Показать сообщение отдельно
Старый 20.06.2017, 11:08   #4
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Результати аналізу після тренувань, в пункті - стройовий огляд. (Це не план дій на гру, та не частина брифінгу - тому це не є таємно)

Стройовий огляд нашої сторони показав достойний рівень мат. бази в кожного бійця. Опублікувати список спорядження який би я хотів щоб ви хлопці мали, мене також подубив не тільки стройовий огляд та його аналіз, а і постійні питання
про те, що треба дати пораду, що взяти на гру, що є рекомендовано, що обов'язково.
Кожен знає недоліки які в нього були, і які я просив усунути (це не значить, що це ґеть треба! Вот зараз! Зробити!! - відриваючи гроші від сім'ї - ні!! Ні в якому разі).
Це означає, що для планування успішних операцій - нам треба мати деяку стандартизацію, щоб кожний командир, навіть коли командирів не залишалось, кожен боєць який стане командиром - міг розуміти що є в нього підрозділі, та на що він може розраховувати при плануванні плану дій. Приклад - всі тут біли в рейдах, і всі розуміють, що кількість води на одну людину в групі, дуже впливає на
її боєздатність, та час яка група зможе діяти автономно. Подолайте недоліки поступово - але зробіть це.

Окрема прохання, в вільний час, на кожному тренуванні тестіть ваші міхани, особливо свіже куплені, з усіма бійцями підрозділу - їх сумісність це життєздатність підрозділу.


Спорядження яке добре було б мати на кожному заході де приймає учать наша сторона, навіть на тренуванні, для того щоб привчитись це носити та цим користуватись:

1. Форма - поки не регламентується, і буде регламентуватися якщо таке рішення підтримають 70% "польових командирів" Півдня.
2. Військові черевики.
3. Привід з т-подібним роз'ємом на акум
4. 4 міхани, сумісні з відповідними калібрами. (мінімум 4)
5. 4 гранати, 1 димова граната.
6. Розвантажувальний жилет.
7. Лопатка. (той хто знає що таке справжні бойові дії розуміє наскільки це важливий предмет)
8. Фляга або кемелбек.
9. Захист від дощу ( рекомендується колір - олива).
10. Компас. (це АРМС - думаю питання зайві)
11. Рація програмована на частоту в FRS діапазоні, з гарнітурою.
12. Олівець, ручка або маркер + блокнот або пару листів для записів (цей пункт мати всім, а то навіть на тренуванні іноді бійці забували завдання)) )
13. Індивідуальна аптечка (кожен знає що йому потрібно, але в зимовий період всім мати гігієнічну помаду, - коли тріскаються губи, думаєш тільки про це, все більш ні про що)
14. Ліхтар з червоним світлофільтром (для тих хто спитає навіщо - червоне світло не так видно на відстані) з можливістю режиму стробоскопа червоним кольором або в разі відсутності даного режиму, додатково червоний проблисковий ліхтар. (проблисковий ліхтар це правила)
15. Ліхтар тактичний, потужністю не менше 250 люмен з кріпленням на привід.
16. Годинник (щоб розуміли яка фаза завдання зараз іде, для планування і т.і.)

Додатковий комплект спорядження
Він може знадобиться на деяких "специфічних іграх" як наприклад зараз буде в Києві чи на нашій грі в липні, де можуть бути задіяні підземні захисні споруди.

1. Ємкість для води не менше 3 л.
2. Мотузка 7 мм хв 10 м.
3. Ніж армійський, ложка / вилка, ніж складаний універсальний.
4. Сухий спирт (горілка) і запальничка / сірники.
5. Каремат.
6. Спальний мішок.
7. Казанок для прийому їжі.
8. Каска.

рекомендується:
1. Два комплекти форми або другий комплект теплого одягу, змінна пара шкарпеток.
2. Рюкзак обсягом не менше 10 літрів.
3. Рукавички армійські (тактика показала що руки можна попсувати і потім думаєш тільки про біль, а не про виконання завдання)
4. Гідромешок
5. Свічки

Чому саме такий список - можу розповісти по пунктах індивідуально, якщо я щось важливе не вказав, прошу напишіть, обговоремо - додамо.

P.s.
Аналіз продовжується, слідкуйте за темою.
Після тренування буде об'явлено про брифінг сторони перед грою в липні, всім бути.
Скоріш за все це буде Юніт, думаю Арн традиційно не відмовить нам в приміщенні.
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием