Официальный форум ARMS

Официальный форум ARMS (https://arms-project.org.ua/forum/index.php)
-   Игры в южном регионе (https://arms-project.org.ua/forum/forumdisplay.php?f=136)
-   -   8-9 липня 2017р. Південна операція: «Повстання Реднеків» (https://arms-project.org.ua/forum/showthread.php?t=5445)

dis 24.05.2017 16:13

Постараюсь поїхати, якщо так - то в машині в мене буде ще три місця.

Cis(Кис) 02.06.2017 22:38

Каратєлям поручают провести каратєльную миссию. Мама, неси чипсы и колу.

Myroslav 05.06.2017 10:46

1й пост оновив. Позначено червоним.
Додав евакуаційну мапу для розуміння системи.
Норм. роздруківку мапи, в якості, надам перед грою всім.:salute:

dis 07.06.2017 11:03

Цитата:

Сообщение от Myroslav (Сообщение 69273)
[color="Red"]
Норм. роздруківку мапи, в якості, надам перед грою всім.:salute:

крім амерів, сподіваюсь

Myroslav 03.07.2017 17:09

кому треба затоборитись в Одесі після гри?
декількоїх хлопців можу взяти до себе.

Myroslav 06.07.2017 11:23

Вже традиційно досягнута домовленість між сторонами, - якщо вас помітили місцеві, ваші координати передаються противнику, тобто така ж сама історія с транспортом, якщо ви їдете по дорозі, кожна зустрічна машина, люба людина на зупинці чи де-завгодно - це смс з координатами противнику.

По транспорту, якщо його помітили в БПЛА, та 15хв контролює противник, транспорт вважається знищеним! Якщо за ці 15 хв. транспорт сховається від спостереження, то 15 хв. скидаються. Та розпочинається заново тікі коли БПЛА знов спостерігає транспорт.

По трансферу, хлопці, я замовив автобус щоб він поразвозив людей з мертвяка на точки (які до речі теж буде знати тікі водій). Прошу мати від 40 до 60грн. на автобус, ціна не точна т.к. я не знаю кількість гравців з боку АМРФ і не хочу знати ціна не точна.)

Myroslav 06.07.2017 12:55

заїзд на мертвяк

До 08:30 на мертвяці буде АМРФ, Кияни там будуть з ночі, Одесити приїзжають як зазначить Пітон. Після того як Пітон відтелефонує мені що вони готові, АМРФ відходять метрів на 300 на північ від мертвяка та чекають автобус. Коли автобус розвезе АМРФ по точкам, повртається та розвозе СНР.

З 08:40 (поки розвозять АМРФ) на мертвяці СНР (чому так поздно? - бо тільки в 08:00 на ЖД підбираємо хлопців з нашої сторони з Дніпра та Подольська). СНР з Києва, на мертвяк заїжджають тільки по моїй команді, до цього часу переодягаються в будь-якій посадці за 500м. від мертвяка.

УВАГА!!! УВАГА!!! СНР з Одеси
Точка збору, щоб не зустрітися з АМРФ, 08:20 - не раніше Межлімання, за Латовкою, поворот на Гідропорт, місце де колись був блок-пост "Межлімання"

Myroslav 06.07.2017 15:34

Хто прийме алкоголь до брифінгу чи номінуючись на премію Дарвіна чомусь подумав, що це він буде робити під-час брифінгу попереджаю: якщо навіть заподозрять в цьому ... - адміну Юніта не треба буде думати як розважити гостей клуба в цей день. Шалена суміш планети Абізян, 50 відтінків сірого та бразерс надовго запам'ятають гості клубу))))

Myroslav 07.07.2017 13:22

Брифінг СНР вчора





Боріслав нарешті отримав винагороду!
Кращий косплей ВСУ 2016р. (власна розтяжка за 17хв до евакуації це "по-нашому")
Гошину футболку - шукаємо)))
Кращого командира 2016го

Myroslav 07.07.2017 14:16

Ведмідь!! Якщо чарівний своєю посмішкою вбивці, мовчазний Містер Грін, відмовиться їхати..., головне відібрати в нього закордонний паспорт... далі телефонуй мені))))


Часовой пояс GMT +3, время: 01:33.

vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot