Показать сообщение отдельно
Старый 17.05.2018, 11:09   #77
Шустрик
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Шустрик
 
Регистрация: 29.12.2013
Адрес: Київ, Харків
Сообщений: 72
Шустрик на пути к лучшему
Цитата:
Сообщение от Myroslav Посмотреть сообщение
Старий... а як це АРМС без тренувань?
Скажу як є. Фізична форма в мене норм. Кожен день ганяю на велосипеді на роботу 20км в одну сторону і стільки ж в іншу навіть зимой. Колись займався гімнастикой та альпінізмом, тому досі ходжу на турнічок покрутитись...... тобто фізични військові нормативи без проблем здам........і тому мені вистачає сил тягати на собі гранатомет вагою майже 10 кг та ще боекомплект до нього з вагою 5-10кг, як в реалі.
Розумію що треба отпрацьовувати слаженість работи групи і т.д. Но честно, якщо я це буду робити, то в мене тупо не залишиться часу на створення гранат для гри, розтяжек, фугасів і т.д. Щоб в тому році приїхати в Одесу на гру - я два тижні опісля работи, та на вихідних,- вирізав з картону та клеїв гранати....... і цей, деяки люди скажуть - та що там клеїти....... ні -я педантична людна. Якщо щось роблю, то треба зробити так, щоб душа раділа, а не тяп ляп і думати на грі потім - спрацює чи ні......... А грати без бабахів для гри - це для мене моральна смерть. Я та airsoft вибухи - це неотьємлена частина.
Шустрик вне форума   Ответить с цитированием