Показать сообщение отдельно
Старый 07.06.2018, 07:11   #3
*Myroslav
Ст. лейтенант ЮРА/СНР
1-й взвод
 
Аватар для Myroslav
 
Регистрация: 30.04.2011
Сообщений: 674
Myroslav на пути к лучшему
изображений: 31
Фото від Катерини:
https://drive.google.com/drive/folde...urC9VjDqjoIKUP


Чесно кажучи готувати та проводити захід для самого дорогого що в нас є - наших дітей та дружин, морально нереально виснажливіше ніж зробити щорічну всеУкраїнську гру проекту A.R.M.S.. чи навіть три гри підряд! Посилювало мою тривогу усвідомлення того, скільки рочків Даоса та Ніпа хлопцям! Це був перший захід на який я десь років за 5ть з тривогою взяв з собою нашатир, води як на пів Китаю, медикаментів як на фронт і т.і. Постійно хвилювався: як вибрати маршрут щоб і в тіні, і щоб він був мальовничий та історично цікавий, щоб поряд була дорога на випадок якщо хтось далі не зможе йти (натре ноженята, перевтомиться та т.і.) і потрібна буде евакуація транспортом, навіть яку зброю і який бк взяти на випадок якихсь алабаїв (як вже було з нами біля Ковальовки) чи іншої небезпеки нашим родинам в степу, да і просто тисячі думок як зацікавити дітей та дружин щоб все це було не навантаження з елементами партизанського загону, а було цікаво та пізнавально. Але воно того вартує! Кожна мить проведена в степу з нашими близькими того вартує. Задоволені оченята біля багаття в біваці вартують всіх підготувань, всіх переживань - взагалі вони вартують всього.

Дякую всім хто допомагав в організації, хто розділив мої хвилювання, хто довірив своє найцінніше.

- Окремо дякую Білому - він як вірний друг взяв на себе частину закупок провізії та підготував (прибрав десь пів центнери сміття) місце бівака для наших родин поки ми були на рейді. Бро, твій маринад курки в меді неперевершений. А ще на Білому була наша страховка на випадок евакуації, бо я забув в холодильнику м'ясо і моя дружина замість того щоб нас, похідну групу, страхувати на авто, як було за планом, їздила в місто за м'ясом ))
- Дякую своїй дружині, за те що постійно допомагала в усьому, і навіть під час заходу замість відпочинку: то ганяла за м'ясом, то в магазин, кохана дякую долі що ми поряд.
- Дякую дружині Арчера Ользі, вона постійно організовувала роботу по кухні. Готувати плов набагато легше коли всі інгредієнти вже нарізали, підготували та т.і.
- Дякую Катерині за фото-звіт, Ви ще раз підтвердили свою майстерність та самовідданість - дуже якісним виконанням своєї частини плану нашого заходу. Думаю всі учасники походу багато разів передивились світлини зроблені Вами, з 100 відсотковою впевненість хочу сказати, що Ваш батько може пишатися Вами. А ще, я казав біля багаття що Ви когось мені нагадуєте - пригадав передивляючись світлини - Сансу Старк! Ось кого.
- Дякую СК "Тінь" за організацію екскурсії в катакомби, для дітей це було дуже цікаво, більшість з них перший раз там побували. Але відповідь від дітей на це прийшла зранку!! Підбігає моя донька, і каже: "Мирослав, можна ми в катакомби підемо?" кажу заблукаєте без нас; каже: "Ні ! Лисий дядя (поправляється) Тапаз, тобі крапочки показував на стінах як іти, я чула - ми не заблукаємо" )))) От спостережливі))) До речі, ще вам хлопці респект, що не гаяли час, а при першій нагоді пішли повторювати орієнтування по зіркам. Це перемкнуло нашу увагу на Всесвіт. Чумацький шлях того дня був неповторний, чи просто давно не вибирались в нічний степ. Жодних перешкод в атмосфері, дітям сподобалась - і Кассиопея і Велика Ведмедиця і т.і.

Впевнений, в нас все вийшло, бо діти не хотіли роз'їжджатись! І з ранку ще були такі активні, що прийшлось їх поводити по косі. А після цього ще Арчер та Богдан їх дуже зацікавили..
Впевнений, подібні заходи, ще сильніше зґуртую членів нашого проекту. І що таке A.R.M.S. спільнота пізнали не тільки нові члени проекту, а і наші сім'ї.
Впевнений, треба проводити такі заходи не тільки всередині своєї аірсофт спільноти, а і треба проводити для всього Одеського стайку, це нас консолідує і як наслідок зробе нас сильнішими.
Впевнений, треба восени повторити захід. Але трохи збільшити маршрут. Так що - до зустрічі друзі.

Видохнув нарешті)))
Myroslav вне форума   Ответить с цитированием