Официальный форум ARMS

Официальный форум ARMS (https://arms-project.org.ua/forum/index.php)
-   Игры в южном регионе (https://arms-project.org.ua/forum/forumdisplay.php?f=136)
-   -   8-9 липня 2017р. Південна операція: «Повстання Реднеків» (https://arms-project.org.ua/forum/showthread.php?t=5445)

Myroslav 28.07.2017 00:22

Вложений: 4
Експресс доставка шевронів гри в Київ))) ARMS-пошта

Росомаха 28.07.2017 23:48

Раптово 0_о

:D

Myroslav 29.07.2017 10:21

Вложений: 1
Хлопці, вибачте, не всіх встих побачити, обставини терміново повернули в Одесу. Шеврони на ОА залишались в мене. Перешлю НП.:salute:

Росомаха 29.07.2017 16:39

Тю, та можна було хлопцям і залишити. Заїхати за ними або перестрітись не проблема ж :)

Myroslav 30.07.2017 21:39

Цитата:

Сообщение от Росомаха (Сообщение 69708)
Тю, та можна було хлопцям і залишити. Заїхати за ними або перестрітись не проблема ж :)

Старий, як кажуть дома, в Одесі рос."Трэба було спешить по быстрому". Забув віддати навіть речі які забули в Одесі тим хто був на зустрічі)):D

Надішлю Шеврони Суфу новою поштою, чи привід знов приїхати))
:salute:

Шустріку, хотів особисто вручити))) він ж все-таки пульт керування взяв))

Myroslav 26.01.2018 23:39

Щось в Гудвіна не виходить.
Додам я... Гудвін ти кращий режисер - ну ти вкурсі...

Гоша правий... як знов ту гру пережив.
Шкода в катакомбах ніхто не знімав



GOODWIN-UA 27.01.2018 11:26

Спасибо! Да жаль что не снимали бой в катакомбах,
было эпично :D Спасибо тебе за организацию игры и приём в Одессе и всем кто участвовал!! Было круто :salute:

Gosha 27.01.2018 13:06

Да игра конечно... всем играм, игра, одна из тяжелейших игр, организм выдавал такое, что я не когда и не думал, что смогу справиться с некоторыми моментами в игре... видео конечно зачет полный, смотрю не могу насмотреться, еще раз спасибо всем и до встречи...

Myroslav 27.01.2018 15:38

Цитата:

Сообщение от GOODWIN-UA (Сообщение 70309)
Спасибо! Да жаль что не снимали бой в катакомбах,
было эпично :D Спасибо тебе за организацию игры и приём в Одессе и всем кто участвовал!! Было круто :salute:

Гудвін, старий, от зараз я розумію чого ти так довго його монтував! Від всього серця дякую тобі за це відео, воно дуже круте. Настільки живе (крім, на-жаль, ракети на Москву :grin: , але було приємно), що його можна назвати не відос з гри, а машина часу яка до гри повертає,- занурює в той шалений шквал подій: марш, пошук, бій з транспортом, пошук в катакомбах тощо. На жаль ніхто не зняв як ми з Киянами "бодалися" за "пульт керування ракетами". Ти дуже круто передав атмосферу. Не знаю чим тебе віддячити за ці емоції взимку... аж позапланову загальноУкраїнську гру A.R.M.S(a) захотілось зробити на Одещині:salute:

"Ігра близько!" (с) х.ф. Ігри проектів-в Одеському степу )))

Медведь 30.01.2018 18:43

Відео круть! Дякую Гудвіну.

Наступного разу також спробуємо назнімати відео матерілу з нашої сторони.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:01.

vBulletin® Version 3.6.8.
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Перевод: zCarot