Официальный форум ARMS

Официальный форум ARMS (https://arms-project.org.ua/forum/index.php)
-   Игры в южном регионе (https://arms-project.org.ua/forum/forumdisplay.php?f=136)
-   -   8-9 липня 2017р. Південна операція: «Повстання Реднеків» (https://arms-project.org.ua/forum/showthread.php?t=5445)

Myroslav 12.07.2017 09:50

Жужа дякую!!!!!:salute:

Myroslav 12.07.2017 10:28

Операція:«Повстання Реднеків» - AfterGame!!! в стилі Реднеків!!!
Хто не приїхав, кусайте лігті! Десь пропало фото з Топазом та Гошею

https://photos.google.com/share/AF1Q...JidG9WQmpzWGJR

Жужа, дякую за обробку фото!

Myroslav 12.07.2017 12:07

Вложений: 1
на виконання п. 3.6.4.
Хлопці, ось що в мене є з того що було розтрофеєно з мертвих, пишіть/телефонуйте забирайте.

Myroslav 14.07.2017 11:35

підведемо підсумки, власники знайшлись:

Коробочка із свічками - Tapaz (місто герой Одеса, команда "АРМАДА")

Міхани (умовний калібр 7.62*39, до речі рідкість для нашої сторони) - Мануна ( м. Подольськ, за радянської окупації м. Котовськ)

Блокнот з завданнями та радіочастотами сторони - Митарь (місто герой Київ)
На фото нема синього флісу, теж киянин Гудвін (хто не знає це відеомонтажна честь та совість проекту) заявив на нього права.

Набір шестигранників - UMK ( місто герой Одеса)

Окуляри ESS - Rexx (місто герой Одеса, команда Гвардія)

Червоний, проблисковий ліхтарики - здав Кузя він же Aor, в якого "трупа" натрофеєв не пам'ятає, каже після бою де Пітон та хлопці положили цілу групу СНР майже на вході в катакомби.

P.s. UMK в четверг, в Юніті брифінг нашої сторони, в 19:00 твоя річ буде в бармена.

GOODWIN-UA 14.07.2017 19:21

Парни, спасибо огромное! Это было прекрасно :) Впечатлений масса. Игровой Прадо это что-то! Я прям почувствовал себя мафиозой в кортеже наркокортеля, стал подумывать про золотой АК :D Спасибо ребятам из Метро 2033 - впечатлений от катакомб заглаза, антураж круть! Ну конечно же спасибо всем за боевку в катакомбах это я буду поимнить долго :D
Гоша, Тапаз, спасибо большое за гостинцы - мы были приятно удивлены! Простите что были не многословны - недоспали с дороги + игра. Мирослав! Тебе отдельное огромное спасибо за все и что носился с нами цілодобово, ждем в гости к нам!


Одесса, спасибо за теплый прием!!!

:salute:

Tapaz 14.07.2017 22:55

Цитата:

Сообщение от GOODWIN-UA (Сообщение 69677)
Парни, спасибо огромное! Это было прекрасно :) Впечатлений масса. Игровой Прадо это что-то! Я прям почувствовал себя мафиозой в кортеже наркокортеля, стал подумывать про золотой АК :D Спасибо ребятам из Метро 2033 - впечатлений от катакомб заглаза, антураж круть! Ну конечно же спасибо всем за боевку в катакомбах это я буду поимнить долго :D
Гоша, Тапаз, спасибо большое за гостинцы - мы были приятно удивлены! Простите что были не многословны - недоспали с дороги + игра. Мирослав! Тебе отдельное огромное спасибо за все и что носился с нами цілодобово, ждем в гости к нам!


Одесса, спасибо за теплый прием!!!

:salute:

Парни были рады знакомству, приезжайте ещё , будем рады видеть, жаль что не встретились с Суфиксом и его парнями на следующий день, но думаю что ещё встретимся :)

Gosha 14.07.2017 23:17

Было очень круто, присоединяюсь к словам Тапаза, ждем продолжения

Медведь 16.07.2017 17:35

Всім дякую за гру! Було дуже круто.
Покаталися на модному золотистому Прадо, погуляли по мальовничому полігону та добре постріляли в катакомбах)
Наступного разу будемо брати невеличку відпустку, бо перед грою майже не спали і після гри вже були стомлені. Хотілося залишитись і більше поспілкуватися з учасниками гри.
Дякую Мирославу, прийняв нас як рідних)
Мирослав молодець, підтримує і розвиває проект АРМС. Сценарій і локації на грі сподобались.
Хлопцям з Метро 2033 також дякую, гра в катакомбах була дуже не звична і цікава.
Гоша і Тапаз дякуємо за подарунок)

Будемо приїздити до вас ще і чекаємо вас у гості.

Медведь 16.07.2017 17:43

Вложений: 2
Вложение 5853

Вложение 5854

Myroslav 25.07.2017 15:11

Вложений: 1
Хлопці, Костя Хантер, нарешті!! "Зшив" пам'ятні шеврони цієї гри!
Шеврони в мене, на всіх учасників - всіх сторін , з запасом (шеврони в мультикамі :hello: ). Скидатись на них не треба, Хантер знижку зробив для нашого проекту та Білий знижку за дизпаливо. Короче в "тютелька в тютельку" вистачило. Зв'язуйтесь на форумі, тел, месенджерами - всім роздам чи перешлю (для тих хто не з Одеси пришлю НП, з вашими речами, які з вас зняли під час гри чи загубились в мене вдома)) ):salute::salute::salute:


Часовой пояс GMT +3, время: 21:43.

vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot