Показать сообщение отдельно
Старый 14.11.2020, 02:08   #18
Росомаха
Єфрейтор ARMS
1-е відділення
 
Аватар для Росомаха
 
Регистрация: 09.08.2008
Сообщений: 267
Росомаха на пути к лучшему
Получено наград:
За безупречную службу (2-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. Ветеран ОА (3-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее года. За безупречную службу (3-я степень): Выдается бойцам ОА, прослужившим не менее полу года и не имеющим взысканий за посещения, невыполнение приказов и др. 
Всего наград: 3
Що ж... В двох словах, такого ще не було...))
А тепер розгорнутіше)

За всі ігри проекту з 2008го року було все. І спека влітку з 15+ км розвідки без води, і дубарь взимку, і вдень дощ та ледве плюс а вночі сніг та норм мінус в кінці зими.
Але от дощ, постійно, з трьома перервами на 5-10 хвилин - ніт)

Вранці на початку ледве накрапало. Ну, мож ще пройде стороною. Не пройшло) За кілька годин почалось, від моросі до норм дощу, хвилями.

У нашої групи (Воробей, Росомаха, Дітріх, Біт, Шустрік, Незнайка) завданням було шукати джерела радіації за їх слідом. Площа сліду - 6 лісових квадратів, 2х1.5км площі. Нас перекинули на середину пошукової лінії, тож так і рухались. Кілька годин йшли паралельно зі слідом, перевіряючи молодняки, дороги, пагорби, низини. Цікавою новацією був наш MAD, Мобільний Автономний Дядько - Біт на моноколесі))) Така собі розвідка, котра раптом що, могла швиденько звалити від контакту) Всю дорогу кружляв навколо нас)

Стемнішало. За годину дійшли до чергового фронту радіаційного сліду. Зустрілись з мобільною групою Одеси та рештою. Як потім виявилось, такою купою зібрались дарма, бо нас бачив супротивник і якби не пріоритетне завдання, то могли б нас суттєво кусьнути)

Після наради та короткого перепочинку вирішили і далі маневрувати по сліду. І підготували план "Б").
Воробей передав мені командування Альфою, бо змушений був поїхати. Браво сповістили, що за 2 години мають зніматись. Ну, ок.
Пройшли ще 1км лісового квадрату. Стали на перехресті. Відправив Біта по дорозі в одну сторону, Дітріха та Незнайку в протилежну
Помітив, що перчі та панаму викручую вже втретє...)
Хлопці повернулись. Тепер я та Біт вирушили на патрулювання. Іду і думаю: "та біс з ними. нарвусь на когось, то або розкрию і звалю, або спробую забрати чим більш і піду грітись на мертв'як")
В обидві сторони тиша.
Надійшла інфа про зміщення сліду на +1 квадрат до заводу. Гаразд. Знімаємось і йдемо туди ж. Викликати Браво не вийшло. Ще й буханка поїхала евакуювати бійця. От жеж... Біт поїхав в сторону Браво для встановлення зв'язку.
Пройшли 0.5км до наступного перехрестя. Відправив Дітріха та Шустріка на праву дорогу в патруль. Викрутив панаму та перчі вчетверте, заточив енергогель. Патруль згодом повернувся. Вже підзамахались. Сіли компактно, але недалеко від дороги. Я спиною до лівої дороги перехрестя в 2й лінії дерев, Дітріх навпроти в 2х метрах дивиться на перехрестя. Незнайка правіше в 4х метрах, Шустрік лівіше мене ближче до дороги.
Пройшло хвилин 10.
Раптом Дітріх: "рух на дорозі".
Я: "шта?"
Дітріх: "рух. на. дорозі."
Розумію, що в тому напрямку може буди наше Браво. Та це ж мабуть і вони. Стапе! Але ж вони не попереджали нас. А там Сомбер. А він би 300% попередив, якби йшов до нас. Хм... Нєстиковочка...) Паралельно бачу, як на перехрестя вийшло і завернуло вліво 2 постаті.
Зараз перевіримо) Витягую руки з-під пончо до зброї і кричу постатям: "ей, хлопці! ану скажіть пароль!". Тиша.
Підіймаю зброю, прицілююсь. Кричу кодове слово. Тиша.
"Хлопці! Пароль скажіть жеж!". Кажу кодове слово вдруге. Бачу, що хлопці ннуууу взагалі дупля не відбивають, що відповісти і вже спіткнулись, щоб грохнутись на ізмєну)
Затискаю трігер... І яаааак почалось...)
Якимось макаром мабуть втрьох зафігачили по одному челу. Другий побіг далі і лівіше. Намагаюсь відправити за ним чергу, але приїхали. Після першої довгої черги Арктурус перестав стріляти.
Блет! Шо робити? Глоком та гумовим ножиком багато не нарішати, бо я ж не Біт) Агов! В мене ж Кастєт є! Свіженький, спецом перед грою пригнав.
Ну нас хоч почують по його вибухах.
За цей час Дітріха поклали. Передаю по рації, що у нас контакт на останньому перехресті. Браво або Біт мають почути.
Випускаю постріл за першим втікуном.
Починаються черги з протилежного боку.
Шустрік встигає випустити 1 барабан зарядів. Під час перезарядки його теж поклали. Запускаю ще 2 постріли на звук черг. Ще 4й постріл прокєкав і не вибухнув. Перезаряджаю 5й і мені прилітає з довгої черги. Яка також зносить і Незнайку, як потім виявилось.
Загалом фініш не дивний, бо нас 4 без пнв, а група на нас вийшла 12 з кількома пнв, тож навряд ми змогли б втікти.

Червоні маяки увімкнули зарано, провтик. Вийшли на дорогу. Підійшло ще 2 людини з маяками, дивлюсь і не впізнаю. Не місцеві?)) Таки так і є, Одеса.

Ну і потопали до мертв'яка. Дорогою всі крім Дітріха майже пірнули в калюжі, бо дороги вже норм намочило)
Дійшли. І от давно я так не радів гарячій каші та чаю.

Резалт.
Одну з двох груп таки розкрили. Хоч і ціною життя своєї групи. Поломка буханки в калюжі перед нашим контактом і відсутність групи швидкого реагування. Ну штош... Буває, прикре співпадіння.

На 4у гру AR Арктурус витримав 10 годин дощу, але кастомний трігер нає... Також кастомний цинкосплавний відсікач ймовірно одночасно з ним злизався. Тож тепер маю замовний новий cnc трігер і лише кулеметний режим стрільби)
Взуття та снаряга висохали 3 дні.
Британським гортексом ну дууууже здивований. Він настільки класно працює, що одягнуте поверх нього пончо вже після першого разу було зсередини таке ж мокре, як зовні. А під гортексом все збс)
Шкарпетки Дексшел 7 років чекали свого часу і відпрацювали на 100%)) Бо Ніквакс з берців зтерся відразу після проходу по високій траві і ближче до контакту вже починалось чвакання.
Кастєт - дуже окнорм.
О 12й ночі псіханув і жахнув від мертв'яка до парковки за речами і назад. Тож +9км під дощем і по слизькій дорозі)

Велика подяка всім одеситам за те, що не забили та приїхали! І не важливо, за яку сторону)
Велика подяка решті всім, що не злякались погоди і все одно брали участь! От реально, тепер майже будь-який дощ - то фігня))
Велика подяка організаторам від обох сторін та всіх міст! Ви робите чудові ігри, як завжди)
__________________
-Ты откуда?
-Я из группы "Ча..."
-А, из группы "Чарли"?!
-Не перебивай! Из группы "Чак Норрис".
Росомаха вне форума   Ответить с цитированием