!
13й вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.10.2018, 10:01   #46
Electric
Рядовий ЮРА/СНР
 
Аватар для Electric
 
Регистрация: 15.10.2018
Сообщений: 26
Electric на пути к лучшему
Отоспавшись, прийдя в себя и переосмыслив весь прошедший процесс делаю для себя некоторые выводы:
1. На психологическом уровне это была, наверно, самая тяжёлая игра в плане подготовки. И дело даже не количестве мат.базы (дело уже привычное), и не в составлении логичного, пошагового сценария в формате "если не так, то что потом", а в отсутствии нормального опыта. Я, конечно, имел представление о проекте АРМС, был даже на тренировках команды "Гвардия"и один раз был в рейде.... но было это 5-6 лет тому назад. И постоянно преследовала мысль: "Лишь бы не накосячить".
Надеюсь не накосячил.
2. Не всё запланированное получилось сделать. Наличие дневального на основном входе оказалось не реализованным. Решение командующего стороной лишило игроков этой антуражной мелочи. Хотя в условиях нехватки личного состава при сооружении защитных коммуникаций, это решение было более, чем правильным. Да и со связью со второй базой тоже не срослось. Решение держать ЦРУшников как резерв быстрого реагирования на второй локации было анулировано в пользу укрепления обороноспособности посольства. Да и идея маскарада оказалась не востребованной.
3. Прошу прощения у представителей АМРФ, за постоянный движ и попытки отвлечь на попи...говорить. Я знаю, что отвлекал Вас, но выбора у меня не было. в виду личных нюансов я вынужден был идти на эти шаги, ибо на поверхность Вы меня не выпускали.
4. Очень сильно переживал за процесс эвакуации. боялся подвести, т.к. моя личная подготовка была хуже Вашей. Стыдно было бы если бы стал тормозящим баластом. Благо, таковым не стал. Хотя "Черное пятно" явно не играло плюсом в Вашу сторону.
5. Пару раз чуть не спалил количественный и качественный состав условного противника, а так же места высадки как десанта, так и местных повстанческих сил. благо вовремя "спохватился и заткнулся".
А так, как по мне, всё прошло достойно.
P.S. Огромная благодарность всем, кто помог с разгрузкой, монтажом, сбором, демонтажом и погрузкой всего моего барахла.
Electric вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.10.2018, 01:49   #47
Росомаха
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Росомаха
 
Регистрация: 09.08.2008
Сообщений: 267
Росомаха на пути к лучшему
Получено наград:
За безупречную службу (2-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. Ветеран ОА (3-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее года. За безупречную службу (3-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее полу года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. 
Всего наград: 3
Вдруге на одеській грі і вдруге після неї думки "от капєц як добре, шо поїхав")
Ще на жодній грі я не робив стільки фото. Ну бо з такими краєвидами їх не можна не зробити) Та й треба ж було накидати фоток тим жуйчикам, які так і лишились в Києві, щоб вони собі лікті покусали)

Відсутність довгих ігор з середини літа далася взнаки. Рельєф біля лиману ще накинув. Але перетерпів.
Треба менше з собою тягати зайвого, бо все як плюшкін))
Початок гри з висадкою і орієнтуванням був приємно незвичайним. Прямо як на екзамені в 2013му, але тоді не в усіх був смартфон з андроїдом і висаджували всіх по одному і кожен був сам за себе)
Розвідка загальної групи - наче на енерджайзерах. Бо я хз, як інакше можна стільки бігати попереду і вести групу))
Порадувала взаємодія в групі. Хтось один одного бачили вперше, а затримок майже не було
Хованки від некомбатантів теж додають свою родзинку, як завжди :grin:

Ну і мабуть вперше я не пожалкував, що потрапив на мертвяк раніше за інших. Бо з такою компанією, яка там зібралась - то капець

Афтепаті - окрема стаття. Тільки заради неї вже треба було їхати. Бо дружній натовп зі своїм гумором та згадками минулих ігор все ж ще одна особливість АРМС, на звичайних пєдуловах такого нема, "у нс тт осбя атмсфра"))
А ще й плов від Мирослава та печена з салом картопля від Білого і Топаза.
Коротше... Починаю рахувати дні до наступної одеської гри

Всім учасникам подяка, що ви є і не полінились приїхати та взяти участь.

І звісно ж подяка Електрику за реалізм. Шо він там в катакомбах і на базі цру наробив... Та там жити можна за таких умов
Ну і всім іншим оргам, за те що витратили сили і час на підготовку всього цього сценарію і дійства!
__________________
-Ты откуда?
-Я из группы "Ча..."
-А, из группы "Чарли"?!
-Не перебивай! Из группы "Чак Норрис".
Росомаха вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.10.2018, 03:40   #48
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
Вітаю усіх. Усім велика подяка за гру!!!

Невеликий відгук від гранатометника.
Готування до гри.
Часу на готування не завжди вистачало, як того мені хотілося.
На гру приготував в шестиствольний гранатомет 50 звичайних гранат та 5 димних. Також багато часу витратив на створення ракет, котрі летять на відстань 200м в реактивні «міномети». Готував 16 ракет. На створення мега крутих ракет вже не було часу, тому робив що міг. Трохи фоток покажу цього процесу )))))













Виїзд жали на гру в п’ятницю прямо з роботи. Тому процес готування в мене продовжувався о другій годині ночі, коли вже приїхали на полігон. Останні 30 гранат заправляв «вишибним» прямо на місці. Навкруги стало сиро, тому «вишибний» котрий засипав на дно гранат, теж трошки відсирів і в подальшому із-за цього ці гранати відмовлялись летіти за 50м…………

Вранці реактивні «міномети», ракети, та «цинки» з патронами сховали в катакомбах. Зробили так званий «схрон»

Виїзд

Через короткий проміжок часу усіх повстанців посадили в автобус. В автобусі ми усі одягли пов’язки на очі, щоб ніхто з нас не знав де нас десантують.

Мене та Усатого висадили на краю дороги. Автобус поїхав. Чую що позаду проїжджають машини. Уявляю як водії дивились на це – сидять спиною к дорозі чоловіки в військовій формі, з пов’язками на очах…………… )))))))))))))))

Через хвилину пригнули в кущі. Там зорієнтувались де ми. А саме знаходились ми десь між селом Іллинка та Нова Ковалівка http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=46...2196&z=18&m=bs Дали координати Мирославу та вирушили на точку збору.

Рейд та зустріч

Точка збора – це любе місце біля опори ЛЄП http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=46...7051&z=16&m=bs. Потихеньку топали з Усатим вздовж лиману да так, щоб в ніякому разі нас не побачили місцеві.

Вид навкруги неймовірний



https://youtu.be/0DcX80Ln2rY

Дотопали до місця збору першими. Стали чекати інших.
Зібрались в цьому місті всі наші сили, точніше вся наша сторона, а це аж 14 чоловік. Вислухали завдання від головного та вирушили знову в рейд, во славу Аллаха.

Рейд

Поки рухались – ми декілька разів «спалились» (нас побачили місцеві). Довелось по правилам іншій стороні передавати координати де нас побачили.

У нас було дві цілі – це посольство США та база ЦРУ. Поки до них рухались, на всяк випадок прочесали неподалеку від них окопи. В окопах нікого не знайшли. Тому позалишали тут свої речі, котрі для штурму не потрібні, залишили охороняти їх двох бійців, а самі рушили на штурм посольства. Поки йшли до посольства, також наша розвідка виявила базу ЦРУ.

Перший бій

Рухаємось брати посольство США (це катакомби). Як раз почало сідати сонце.
Підходимо. ……………. Починаємо усе штурмувати, обстрілювати. Я пускаю в усі кущі пачки гранат на всяк випадок………… запускаємо дими………… а нікого нема. Шо за дурниця, де невірні?!

Трошки дим розвіявся і розвідка пішла перевіряти посольство. Двоє не повернулось звідти – вони відправились к Аллаху. Стало зрозуміло, що там ворог замурувався дуже гарно. Без гранат буде важко брати. А гранати то в катакомбах не можна використовувати………….

Мирослав - дай Аллах тебе долгих лет жизни- дає приказ двом бійцям, що якщо хтось вийде з посольства – усіх стратити. Самі ж швиденько пішли штурмувати базу ЦРУ. По дорозі до ЦРУ теж все навкруги бомбив з шестіствола на всякий пожежний. Почав обстріл бази ЦРУ. Відповіді нема. Заходимо на висотку обережно. Перевіряємо все навкруги.

Знову нікого – да якого ж х@ра?!. Обшукали усю базу зверху. Відчинили ящик і т.д. Нічого цінного та цікавого.

Перші думки були в нас, що ми запізнились і Шайтана-посла вже евакуювали, залишивши посольство охороняти невелику кількість бійців. Потім думали, що в посольстві сидить уся сторона ворога………….

Поки сиділи на базі ЦРУ – чуємо вдалі вибухи. Наших хлопців хтось почав закидати гранатами. Бігом полетіли назад.

Починаємо зачищати висотку над входом до посольства. Вступили в бій. Навкруги настала вже темрява ………….
В пилу бою та темряві не побачив сміття всередині стволів свого гранатомета, тому гранати почав запихати швидко прямо на залишки від оплавленого скотча………. Скотч попав на свічки накалювання із-за чого в мене в строю залишився 1 ствол з шести……… Блін.

Бій потух. Через невеликий проміжок часу нам вдарили в тил. Мирослав почав кричати: «Шустрік, обстріляй все на х@й тут!!!» А в мене то 1 ствол залишився ………. Почав бомбити з одного ствола.

В нас знову втрати.

Відступаємо

Вирішуємо маленькими групами відступити. Четверо з нас проходить до обриву. А там до землі метра 3,5. Перші два хлопці нормально зістрибнули. Переді мною хлопець навернувся, хоча його і притримували. Далі я так само навернувся, коли спускався…… усе норм. Побігли далі.

Бігу останнім. Бачу що в основному вході в посольство засвітились ліхтарі бігло (такі ліхтарі ставлять зазвичай на автомати) Ай думаю – Шайтан……... Довбанув туди гранатою на бігу. Бачу що граната гарно туди лягла. Бахнула – начебто перестали там ліхтарями світити. Хтось навздогін мені пустив теж гранату з подствола, з іншої сторони катакомб.
Граната не долетіла, бо ми далеко вже відбігли………….
До речі – по полю навкруги катакомб красиво розставили ліхтарики на сонячних батареях. Як раз із-за них нас-повстанців бачили, і те як ми відступаємо.

Зібрались усі залишки повстанців біля наших речей в окопах. Виявилось що втратили ми 7 бійців (з них два кулеметника) з 14. Штурмувати посольство без гранат – це самогубство (а гранати всередині катакомб не можна використовувати, бо завалить усіх по справжньому) Йти до схрону з мінометами – теж не дуже гарна ідея, бо вони в катакомбах, а там ворога набагато більше ніж нас……….

Вирішили залишками сил йти до аеропорту, щоб не дати улетіти Шайтану-послу і всій стороні США………… От в цій місії як раз би мої чудові ракети з схрону ну дуже б нам допомогли, бо підствол стріляє в середньому на 70м, а ці ракети 200м (якщо пускати під 45градусів). Як же в мене все тоді у нутрі свербіло від того, що не зможемо в чистому полі усіх красиво розстріляти, плюс від того, що мене підвів гранатомет, котрий відремонтувати зможу нормально тільки вже вдома. Але на все воля Аллаха.
Двинулись шукати аеропорт вночі.

Йдемо.

Гоша живий

Навкруги краса. Чумацький шлях на небі видно дуже гарно. В місті такого не побачиш. Останній раз я так само бачив гарно Чумацький шлях аж в 2011 році, в горах на зимньому рейді ……….. Приходить по рації повідомлення, що - Альхамдулиллах Хвала Аллаху господу миров милостивому милосердному - Гоша жив! Виходе з оточення. Блін це дуже гарна новина ))))))

Шастання вночі

Дочекались Гошу і щасливі потопали через поля. Поки рухались по полям – довелось багато разів готуватись до бою по захвату машини ворога………. А потім виявлялось що це не ворог, а місцеві мисливці шастають по полям, да і просто місцеві чомусь теж вночі ганяли по полям. Це реально напружувало постійно бігати туди сюди, ховатись.

Вирішили дійти до посадки і там заночувати. Я впав на траву спати майже по спартанськи. Без карімата та спальника.))))))
Рюкзак свій повністю розібрав і використав його замість карімата. Дощечку, котра тримала форму рюкзака, – підклав під зад. Арафатку свою використав як ковдру – накрився нею. І ще зверху накрився плащ накідкой від дощу. Вийшло біль менш нормально. Не було авжеж дуже тепло, але й не так, щоб сильно холодно. Головне що поспав і о шостій ранку з новими силами прокинувся. Нажаль вранці нас було вже не 8, а 7 бійців, бо один повстанець не зміг далі грати.

Останній бій

Зібрались – знову патрулювання місцевості.
Візуальний контакт з ворогом.
Повертаємось в посадку. Невірні з двох сторін обходять посадку і починають обстріл. Я відповідаю гранатами. Нажаль гранати не летять дуже далеко, бо вишибний сирий, із-за того, що тоді вночі в вологості його заправлял………. Усатого вбило гранатою. Перестрілка. Я пускаю 2 димові гранати……….
Нас залишилось четверо.
Бачемо головного Шайтана - посла.
Вибігаємо на перехват посла залишками сил, а це Мирослав, я і ще 2 повстанця. За нами слідом біжить ворог. В полі на бігу продовжуємо бій. Я одстріляв вже всі гранати з останнього робочого ствола. Залишилось 3 димні гранати. Запускаю їх ……… і тільки пускаю останню гранату – отримаю поранення в ногу, потім в іншу …….. Все – полетів я до Аллаха в рай . Біля мене пали і мої побратими во ім’я Аллаха. Останнім пав наш командир.

Кінець

Далі спілкування і т.д. було

Ну шо можна написати тим хто був відсутній - заздріть та плачте, що не були на такому заході До наступної зустрічі.

Пи.си.
Маю надію наступного разу зможемо використати мої ракети в грі
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.10.2018, 16:55   #49
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
Joe питає про фото і відео

Тут альбомчик від Мирослава https://drive.google.com/drive/folde...sZLE1ZLH8Qw4x2

А ось тут альбом від Росомахи https://drive.google.com/drive/folde...iU-Y-YBw-KywjS

В цих альбомах і відео є

Багато відгуків по грі на Одеському форумі http://airsoft.od.ua/index.php/airso...21140&start=90
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.02.2019, 17:29   #50
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Шеврони гри нарешті зробили. Пишить кому куди висилати.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG-20190207-WA0041.jpeg
Просмотров: 479
Размер:	1.05 Мб
ID:	5998  
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Загальний збір та тренування півдня - 26.04.2018р. Myroslav Игры в южном регионе 10 13.03.2024 01:13
червень 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 8 08.07.2018 20:26
12 травня 2018р. практичне тренування Myroslav Игры в южном регионе 6 15.05.2018 18:00
10-11 лютого 2018р. тренування з TCCC Myroslav Игры в южном регионе 2 15.02.2018 18:43


Часовой пояс GMT +3, время: 22:31.
vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot