PDA

Просмотр полной версии : Игра "Independence Day II", Яворов.


Kitaez
30.07.2008, 16:32
Считаю нужным обсудить коллективно.:cool:

Краткий сабж:
Гра Independence Day II відбудеться 23-25 серпня 2008 на Яворівському Полігоні Львівської області.

Час проведення: 23-25 серпня 2008 року
Організатор: Федерація Страйкболу
Правила: прийняті радою командирів ( штурмові до 130 м.с.)
Підтримка: командування сухопутних військ МО України
Спонсори: Штурм та nucleart.net
Формат: гра з елементами «MilSim» (с) (медики, поранення, шпиталі, структура командування)
Загальна канва: продовження «непорозумінь» між Сільванією та Норманією
Назва операції: Independence Day II

Детальна інформація: засекречена
Харчування: 5 раз протягом 23-25 серпня (24 серпня обіду не буде, запасайтесь сухпаєм)
Обмеження кількості учасників: до 300 чол.
Вартість внеску: 259 грн (без трансферу)
Для зменшення внеску буде передбачено можливість відмовитись від харчування. Трансфер та необхідна к-сть шевронів калькулюється окремо.
Чєпок: так, буде працювати
Заїзд власним транспортом: так, згідно загального графіку заїзду основної групи.
Заїзд на наступний день: ні
Участь не резидентів України: можлива, після узгодження з керівництвом полігону та подачі необхідного переліку документів
Піротехніка: ЗАБОРОНЕНО використання БУДЬ-ЯКОЇ ПІРОТЕХНІКИ окрім димів промислового вир-ва та придбаної на полігоні. Використання гранат власного вир-ва, феєрверків, шумових петард і інш. - ЗАБОРОНЕННО.
Перед грою, у магазині Штурм будуть реалізовуватись гранати вир-ва Pyro (Харків), виробник буде присутній на грі. Ціна за виріб - 4 грн.
Не допуск команд: заявлені бани інших організаторів та персональний фільтр від організаторів ФС
Період реєстрації на сайті гри: 25.07 - 12.08.2008
Адреса сайту гри: http://milsim.airsoft.com.ua
Крайній термін оплати внеску: 15.08.2008
Документи: паспорти отримані в попередні кампанії дійсні
Зміна сторони в разі участі у попередніх "конфліктах" - неможлива
Відповіді на запитання: модератори форуму а також Bravo, Folder та Cooler(відомий як дохтор Борода)
Шеврони: в кого немає - купуються на полігоні в магазині Штурм. При собі мати ігровий паспорт. Придбати шеврон протилежної сторони - неможливо

Попередній графік

23.08. 2008
11:00- 12:00 заїзд на полігон (виїзд від головного залізничного вокзалу м. Львова)

25.08.2008
10:00 виїзд з полігону (до головного залізничного вокзалу м. Львова)
12:00 виїзд з полігону (до головного залізничного вокзалу м. Львова)

Гра відбувається в рамках проектуБлагочинність, у внесок включено +5 грн

Додаткова інформація:
Проживання: Гвардійське містечко (День Архангела, Тайфун )
Казарма: панцирне ліжко, комплект постілі, тумбочка, табуретка
Електроенергія: так
Вода холодна: так в приміщені казарми
Туалет: так в приміщені казарми
Техніка: вантажівки Урал, Камаз, Уази та Хаммери*(2 шт)
Магазин Штурм: так буде працювати (шеврони сторін, та страйкбольні гранати продаватимуться тільки там)

* В звязку з проведенням святкового параду в м. Києві 24 серпня - можлива відсутність Хаммерів на грі. В разі відсутності - вартість їх оренди та передбаченого на них пального буде повернуто гравцям

Сразу хочу заметить - Вартість внеску: 259 грн (без трансферу) Стоимость взноса с проездом до полигона составит 301 грн. (по данным сайта Милсима)


Собственно вопросы.
Хотим ли мы поехать на Яворов? Насколько это будет "Милсим"? Надеюсь не как в прошлый раз.
Есть одна мелочь. Так получается, что по нашему календарю на 24-е приходится АРВ...:rolleyes:

Yumor
30.07.2008, 17:25
Очень и очень хочется поехать всем арв-шным движением, но в этот раз очевидно не смогу... :(

P.S. может голосовалку открыть?

цегла
30.07.2008, 17:55
тю давайте для начала чечню всей тусой посетим...

Jack
30.07.2008, 18:12
Я видимо обломаюсь. Мотив: в отпуске наверное буду. Да и не созрел я для повторения историй с диверсантами, при том, что мы там будем без мощного лобби в виде Суффикса ))

ExS
30.07.2008, 20:53
Я не поеду, ибо платить 300гр+ билеты чтобы увидеть тоже что было на прошлой игре нет желания вобще...

Mac
31.07.2008, 00:55
Ребятки, это 100% без меня. Я после прошлого говна на открытии во Львове ещё год буду свои нервы восстанавливать. Извините за грубость высказывания, но только она полностью описывает мои эмоции от данного мероприятия.

Метис
31.07.2008, 11:51
Мало того что я скорее всего буду вне Киева, так ещё и желания особого тратить на непонятно что 300 гривен нет :Р Я лучше за эти деньги в 4-х дневный поход смотаюсь. Вобщем лучше уж и правда на Чечню.

Kitaez
25.08.2008, 22:38
В ротмненоги! Там оказывается такое происходит: http://silvania-times.com/silvania/39.html - смотреть видео

Я точно знаю, что наши товарищи там были.:cool: Рассказываем, делимся впечатлениями.:p

Марио
26.08.2008, 01:35
Навешали люлей сильванам бескомпромиссных. Винтер был схвачен и отх....н.:D

Шпион
26.08.2008, 09:22
В ротмненоги! Там оказывается такое происходит: http://silvania-times.com/silvania/39.html - смотреть видео

Я точно знаю, что наши товарищи там были.:cool: Рассказываем, делимся впечатлениями.:p

Я что-то не понял:confused:
Где грань между вымеслом и реальностью????

Kitaez
26.08.2008, 23:27
Это и есть реальность.:cool:
Смотрите, теперь на CNN: cтрайкболисты начали захватывать мир!