Показать сообщение отдельно
Старый 29.10.2009, 01:12   #52
Vortex
Дух бесплотный
 
Аватар для Vortex
 
Регистрация: 15.03.2009
Адрес: Київ
Сообщений: 70
Vortex пока неопределено
Получено наград:
Ветеран ОА (3-я степень): Выдается бойцам основного состава, сержантам и офицерам ОА, прослужившим не менее года. 
Всего наград: 1
Цитата:
и, на мой взгляд, твой рассказ о том, что "не чувствую ног, надо с собой что-то сделать, а то нафига я такой нужен", не более чем громкие слова..
Я не кажу голосних слів. Я описував, що було. В стані афекту і непомутненої роботи мізків у мене виникла дана думка. Окрас "героїчне" поставила ти. Для мене окрасу тут немає, бо я не спеціаліст з екстремології, а лише описав власний досвід поведінки організму і його психіки в кризових умовах. Це просто цікава специфіка роботи розуму над цінностями звичайної людини в кризових обставинах.

Організм не завжди ставить на перше місце "виживання". Нами керують не лише інстинкти.

Цитата:
Ты написал, что завести еще одного ребенка, это ЛУЧШЕ ("краще", якщо цитувати тебе), чем дарить радость тому, кого ты любишь
можливо ти неправильно мене зрозуміла. якщо цитувати мене, то я сказав, що краще дві дитини, одна з яких інвалід, аніж лише одна дитина інвалід.

якщо б дитина не була інвалідом, а батько заради неї робив такі ж чудеса, я б так само сказав "як шкода, що у мужика дитина лише одна".

Цитата:
поведу знакомиться с людьми, которые на себе ощутили, что такое ЛУЧШЕ
у мене друзі самі організували благодійний музичний концерт, де будуть збиратись гроші на дитячий інтернат. я їм допоміг з залученням музичних груп. про які моральні повчання йде мова, агов?

я за свої слова відповідаю.
__________________
Все будет хорошо, в крайнем случае - нет

Последний раз редактировалось Vortex, 29.10.2009 в 02:39.
Vortex вне форума   Ответить с цитированием